5:2
- : -
FBS Olomouc

FbC Hradec Králové - FBS Olomouc 10:7
1. Jakub Wolf, 20. Elliot Festa, 29. Vítek Ryba, 38. Filip Brejcha, 40. Ondřej Binar, 45. Filip Rathouský, 46. Martin Cupal, 48. Filip Rathouský, 57. Martin Cupal, 60. Jakub Wolf - 17. František Kužel, 21. Petr Sova, 22. Matěj Romanovský, 28. Martin Mikolajek, 37. František Kužel, 48. Petr Sova, 59. František Kužel; rozhodčí: Lukáš Kešner - Josef Kubát; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 19; zásahy brankářů: Michal Malý 20 - Martin Navrátil 15, Jan Blecha 5; po třetinách: 2:1, 3:4, 5:2;
Komentář domácích Heger David (Trenér):
Tři body do tabulky pěkný. Micméně utkání plné nepřesností, individuálních chyb. Pokud nebudeme plnit to co si řekneme a nasazení nebude 60 minut pod plným , budou tohle na dlouho poslední tři body do tabulky. Děkujeme soupeři za utkání.
Komentář hostů Hruška Tomáš (Trenér):
Dneska smutný příběh. Vyhrát mohl kdokoli a moc mě mrzí, že se zápas lámal po zranění gólmana dvěma smolnými góly. To ale nic nemění na tom, že jsme dostali 10 gólů a to je prostě moc. Příště musíme být důslednější v obraně a půjde to. Pevně věříme, že bude Martin brzy fit. Děkuji soupeři za férové utkání.
60:00
Střely ve 3. části: 12:11
60:00
59:11
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #89 Jakub Wolf bez asistence (10:7).
58:57
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #31 František Kužel, asistoval #87 Tomáš Jelínek (9:7).
57:15
Hosté zkoušejí hru v šesti.
56:37
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #74 Martin Cupal, asistoval #4 Filip Brejcha (9:6).
56:26
Timeout FBS Olomouc
47:53
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #42 Filip Rathouský, asistoval #13 Elliot Festa (8:6).
47:53
Duo Elliot Festa a Filip Rathouský zapadají do sebe jako puzzle.
47:28
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #20 Petr Sova, asistoval #11 Tomáš Štrbák (7:6).
45:12
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #74 Martin Cupal, asistoval #98 Prokop Hanzlík (7:5).
44:56
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #42 Filip Rathouský bez asistence (6:5).
44:56
Vedení Hradci zajišťuje Filip Rathouský.
39:56
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #99 Ondřej Binar, asistoval #42 Filip Rathouský (5:5).
39:56
Vyrovnávací gól čtyři vteřiny před koncem vstřeluje Ondřej Binar.
37:29
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #4 Filip Brejcha, asistoval #98 Prokop Hanzlík (4:5).
36:32
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #31 František Kužel, asistoval #11 Tomáš Štrbák (3:5).
35:20
Vyloučen hráč #99 Ondřej Binar družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za sekání.
31:52
Hradecké tempo je stále lepší a lepší.
28:37
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #82 Vítek Ryba, asistoval #99 Ondřej Binar (3:4).
28:37
Současný hradecký tahoun si dnes také připisuje gól.
27:33
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #53 Martin Mikolajek bez asistence (2:4).
24:23
Krásná akce první lajny gólem bohužel nekončí.
21:28
Timeout FbC Hradec Králové
21:28
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #71 Matěj Romanovský bez asistence (2:3).
21:28
Špatného startu využívá hostující tým.
20:33
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #20 Petr Sova, asistoval #31 František Kužel (2:2).
20:00
20:00
Střely v 1. části: 9:7
20:00
19:35
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #13 Elliot Festa, asistoval #99 Ondřej Binar (2:1).
19:35
 Bývalý všestarský kanonýr  Elliot Festa posílá ke konci první periody domácí tým do vedení.
18:50
S fantastickou akcí hostujících si Michal Malý dokázal poradit.
16:30
14:22
Vyloučen hráč #31 František Kužel družstva FBS Olomouc na 2 minuty za sekání.
12:29
Jedová střela Vítka Ryby končí pouze ve spojnici.
11:29
Hra je plná nepřesností a nedotažených akcí.
00:28
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #89 Jakub Wolf, asistoval #42 Filip Rathouský (1:0).
00:28
Svojí první akci využívá Jakub Wolf.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Kešner a Josef Kubát.
00:00
00:00
Line-up hostů FBS Olomouc: brankář: Martin Navrátil; hráči v poli: Tomáš Štrbák, Petr Sova, František Kužel, Tomáš Jelínek, Matěj Pecha
00:00
Line-up domácích FbC Hradec Králové : brankář: Michal Malý; hráči v poli: Elliot Festa, Filip Rathouský, Vítek Ryba, Ondřej Binar, Jakub Wolf