1:1
- : -
FBS Olomouc

SOKOLI Pardubice - FBS Olomouc 3:5
13. František Kadavý, 23. Jan Pek, 49. Petr Kvasil - 5. Tomáš Jelínek, 6. Martin Robert Horry, 6. Tomáš Jelínek, 37. Tomáš Jelínek, 41. Tomáš Jelínek; rozhodčí: Daniel Jireček - Filip Neumann; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Jan Matějka 2 - Martin Navrátil 11; po třetinách: 1:3, 1:1, 1:1;
Komentář domácích Krejčí Tomáš (Asistent trenéra):
Dneska jsme opět nastoupili laxně a začali jsme trochu plnit pokyny až ze stavu 0:3. Od 2.třetiny jsme začínali přebírat iniciativu ale naše střelby do bloku ale je to pořád stejná písnička dokola.  3. třetina už byla z naší strany hektické a chaotické. Kluci musí plnit věci na kterých pracujeme. Musíme se poučit. Díky soupeři a rozhodčím za zapas.
Komentář hostů Hruška Tomáš (Trenér):
Sice byly Pardubice více na míčku, ale to nic nemění na faktu, že jsme celý zápas dokázali skvěle takticky odehrát, jak do obrany, tak do útoku. Kluci k zápasu přistoupili velmi zodpovědně. Myslím, že jsme vyhráli zaslouženě, a proto se body vezou na Hanou! Každopádně bych chtěl ještě vyzdvihnout fair-play gesto domácího gólmana při našem 4. gólu. Tohle se podle mě jen tak nevidí, ale opravdu si toho cením! Děkuji soupeři za férové utkání.
48:37
Vyloučen hráč #87 Tomáš Jelínek družstva FBS Olomouc na 2 minuty za sekání.
48:32
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #25 Petr Kvasil, asistoval #44 Lukáš Drahný (3:5).
44:50
Adam Cibere před bránou zblokoval střely hostů
40:19
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #87 Tomáš Jelínek, asistoval #33 Matěj Pecha (2:5).
36:44
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #87 Tomáš Jelínek, asistoval #71 Matěj Romanovský (2:4).
24:07
Vyloučen hráč #37 Vojtěch Král družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
22:06
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #67 Jan Pek, asistoval #37 Vojtěch Král (2:3).
12:51
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #35 František Kadavý bez asistence (1:3).
09:14
Trestné střílení družstva FBS Olomouc neproměnil #87 Tomáš Jelínek.
07:55
Vyloučen hráč #83 Martin Robert Horry družstva FBS Olomouc na 2 minuty za zvedání florbalky.
07:55
Kvůli zvedání florbalky bude Olomouc hrát na dvě minuty v oslabení
05:53
05:53
Druhou branku přidávají hosté z nahrávky zpoza branky.
05:16
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #83 Martin Robert Horry, asistoval #16 Martin Ambrož (0:2).
04:05
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #87 Tomáš Jelínek, asistoval #41 Antonín Mikulík (0:1).
04:05
Olomouc proměnila šanci v gol.
02:43
V šanci byl Machatý
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Jireček a Filip Neumann.
00:00
00:00
Line-up hostů FBS Olomouc: brankář: Martin Navrátil; hráči v poli: Matěj Pecha, Tomáš Štrbák, Matěj Romanovský, Antonín Mikulík, Tomáš Jelínek
00:00
Line-up domácích SOKOLI Pardubice: brankář: Jan Matějka; hráči v poli: Petr Kvasil, Patrik Záruba, Lukáš Drahný, Ondřej Machatý, Tomáš Belej