3:2
1:0
- : -

FBK URUZ Valašské Meziříčí Y - FBK URUZ Valašské Meziříčí B 5:3
9. Ivo Capil, 17. Milan Pobořil, 18. Vojtěch Švajda, 30. Lukáš Novák, 43. Kryštof Burda - 6. Petr Pernický, 17. Petr Mareček, 19. Petr Pernický; rozhodčí: David Vlachopulos - Tomáš Olbert; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; diváků: 6; zásahy brankářů: Adam Koleček ? - Denis Bija -5; po třetinách: 1:1, 3:2, 1:0;
45:00
42:18
Branku družstva FBK URUZ Valašské Meziříčí Y vstřelil #19 Kryštof Burda, asistoval #69 Lukáš Novák (5:3).
30:00
30:00
29:40
Branku družstva FBK URUZ Valašské Meziříčí Y vstřelil #69 Lukáš Novák, asistoval #22 Vojtěch Saksa (4:3).
18:46
Branku družstva FBK URUZ Valašské Meziříčí B vstřelil #18 Petr Pernický, asistoval #2 Jan Kramář (3:3).
17:41
Vyloučen hráč #87 Milan Pobořil družstva FBK URUZ Valašské Meziříčí Y na 2 minuty za hrubost.
17:17
Branku družstva FBK URUZ Valašské Meziříčí Y vstřelil #98 Vojtěch Švajda, asistoval #25 Michael Zbruž (3:2).
16:49
Branku družstva FBK URUZ Valašské Meziříčí B vstřelil #23 Petr Mareček, asistoval #55 Dominik Volek (2:2).
16:03
Branku družstva FBK URUZ Valašské Meziříčí Y vstřelil #87 Milan Pobořil, asistoval #62 Marián Stříteský (2:1).
15:00
15:00
08:17
Branku družstva FBK URUZ Valašské Meziříčí Y vstřelil #21 Ivo Capil, asistoval #69 Lukáš Novák (1:1).
05:17
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Vlachopulos a Tomáš Olbert.
00:00
00:00
Line-up hostů FBK URUZ Valašské Meziříčí B: brankář: Denis Bija; hráči v poli: Jan Kramář, Daniel Hás, Václav Fiurášek, Jakub Svatoň, Ondřej Fuchs