2:2
1:3
- : -

Florbal Vsetín - ŠSK ZŠ Očovská Hodonín 7:8pn
1. Kryštof Poruba, 8. Adam Pavlačka, 14. Kryštof Poruba, 14. Martin Kovář, 28. Adam Pavlačka, 29. Martin Kovář, 34. Martin Kovář - 7. Vojtěch Král, 8. Martin Koláček, 23. Petr Příkaský, 29. Vojtěch Král, 33. Ondřej Strmiska, 41. Samuel Rozboril, 43. Kryštof Koštuřík, N Kryštof Koštuřík; rozhodčí: Radek Šafář - Tomáš Dvořák; vyloučení: 2:2; využití: 1:1; zásahy brankářů: Ondřej Hudek ?, Lukáš Mucska ? - Petr Luňák ?; po třetinách: 4:2, 2:2, 1:3;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín hráč #12 Kryštof Koštuřík a vstřelil rozhodující gól (7:8).

Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Vsetín hráč #20 Filip Mynář a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín hráč #66 Samuel Rozboril a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Vsetín hráč #16 Martin Kovář a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín hráč #54 Antonín Nový a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Vsetín hráč #22 Kryštof Poruba , ale gól nevstřelil.
45:00
Zahájena trestná střílení.
45:00
42:53
Branku družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín vstřelil #12 Kryštof Koštuřík, asistoval #95 Tadeáš Slovák (7:7).
41:44
Timeout ŠSK ZŠ Očovská Hodonín
40:39
Branku družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín vstřelil #66 Samuel Rozboril, asistoval #64 Filip Ryška (7:6).
33:14
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #16 Martin Kovář, asistoval #22 Kryštof Poruba (7:5).
32:31
Branku družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín vstřelil #78 Ondřej Strmiska, asistoval #11 Petr Příkaský (6:5).
30:00
Střídání brankáře. Nový brankář #3 Lukáš Mucska družstva Florbal Vsetín
30:00
30:00
28:59
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #16 Martin Kovář bez asistence (6:4).
28:31
Branku družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín vstřelil #75 Vojtěch Král, asistoval #66 Samuel Rozboril (5:4).
27:34
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #33 Adam Pavlačka, asistoval #23 Jan Legát (5:3).
26:13
Vyloučen hráč #51 Matyáš Hujňák družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín na 2 minuty za špatné střídání.
23:51
Vyloučen hráč #51 Matyáš Hujňák družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín na 2 minuty za nedovolené vrážení.
22:40
Branku družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín vstřelil #11 Petr Příkaský, asistoval #66 Samuel Rozboril (4:3).
22:02
Vyloučen hráč #20 Filip Mynář družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za sekání.
15:00
15:00
13:51
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #16 Martin Kovář, asistoval #23 Jan Legát (4:2).
13:14
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #22 Kryštof Poruba z trestného střílení (3:2).
10:17
Vyloučen hráč #30 Adam Hegar družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za sekání.
07:49
Branku družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín vstřelil #9 Martin Koláček, asistoval #95 Tadeáš Slovák (2:2).
07:12
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #33 Adam Pavlačka, asistoval #16 Martin Kovář (2:1).
06:52
Branku družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín vstřelil #75 Vojtěch Král, asistoval #95 Tadeáš Slovák (1:1).
00:21
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #22 Kryštof Poruba, asistoval #21 Petr Chovančík (1:0).