2:2
2:0
- : -

FBC ZŠ Uničov - FBC Mohelnice 4:3
17. Richard Beneš, 21. Richard Beneš, 35. Karel Kamberský, 38. Karel Kamberský - 14. Alex Vytopil, 16. Tobiáš Svozil, 26. Tomáš Paprsek; rozhodčí: David Havlena - Petr Holan; vyloučení: 3:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Viktor Sova -3 - Vojtěch Hrachovina ?; po třetinách: 0:1, 2:2, 2:0;
37:25
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #82 Karel Kamberský, asistoval #11 Martin Majda (4:3).
37:25
Hra přerušena.
36:50
Vykydalova asi 3x třela v přesilovce zatím cestu za záda Sovy nenašla
36:01
Weidinger našel Horáka a ten 3x zamíchal a míček zmizel pod Sovou.
35:30
Vyloučen hráč #2 Lukáš Vláčil družstva FBC ZŠ Uničov na 2 minuty za sekání.
34:34
Kamberskému se nahrávka za pár vteřin vrátila a ten se s ní dlouho nemazlil a vyrovnána dnešní utkání.
34:33
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #82 Karel Kamberský, asistoval #38 Martin Bednář (3:3).
33:44
Kamberský našel Zajíčka a ten těsně vedle
33:12
Sova předvádí skvělý zákrok
32:18
Respawn a boost Uničovské sedmičky je znát a předvádí nám rychlý break ovšem bez střely.
29:11
Weidingerova klička opět v akci, ale skončilo to jak to většinou bohužel známe.
25:48
Po tvrdém ale čistém střetu skončil Liewehr za mantinelem a z následujícího útoku se Paprsek trefuje za záda soupeře.
25:47
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #46 Tomáš Paprsek, asistoval #26 Radek Weidinger (2:3).
25:04
Uničov již delší dobu v tlaku a mohelnice pouze vyhazuje
22:22
Beneš je dnes opravdu hladový po gólech a jeho další střela jen těsně minula pravý roh Mohelnické brány.
20:51
Střela Beneše před Hrachovinou lehce zaplavala a máme skoré opět vyrovnané.
20:50
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #73 Richard Beneš, asistoval #15 Michal Horák (2:2).
19:17
Horák (Mohel) sám před brankářem, bohužel z dlouhého míření s stal míček v rohu za mantinelem.
18:45
Liewehr jako uragán najel do útočného pásma a jeho dvě sttřely si odnesl Svozilův kotník.
18:02
Friedlova střela končí na tyči
16:22
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #73 Richard Beneš bez asistence (1:2).
16:22
Chyba Mohelnice byla potrestána. Na střelu k tyči už nemohl Hrachovina zareagovat.
15:12
Slalom Svozila 0:2
15:11
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #79 Tobiáš Svozil, asistoval #13 Alex Vytopil (0:2).
15:00
15:00
14:40
Hrachovina nám předvádí další skvělý zákrok.
13:29
Máme tu první změnu skóre. Mekyska našel volného Vytopila a ten prostřelil Sovu. 0:1
13:28
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #13 Alex Vytopil, asistoval #68 Josef Mekyska (0:1).
13:24
Uničov nám hrozí z breaků ale zatím ne a ne prostřelit Hrachvinu.
11:30
Další nevyužitá přesilovka Mohelnice
09:12
Vyloučen hráč #59 Tomáš Frgál družstva FBC ZŠ Uničov na 2 minuty za špatné střídání.
09:11
Uničov v sedmi!!!
08:30
Bubela si povodil exMohelnického Liewehra ale nepovedlo se mu zakončit.
07:49
Mohelnice i po přesilovce stále v tlaku
06:35
Vykydal vypustil z půlky tvrdý projektil, bohužel pouze do nohy spoluhráče.
05:30
Vyloučen hráč #7 Dominik Liewehr družstva FBC ZŠ Uničov na 2 minuty za sekání.
04:53
Únik Zajíčka si Hrášek v klidu pohlídal.
04:23
Střela Horáka (Uničov) končí vysoko nad
03:03
Obě mužstva střádají opravdu ve velkém tempu.
02:00
Rychlá souhra hráčů ve žlutém znamená první střelu na Hrachovinu v zápase.
00:59
První minuta za námi a Mohelnice mají na svěm kontě už 3 střely. Všechny ovšem mimo tři týče.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Havlena a Petr Holan.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Mohelnice: brankář: Vojtěch Hrachovina; hráči v poli: Tobiáš Svozil, Jan Vykydal, Alex Vytopil, Josef Mekyska, David Horák
00:00
Line-up domácích FBC ZŠ Uničov: brankář: Viktor Sova; hráči v poli: Martin Majda, Tomáš Frgál, Martin Bednář, Karel Kamberský, Jan Zajíček