2:0
- : -
FBS Olomouc

FBS Olomouc - ACEMA Sparta Praha 11:1
2. Veronika Mrázková, 8. Veronika Mrázková, 9. Lucie Majerová, 12. Šárka Zhébalová, 14. Nikola Krupičková, 17. Veronika Mrázková, 25. Šárka Zhébalová, 26. Valentýna Zerzánová, 40. Šárka Zhébalová, 51. Klára Horčičková, 60. Valentýna Zerzánová - 22. Žaneta Davidová; rozhodčí: Václav Killar - Lukáš Minarčík; vyloučení: 3:0; využití: 0:0; diváků: 31; zásahy brankářů: Kristýna Čechová 6 - Karolina Hujerová 19; po třetinách: 6:0, 3:1, 2:0;
Komentář domácích Čoček Ondřej (Trenér):
První třetina byla z naší strany velice dobrá, uplatňovali jsme to, co jsme v tréninku nacvičili. V další třetině jsme stáhli ze hry hráčky, které se chystaly na zápas žen v Ostravě, tzn museli jsme hrát na 3 obránce a dva centry, čímž se naše hra trochu rozhodila, ale pro holky jsou to cenné zkušenosti, které se nedají natrénovat, musí se získat herní praxí. Děkujeme soupeři za férový zápas a přejeme klidnou cestu domů.
Nás čeká regenerace na zítřejší těžký zápas se soupeřem, na kterého se dlouho těšíme - s Chodovem. Věřím, že se nám podaří odehrát další výborný zápas v tempu a kvalitě, jaká se očekává od loňských finalistů.
Komentář hostů Koudelka Daniel (Vedoucí):
První třetinu jsme měli velké problémy v obraně. V dalších dvou třetinách už jsme se zlepšili a byli jsme schopni dostat se i do útočné fáze, ale stále musíme pracovat. Děkuji soupeři za zápas.
60:00
Střely ve 3. části: 7:2
60:00
59:29
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #31 Valentýna Zerzánová, asistoval #71 Klára Horčičková (11:1).
54:59
Zerzánová trefuje tyčku.
52:54
Troufám si říct, že všichni účinkující v tomto zápase se těší na trojtý hvizd sudích.
50:18
Timeout FBS Olomouc
50:18
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #71 Klára Horčičková, asistoval #67 Anna Ševčíková (10:1).
50:18
Horčičková střelou ze vzduchu završuje desítku.
49:07
FBS pokračuje v obléhání branky Sparty.
45:43
Sparta nám v přesilovce nic moc neukázala, domácí v plném počtu.
42:41
Vyloučen hráč #81 Lada Hana Logrová družstva FBS Olomouc na 2 minuty za hra rukou.
42:41
Logrová asi zapomněla, že hraje florbal a stáhla hokejově balón ze vzduchu rukou.
42:22
Logrová hledala volnou Mrázkovou, která nedokázala překonat Hujerovou.
40:51
Čočková svým náhozem překvapila Hujerovou.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 9:2
40:00
39:18
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #84 Šárka Zhébalová, asistoval #72 Nikola Krupičková (9:1).
39:18
Máme tu další hattrick, tentokrát v podání Zhébalové.
38:23
Po střele Majerové zvoní tyč.
37:36
Mrázková v souboji s Hujerovou neuspěla a nepřidává tak další gól do svatyně Sparty.
36:51
Tečovaný pokus od modré končí v náruči Čechové.
35:32
Horčičková s Mrázkovou kombinují v útočném pásmu.
34:45
Vyloučen hráč #72 Nikola Krupičková družstva FBS Olomouc na 2 minuty za sekání.
34:45
Krupičková se provinila kosou zezadu a putuje na trestnou.
31:35
Ve hře se nic neděje a není o čem psát. Ani jeden z týmů se nedokáže dostat do vyložených šancí.
28:29
Cabadová se vytočila kolem brány, ale nedokázala zakončit.
28:06
Krupičková zkusila Uničov, ale trefila první hráčku, která jí stála v cestě.
27:42
Faul FBS dostává Spartu na míček.
25:54
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #31 Valentýna Zerzánová, asistoval #63 Veronika Mrázková (8:1).
25:54
Mrázková našla Zerzánovou, která v pádu zakončila přesně mezi tři tyče.
25:43
Hra se přelévá ze strany na stranu, ve hře je hodně soubojů.
24:21
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #84 Šárka Zhébalová, asistoval #49 Kateřina Čočková (7:1).
21:23
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #89 Žaneta Davidová, asistoval #12 Aneta Navrátilová (6:1).
19:40
Mrázková to zkusila ze vzduchu, ale branku netrefila.
18:43
Hraje se nahoru dolů a ani jeden z týmů se nedokáže udržet na balónu.
16:41
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #63 Veronika Mrázková, asistoval #81 Lada Hana Logrová (6:0).
16:41
Mrázková střelou z první propálila golmanku Sparty a po necelých sedmnácti minutách si připisuje hattrick.
14:58
Horčičková zkusila střelu dvacet nad led, Hujerová si připisuje dobrý zákrok.
13:55
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #72 Nikola Krupičková, asistoval #63 Veronika Mrázková (5:0).
13:55
Krupičková zamířila přesně mezi tři tyče a naděluje po čtrnácti minutách bůra.
13:26
Stoklásková svou střelou pouze vyprášila betony Hujerové.
12:24
Spartě se nedaří a gólovky si ve vlastním oslabení si domácí hráčky vytvářejí velké šance.
11:53
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #84 Šárka Zhébalová, asistoval #71 Klára Horčičková (4:0).
10:49
Vyloučen hráč #76 Kateřina Stoklásková družstva FBS Olomouc na 2 minuty za nedovolené vrážení.
10:49
Vostřáková byla nepříjemně zasažena Stokláskovou, Sparta bude mít přesilovku.
09:15
Vaculová se ocitla nikým nehlídaná na hranici velkého brankoviště, ale minula branku.
08:49
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #48 Lucie Majerová, asistoval #76 Kateřina Stoklásková (3:0).
08:17
Sparta získala standartku v rohu, ale její hráčky nic nevymyslely.
07:16
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #63 Veronika Mrázková, asistoval #68 Gabriela Vaculová (2:0).
07:16
Hujerové propadl míček pod rukou a Mrázková podruhé v tomto zápase dostává míček za její záda.
05:43
Z osy pálila Stoklásková, ale trefila blok.
04:59
Vebrová získala míček za olomouckou kasou, ale udržela jej pouze na pár sekund.
03:54
Hlaviznová uklidňuje hru a FBS za hry střídá.
03:09
Sparta se nedokáže udržet na balónu, tentokrát v obranném pásmu získává míček Vaculová.
02:13
První těžký zákrok si připisuje Čechová, která krotila skákavý míček v předbrankovém prostoru.
01:09
01:09
Hujerová poprvé loví míček ze sítě a domácí zásluhou Mrázkové vedou 1:0.
00:38
Rudé barvy se poprvé dostávají do útočného pásma, ale po chvilce ztrácí balón.
00:01
Úvodní bule pro Spartu a domácí jdou ihned do pressu.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav Killar a Lukáš Minarčík.
00:00
00:00
Line-up hostů ACEMA Sparta Praha: brankář: Karolina Hujerová; hráči v poli: Karolína Sembdnerová, Lucie Dryáková, Minh Anh Pham, Adriana Vebrová, Nikola Vostřáková
00:00
Line-up domácích FBS Olomouc: brankář: Kristýna Čechová; hráči v poli: Kateřina Čočková, Nikola Krupičková, Lucie Majerová, Kateřina Stoklásková, Tereza Hlaviznová