1:2
1:0
- : -

Bulldogs Brno B - SHOOTERS BETA STARS B 3:2pn
19. Michal Bžoněk, 27. Michal Weiser, N Jan Hušek - 19. Michal Vajda, 25. Michal Vajda; rozhodčí: Zdeněk Mlčoušek - Marek Loskot; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 12; zásahy brankářů: Martin Kotrla ? - Filip Balla ?; po třetinách: 0:0, 1:2, 1:0;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva Bulldogs Brno B hráč #33 Michal Bžoněk a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva SHOOTERS BETA STARS B hráč #23 Michal Vajda , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Bulldogs Brno B hráč #8 Michaela Žáková , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva SHOOTERS BETA STARS B hráč #46 Tomáš Heger , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Bulldogs Brno B hráč #6 Jan Hušek a vstřelil rozhodující gól (3:2).
39:00
Zahájena trestná střílení.
39:00
38:14
Timeout SHOOTERS BETA STARS B
38:14
Vyloučen hráč #26 Martin Doležal družstva Bulldogs Brno B na 2 minuty za hra rukou.
26:22
Branku družstva Bulldogs Brno B vstřelil #9 Michal Weiser, asistoval #55 Jan Frydrych (2:2).
26:00
26:00
24:26
Branku družstva SHOOTERS BETA STARS B vstřelil #23 Michal Vajda bez asistence (1:2).
18:53
Branku družstva Bulldogs Brno B vstřelil #33 Michal Bžoněk, asistoval #6 Jan Hušek (1:1).
18:18
Branku družstva SHOOTERS BETA STARS B vstřelil #23 Michal Vajda z trestného střílení (0:1).