1:2
2:3
- : -

Fbc Strakonice - Florbal Jindřichův Hradec 6:8
5. Matěj Mikeš, 12. Filip Lopatka, 14. Filip Kovárna, 30. Ondřej Ševčík, 37. Filip Kovárna, 41. Matěj Mikeš - 9. Vojtěch Hembera, 10. Jakub Šimek, 12. Jakub Hybš, 21. Hynek Hák, 24. Jakub Hybš, 36. Jakub Šimek, 39. Jakub Šimek, 45. Jakub Šimek; rozhodčí: Jan Dušek - Radek Chýna; vyloučení: 1:1; využití: 1:1; zásahy brankářů: Hynek Samec ? - Petr Vitoň ?; po třetinách: 3:3, 1:2, 2:3;
45:00
44:58
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #52 Jakub Šimek bez asistence (6:8).
40:44
Timeout Fbc Strakonice
40:44
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #77 Matěj Mikeš, asistoval #35 Adam Štěpánek (6:7).
40:44
Vyloučen hráč #24 Vojtěch Hembera družstva Florbal Jindřichův Hradec na 2 minuty za vysoká florbalka.
38:43
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #52 Jakub Šimek, asistoval #24 Vojtěch Hembera (5:7).
36:11
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #18 Filip Kovárna, asistoval #35 Adam Štěpánek (5:6).
35:11
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #52 Jakub Šimek, asistoval #20 Vítězslav Šádek (4:6).
30:00
30:00
29:04
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #52 Ondřej Ševčík, asistoval #35 Adam Štěpánek (4:5).
23:53
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #44 Jakub Hybš bez asistence (3:5).
20:25
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #50 Hynek Hák, asistoval #43 Jonáš Řípa (3:4).
15:00
15:00
13:29
11:54
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #44 Jakub Hybš, asistoval #24 Vojtěch Hembera (2:3).
11:27
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #78 Filip Lopatka, asistoval #77 Matěj Mikeš (2:2).
09:43
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #52 Jakub Šimek, asistoval #44 Jakub Hybš (1:2).
09:08
Vyloučen hráč #77 Matěj Mikeš družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
08:42
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #24 Vojtěch Hembera, asistoval #44 Jakub Hybš (1:1).
04:21
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #77 Matěj Mikeš, asistoval #38 Matěj Čajan (1:0).