2:0
1:2
- : -

FBC Playmakers Prostějov B - Fbc Falcons Šternberk B 5:3
7. Denis Mikulecký, 9. Dominik Vychodil, 18. Tomáš Krejčí, 22. Michal Sobecký, 30. Denis Mikulecký - 1. Štěpán Jorda, 28. Ota Kaplánek, 32. Martin Návrat; rozhodčí: Zdeněk Cholek - Vladislav Tuček; vyloučení: 2:2 + Adam Krátký 4; využití: 1:0; zásahy brankářů: Miroslav Vatter ? - Radek Šiška ?; po třetinách: 2:1, 2:0, 1:2;
36:00
34:32
Timeout Fbc Falcons Šternberk B
34:32
Poslední možnost pro Šternberk s horu něco udělat.
33:53
Vyloučen hráč #13 Denis Mikulecký družstva FBC Playmakers Prostějov B na 2 minuty za sekání.
32:35
Trestné střílení družstva Fbc Falcons Šternberk B neproměnil #11 Ota Kaplánek.
32:35
Tak tohle hodně zamrzí, šance která se nezahazuje ani neopoakuje, Taloš mohl dát nájezd a snížit gólový rozdíl, ale bohužel ...
32:14
Vyloučen hráč #6 Miroslav Bielčík družstva Fbc Falcons Šternberk B na 2 minuty za sekání.
31:11
Branku družstva Fbc Falcons Šternberk B vstřelil #13 Martin Návrat, asistoval #68 Jiří Novák (5:3).
31:11
Protentokrát to Tenkrátovi vyšlo a je z toho gól jak hrom. Bude to hještě drama.
29:09
Branku družstva FBC Playmakers Prostějov B vstřelil #13 Denis Mikulecký bez asistence (5:2).
28:20
Grégr nejspíš neviděl Talošův gól, jinak by teď přidal další.
27:26
Branku družstva Fbc Falcons Šternberk B vstřelil #11 Ota Kaplánek, asistoval #77 Pavel Dokoupil (4:2).
27:26
Dva zkušení matadoři musí ukazovat mladým klukům, jak se střílí góly.
26:09
Brankář Šiška se snaží své spoluhráče dirigovat z brány, výhru by si zasloužil nejen jako dárek k pondělním narozeninám.
24:56
Samsung po vzoru Krátkého trefuje jen brankaře.
24:33
Krátký trefuje jen gólmana.
24:01
Šternberk využil pauzu k taktické poradě, uvidíme zda dokáže ještě výsledek otočit ve svůj prospěch.
24:00
24:00
21:15
Branku družstva FBC Playmakers Prostějov B vstřelil #19 Michal Sobecký, asistoval #35 Stanislav Režný (4:1).
21:15
Tohle oslabení netrvalo moc dlouho.
21:05
Vyloučen hráč #68 Jiří Novák družstva Fbc Falcons Šternberk B na 2 minuty za blokování florbalky.
19:00
Šternberští špatně vystřídali a chvíli hráli pouze v etřech, hra v oslabení se jim zřejmě zalíbila.
17:11
Branku družstva FBC Playmakers Prostějov B vstřelil #44 Tomáš Krejčí, asistoval #30 Jakub Sonnevend (3:1).
17:11
Tak toto nikdo nečekal, potom co se Šternberku podařilo ustát 4 minuty oslabení bez obdrženého gólu, dokonce měl několik šancí na vstřelení gólu, tak pár vteřin po návratu Krátkého už gól inkasoval.
15:05
Přecechtěl v oslabení opravdu válí, měl další velkou šanci na gól, obkroužil celou branku, na střelu to nebylo, tak přihrál a tím akce Šternberka skončila.
14:23
Přecechtěl měl velkou příležitost vyrovnat skóre, brankař mu to ale nedovolil.
13:02
Vyloučen hráč #18 Adam Krátký družstva Fbc Falcons Šternberk B na 2+2 minuty za hrubost.
13:02
Šternberk má před sebou krušné chvíle, čekají ho 4 minuty oslabení.
12:50
Návrat by zase potřeboval větší hřiště.
12:00
12:00
11:31
Hráči z Prostějova by potřebovali větší branku, šance mají al ebrána jim je malá.
10:11
Chvíli se hraje na soupeřově půdě, chvíli na domácí.
09:39
Novák trefuje břřevno.
08:11
Branku družstva FBC Playmakers Prostějov B vstřelil #75 Dominik Vychodil, asistoval #13 Denis Mikulecký (2:1).
06:05
06:05
A máme srovnáno.
04:52
Novák ztlumil padající míček o svoji hruď.
03:32
Vyloučen hráč #13 Denis Mikulecký družstva FBC Playmakers Prostějov B na 2 minuty za bránění ve hře.
03:32
Výhoda nevyužita, další pokus bude následovat v přesilovce.
03:20
Štrenberk ve výhodě stáhl golmana a zkouší to v 6.
02:35
Kombinace Krátký Samsung teď nebyla úspěšná. O přihrávku se hlásil Novaák, ale nedostalo se na něj.
01:59
Po rezehrávce v soupeřově rohu Přecechtěl trefuje boční síťku.
00:18
Branku družstva Fbc Falcons Šternberk B vstřelil #10 Štěpán Jorda, asistoval #18 Adam Krátký (0:1).
00:18
Šternberk si nemohl přát lepší vstup do zápasu, hned z první střely je gól, snad to tak bude pokračovat i dále.