1:1
1:3
- : -

Sokol Brno I EMKOCase Gullivers - FBŠ Hummel Hattrick Brno U15 4:6
2. Matěj Podhrázký, 7. Filip Kovář, 23. Kryštof Kronek, 36. Filip Kovář - 4. Lukáš Hrubý, 8. Jan Ždímal, 16. Kryštof Milichovský, 25. Kryštof Milichovský, 32. Kryštof Milichovský, 35. Kryštof Milichovský; rozhodčí: Petr Pagáč - Jakub Lejček; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Ondřej Slatinský ? - Lukáš Horák ?; po třetinách: 2:2, 1:1, 1:3;
36:00
35:17
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #88 Filip Kovář, asistoval #24 Vojtěch Sumec (4:6).
34:44
Timeout Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
34:44
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U15 vstřelil #21 Kryštof Milichovský z trestného střílení (3:6).
34:05
Spousta znovu našel Milichovského, ten ale netrefil pomalu prázdnou bránu a nedává si svůj 4 gól.
33:01
Timeout FBŠ Hummel Hattrick Brno U15
31:30
Zazvonila tyčka, kterou trefil Pepa Loučka.
31:07
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U15 vstřelil #21 Kryštof Milichovský, asistoval #13 Josef Loučka (3:5).
31:07
Milichovský si připisuje hattrick za Hattrick, posílá svůj tým do dvoubrankového vedení.
30:31
Vyloučen hráč #83 Vojtěch Spousta družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U15 na 2 minuty za sekání.
30:17
Vyloučen hráč #24 Vojtěch Sumec družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za sekání.
24:51
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U15 vstřelil #21 Kryštof Milichovský, asistoval #83 Vojtěch Spousta (3:4).
24:51
Hattrick se dostal do vedení, gól a asistence znovu Milichovský a Spousta, kluci jsou asi sehraní.
24:00
24:00
22:53
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #22 Kryštof Kronek, asistoval #88 Filip Kovář (3:3).
22:53
I přes to, že Hattrick byl v posledních minutách lepší, Gulls i tak dokázali proměnit.
19:35
Hochman vymetl, ale až po odpískání.
18:30
Čuhel teď měl velkou šanci, ale neproměnil.
15:55
15:55
Hezká souhra Hattricku, poslední nahrávku dával Spousta na Milchovského, který stál sám před bránou
12:01
Hattrick jde po úvodním buly druhé třetiny znovu dopředu.
12:00
12:00
07:20
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U15 vstřelil #84 Jan Ždímal, asistoval #13 Josef Loučka (2:2).
07:20
A je tu další, krásná souhra Pepy Loučky a Honzy Ždímala.
06:51
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #88 Filip Kovář, asistoval #44 Matěj Podhrázký (2:1).
06:51
Podhrázký dneska boduje, našel před bránou Kováře, který už jenom zakončil.
03:20
Hraje se to nahoru a dolů, první gól Gulls, potom Hattrick.
03:11
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U15 vstřelil #96 Lukáš Hrubý, asistoval #84 Jan Ždímal (1:1).
01:32
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #44 Matěj Podhrázký, asistoval #92 Alexandr Zbořil (1:0).