3:0
2:2
- : -

FBK Fat Pipe Vosy Praha - FBC Slavia Praha 5:2
4. Lumír Verner, 6. David Tuček, 8. Lumír Verner, 26. David Vošahlík, 26. Tadeáš Vošahlík - 19. Filip Kořenský, 25. Šimon Macháček; rozhodčí: Václav Grulich - Matěj Šturma; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Maxmilián Hrubý ? - Sébastien Blahynka ?; po třetinách: 3:0, 2:2;
26:00
25:46
Branku družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha vstřelil #17 Tadeáš Vošahlík, asistoval #68 David Berka (5:2).
25:36
Branku družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha vstřelil #66 David Vošahlík bez asistence (4:2).
24:08
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #75 Šimon Macháček, asistoval #37 Josef Tejkl (3:2).
18:26
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #9 Filip Kořenský, asistoval #87 Antonín Čermák (3:1).
13:00
13:00
07:36
Branku družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha vstřelil #21 Lumír Verner, asistoval #17 Tadeáš Vošahlík (3:0).
05:30
Branku družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha vstřelil #70 David Tuček bez asistence (2:0).
03:34
Branku družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha vstřelil #21 Lumír Verner, asistoval #66 David Vošahlík (1:0).
01:41
Vyloučen hráč #75 Šimon Macháček družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav Grulich a Matěj Šturma.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Slavia Praha: brankář: Sébastien Blahynka; hráči v poli: Filip Kořenský, Lukáš Plachý, Josef Tejkl, Teodor Malý, Martin Pinkas