3:0
- : -
FbC Písek

FbC Písek - FBC Štíři Č. Budějovice B 6:1
13. Štěpán Slunečko, 16. Jakub Mikeš, 19. Jan Králík, 49. Jan Králík, 50. Marek Slepička, 59. Ondřej Walter - 37. Josef Čížek; rozhodčí: Radek Chýna - Kamil Vraspír; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 88; zásahy brankářů: Karel Tvrdík 7 - Josef Macek 38; po třetinách: 3:0, 0:1, 3:0;
Komentář domácích:
Téměř celé utkání pod kontrolou a na míčku. Soupeř neuvěřitelně pasivní od první minuty. Myslím si, že je to škoda pro celý dojem z utkání pro diváky, ale každý má právo na vlastní taktiku. U nás možná až příliš upracované nebo spíš překombinované v útočné fázi. Výborný výkon brankáře Macka na straně soupeře. Díky soupeři za férové utkání a fanouškům, že si opět našli čas a přišli nás podpořit.
Komentář hostů Bicek Lukáš (Vedoucí):
Dneska poctivě odmakaný zápas. Na obranném výkonu můžeme stavět do zbytku sezóny. Poctivě odmakáno dozadu, nyní je potřeba zapracovat i na útočné činnosti. Děkujeme soupeři za zápas a těšíme se na odvetu.
60:00
Střely ve 3. části: 15:2
60:00
59:04
Probíhá poslední minuta poslední třetiny
58:06
Branku družstva FbC Písek vstřelil #87 Ondřej Walter, asistoval #15 Ondřej Štěpán (6:1).
58:06
Krásný gol z půlky Ondry Waltera
56:30
Štíři začínají vystrkovat klepetovitá makadla a také jejich zúžené proudloužené zadečky s jedovým ostnem
49:57
Branku družstva FbC Písek vstřelil #21 Marek Slepička, asistoval #4 Václav Staněk (5:1).
48:21
Neskutečný výkon dnes předvádí Jan Králík a zvyšuje na 4:1
48:15
Branku družstva FbC Písek vstřelil #6 Jan Králík, asistoval #4 Václav Staněk (4:1).
47:04
I přes početní převahu Budějovic se Písek drží na míčku a nedovoluje soupeři tuto přesilovku využít
45:39
Hosté jdou do první početní převahy v tomto zápase, uvidíme zda využijí tuto výhodu a brankově se přiblíží Písku
45:32
Vyloučen hráč #55 Vít Prokopec družstva FbC Písek na 2 minuty za bránění ve hře.
40:30
Začíná poslední třetina dnešního zápasu a domácí se hned ze začátku opět zmocnili míčku
36:28
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #27 Josef Čížek, asistoval #47 Mikuláš Fořt (3:1).
28:23
Důsledná obrana hostů zajišťuje to, že i přes velký tlak domácích nepadl v druhé třetině zatím žádný gol
19:00
Minutu před koncem první třetiny skoruje písecký hráč Jan Králík a zvyšuje náskok na 3:0
18:59
Branku družstva FbC Písek vstřelil #6 Jan Králík, asistoval #43 Filip Trkovský (3:0).
17:14
Malá komerční pauza a my děkujeme Viky Váňové za vytření povrchu
15:56
Krásný gol píseckého kapitána Jakuba Mikeše 3 sekundy před koncem přesilovky! Písek jde do vedení 2:0
15:40
Branku družstva FbC Písek vstřelil #48 Jakub Mikeš, asistoval #81 Michal Měřička (2:0).
14:07
A máme tu první početní převahu domácích a hned první velkou šanci Kolíňáka
13:43
Vyloučen hráč #47 Mikuláš Fořt družstva FBC Štíři Č. Budějovice B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
13:14
Velká šance Vojty Šandy, která končí v rukou golmana
12:07
Branku družstva FbC Písek vstřelil #98 Štěpán Slunečko bez asistence (1:0).
12:03
Štěpán Slunéčko otevírá dnešní zápas prvním golem, krásně si pohrál s budějovickým golmanem a Písek jde do vedení 1:0