0:4
2:3
- : -

FBC ORCA KRNOV - FBC Vikings Kopřivnice 2:10
39. Viktor Zatloukal, 45. Tomáš Fridel - 5. Vojtěch Frýdl, 14. Robert Socha, 15. Ondřej Holaň, 16. Robert Socha, 17. Tomáš Kusz, 17. Vítězslav Kríž, 18. Vítězslav Kríž, 35. Ondřej Holaň, 38. Josef Černý, 43. Vítězslav Kríž; rozhodčí: Robert Horák - Martin Ručka; vyloučení: 1:2; využití: 0:1; zásahy brankářů: Václav Hradil ? - Dominik Witos ?; po třetinách: 0:3, 0:4, 2:3;
45:00
44:11
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #5 Tomáš Fridel bez asistence (2:10).
42:59
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #17 Vítězslav Kríž, asistoval #14 René Libiger (1:10).
38:22
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #15 Viktor Zatloukal, asistoval #4 Čeněk Kohut (1:9).
37:32
Vlastní branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #49 Josef Černý (0:9).
34:29
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #15 Ondřej Holaň, asistoval #4 Vojtěch Frýdl (0:8).
34:08
Vyloučen hráč #49 Josef Černý družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za sekání.
33:59
Vyloučen hráč #9 Jan Simper družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za špatné střídání.
30:00
30:00
21:14
Vyloučen hráč #6 Tomáš Kusz družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za sekání.
17:59
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #17 Vítězslav Kríž, asistoval #15 Ondřej Holaň (0:7).
16:45
16:03
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #6 Tomáš Kusz, asistoval #9 Jan Simper (0:5).
15:18
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #8 Robert Socha, asistoval #13 Lukáš Michna (0:4).
15:00
15:00
14:48
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #15 Ondřej Holaň, asistoval #8 Robert Socha (0:3).
13:37
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #8 Robert Socha, asistoval #15 Ondřej Holaň (0:2).
04:00
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #4 Vojtěch Frýdl, asistoval #15 Ondřej Holaň (0:1).