2:0
- : -
TROOPERS

TJ Znojmo LAUFEN CZ - TROOPERS 6:5pn
3. Tomáš Hájek, 13. Dennis Šťastník, 22. Dennis Šťastník, 42. Martin Vavřina, 44. David Sedláček, N František Blažek - 10. Marek Paulík, 15. Adam Smejkal, 19. Filip Ráček, 27. Šimon Koutný, 30. Jan Věchet; rozhodčí: Tomáš Húska - Martin Kozáček; vyloučení: 3:2; využití: 1:1; zásahy brankářů: Jakub Pechura -5 - Filip Dvořák ?; po třetinách: 2:2, 1:3, 2:0;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ hráč #75 Martin Vavřina a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva TROOPERS hráč #34 Jan Věchet , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ hráč #8 David Přibil , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva TROOPERS hráč #83 Matěj Blažek , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ hráč #7 František Blažek a vstřelil rozhodující gól (6:5).
45:00
Zahájena trestná střílení.
45:00
43:41
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #24 David Sedláček, asistoval #75 Martin Vavřina (5:5).
42:07
Timeout TJ Znojmo LAUFEN CZ
41:15
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #75 Martin Vavřina, asistoval #7 František Blažek (4:5).
39:21
Vyloučen hráč #96 Ondřej Trávníček družstva TROOPERS na 2 minuty za sekání.
34:11
Vyloučen hráč #78 Filip Ráček družstva TROOPERS na 2 minuty za sekání.
30:23
Vyloučen hráč #96 Dennis Šťastník družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za nedovolené vrážení.
30:00
30:00
29:49
Branku družstva TROOPERS vstřelil #34 Jan Věchet, asistoval #5 Matouš Novák (3:5).
26:47
Vyloučen hráč #96 Dennis Šťastník družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za hrubost.
26:09
Branku družstva TROOPERS vstřelil #19 Šimon Koutný, asistoval #5 Matouš Novák (3:4).
21:30
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #96 Dennis Šťastník, asistoval #16 Vítek Marušík (3:3).
18:16
Branku družstva TROOPERS vstřelil #78 Filip Ráček, asistoval #96 Ondřej Trávníček (2:3).
17:54
Vyloučen hráč #36 Jan Ochman družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za nedovolené vrážení.
15:00
15:00
14:06
Branku družstva TROOPERS vstřelil #13 Adam Smejkal, asistoval #96 Ondřej Trávníček (2:2).
12:23
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #96 Dennis Šťastník bez asistence (2:1).
09:58
Branku družstva TROOPERS vstřelil #42 Marek Paulík, asistoval #27 Jan Jirásek (1:1).
02:39
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #19 Tomáš Hájek, asistoval #7 František Blažek (1:0).