1:6
2:3
- : -

FBC DONAP Česká Skalice - Finance Novák FBK Jičín B 4:10
15. Jiří Hrabík, 29. Jiří Hrabík, 44. Jiří Hrabík, 45. Michal Fidler - 7. Tomáš Houška, 16. Tomáš Ouhrabka, 17. Petr Kryl, 24. Tomáš Valkoun, 28. Miroslav Grund, 28. Tomáš Valkoun, 30. Petr Kryl, 31. Vladimír Brendl, 37. Miroslav Grund, 45. Adam Florian; rozhodčí: Lucie Adamová - Lukáš Filípek; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 10; zásahy brankářů: Adam Richter 24 - Matěj Kraušner 25; po třetinách: 1:1, 1:6, 2:3;
45:00
Střely ve 3. části: 12:9
45:00
44:08
Branku družstva FBC DONAP Česká Skalice vstřelil #71 Michal Fidler, asistoval #65 Štěpán Prušinovský (4:10).
44:01
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín B vstřelil #99 Adam Florian, asistoval #2 Tomáš Houška (3:10).
43:46
Branku družstva FBC DONAP Česká Skalice vstřelil #9 Jiří Hrabík bez asistence (3:9).
38:43
Vyloučen hráč #99 Adam Florian družstva Finance Novák FBK Jičín B na 2 minuty za blokování florbalky.
36:39
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín B vstřelil #68 Miroslav Grund, asistoval #90 Jaroslav Tuček (2:9).
30:37
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín B vstřelil #14 Vladimír Brendl, asistoval #8 Tomáš Valkoun (2:8).
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 9:17
30:00
29:40
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín B vstřelil #77 Petr Kryl, asistoval #8 Tomáš Valkoun (2:7).
28:39
Branku družstva FBC DONAP Česká Skalice vstřelil #9 Jiří Hrabík, asistoval #80 Jan Šulc (2:6).
27:41
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín B vstřelil #8 Tomáš Valkoun, asistoval #7 Tomáš Ouhrabka (1:6).
27:00
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín B vstřelil #68 Miroslav Grund, asistoval #11 Matěj Sedláček (1:5).
23:53
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín B vstřelil #8 Tomáš Valkoun, asistoval #99 Adam Florian (1:4).
22:17
Vyloučen hráč #79 Jakub Brejcha družstva FBC DONAP Česká Skalice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
16:41
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín B vstřelil #77 Petr Kryl, asistoval #99 Adam Florian (1:3).
15:30
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín B vstřelil #7 Tomáš Ouhrabka, asistoval #8 Tomáš Valkoun (1:2).
15:00
15:00
Střely v 1. části: 8:8
15:00
14:56
Branku družstva FBC DONAP Česká Skalice vstřelil #9 Jiří Hrabík, asistoval #11 Dominik Cejnar (1:1).
06:13
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín B vstřelil #2 Tomáš Houška, asistoval #14 Vladimír Brendl (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lucie Adamová a Lukáš Filípek.
00:00
00:00
Line-up hostů Finance Novák FBK Jičín B:
00:00
Line-up domácích FBC DONAP Česká Skalice: brankář: Adam Richter; hráči v poli: Pavel Hrabík, Jan Šulc, Jakub Brejcha, Michal Fidler, Štěpán Prušinovský