1:0
1:4
- : -

FB Hurrican Karlovy Vary - Předvýběr.CZ Florbal MB 4:8
7. Adam Zahraj, 9. Adam Zahraj, 40. Matyáš Velc, 42. Filip Eliáš - 1. Michal Sládek, 6. Filip Zakonov, 8. Milan Tomašík, 10. Michal Sládek, 45. Jakub Bína, 55. Dominik Beneš, 58. Jakub Bína, 60. Jan Natov; rozhodčí: Tomáš Kostinek - Martin Reichelt; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 371; zásahy brankářů: Jan Eckhardt 25 - Tomáš Týc 13; po třetinách: 2:4, 1:0, 1:4;
Komentář domácích Mandler Marek (Trenér):
Komentář hostů Novotný Petr (Trenér):
60:00
Střely ve 3. části: 2:10
60:00
59:55
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #88 Jan Natov, asistoval #20 Martin Tokoš (4:8).
58:38
Domácí to ještě zkouší bez gólmana
57:31
Powerplay se domácím hrubě nepovedla, po nedomluvě na polovině hřiště měl Bína snadnou cestu za sedmým gólem
57:30
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #17 Jakub Bína bez asistence (4:7).
54:48
Hosté v signalizované výhodě odskakují záslouhou Beneše do dvoubrankového vedení
54:47
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #22 Dominik Beneš, asistoval #20 Martin Tokoš (4:6).
54:06
Natov z velkého úhlu trefil tyč
54:05
Střela do tyčky hráč #88 Jan Natov družstva Předvýběr.CZ Florbal MB .
44:10
Natov nahodil míček před branku, kde byl volný Bína , který posílá hosty do vedení
44:07
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #17 Jakub Bína, asistoval #88 Jan Natov (4:5).
43:02
Dnešní utkání sleduje 371 diváků
42:36
Střela do tyčky hráč #20 Martin Tokoš družstva Předvýběr.CZ Florbal MB .
42:22
Lang teď zabránil pravděpodobně jistému gólu, protože Suchánek už mířil do prázdné branky
41:42
Torma schytal tvrdou ránu do hlavy a hra je přerušena
41:03
Týc neudržel střelu Macháčka, která mu vypadla přímo k Eliášovi, který už bez problémů střílí vyrovnávací branku
41:02
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #13 Filip Eliáš, asistoval #74 Lukáš Macháček (4:4).
40:01
Byla zahájena třetí třetina parádního duelu ve kterém zdaleka není rozhodnuto. Uvidíme překvapení nebo Boleslav potvrdí roli favorita?
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 8:8
40:00
39:07
Zeman se krásně protáhl obranou a poté z otočky naservíroval míčel Velcovi, který snižuje na 3:4
39:06
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #55 Matyáš Velc, asistoval #28 Michal Zeman (3:4).
38:15
Další parádní zákrok domácího gólmana
37:16
Domácí zahráli osabení skvěle a díky dobrým blokům a několika povedeným zákrokům Eckhardta neinkasovali
36:12
Domácí zatím skvěle blokují
35:03
Navrátil si přidržel Tomašíka a i hosté si zahrají přesilovku
35:02
Vyloučen hráč #21 Tomáš Navrátil družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za bránění ve hře.
33:37
V souboji Natova s Eckhardtem úspěšnější gólman, na druhé straně se Týc nechtěl nechat zahanbit a poradil si se střelou Lebedy
30:02
Domácí nezahráli početní výhodu vůbec špatně, gól se jim vstřelit nepovedlo a stav tak zůstává nezměněn
28:02
Strachota se dral do útoku a Krebner ho sekl, uvidíme tak první přesilovku zápasu
28:01
Vyloučen hráč #66 Matyáš Krebner družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za sekání.
26:15
Macháčkovo střela propadla Týcovi pod rukou, hostující gólman se však rychle otočil a míček před brankovou čárou odpálil do rohu
24:30
Domácí zatím úřadujícímu mistrovi vzdorují statečně a dokáží si sami vytvořit nebezpečné šance
19:40
V závěru si hosté vytvořili ještě dvě šance, ani jedna nebyla úspěšná a tak se do kabin jde za stavu 2:4
18:50
Macháček se dobře uvolnil, netrefil bohužel pro domácí branku
17:44
Tomašík se ocitl volný na středu, tváří tvář Eckhardtovi selhal
16:06
Fořt se z ničeho nic svalil na zem a vypadá to na nějaký zdravotní problém, věřme, že bude hostující bek v pořádku
14:25
Domácí uklidňují hru a střídají
12:52
Eckhardt vytáhl dělovku Natova mimo
10:50
Velc běžel sám se Zahrajem na gólmana, druhý jmenovaný však nabídku na hattrick odmítl
09:12
Nejprve Zahraj tečoval nahození Zemana za Týce, o dvanáct vteřin později však mladoboleslavská elitní lajna předvedla další parádní kombinaci a Sládek opět střílel do prázdné branky
09:11
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #43 Michal Sládek, asistoval #7 Milan Tomašík (2:4).
08:59
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #19 Adam Zahraj, asistoval #28 Michal Zeman (2:3).
07:40
Rychlá odpověď hostí, Tomašík táhlou trefou zamířil mezi nohy Eckhardta
07:39
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #7 Milan Tomašík, asistoval #12 Patrik Suchánek (1:3).
06:20
Zahraj střelou do levého snižuje
06:19
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #19 Adam Zahraj, asistoval #55 Matyáš Velc (1:2).
05:51
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #58 Filip Zakonov, asistoval #7 Milan Tomašík (0:2).