1:1
2:1
- : -

Florbal TJ Kobylisy - Florbal Chomutov B U23 5:2
11. Daniel Havlíček, 12. Antonín Semerád, 32. Daniel Havlíček, 45. Jan Hrdlička, 52. Jan Hrdlička - 30. Tomáš Kotlan, 59. Tomáš Kotlan; rozhodčí: Miroslav Tomeš - Jan Přibyl; vyloučení: 3:1; využití: 0:0; diváků: 40; zásahy brankářů: Ondřej Kudrnáč 16 - Jakub Fiala 12, Bruno Vagel 14; po třetinách: 2:0, 1:1, 2:1;
Komentář domácích Hrdlička Jan (Trenér):
"Povinné vítězství nad soupeřem, který byl šikovný na hokejce, dobře jsme bránili a Chomutov jsme v našem pásmu do ničeho moc nepouštěli."
Komentář hostů Grener Daniel (Vedoucí):
Zvláštní zápas, lídr soutěže se dnes probránil k vítězství. Od nás sympatický výkon na balonku, bohužel opět přišly ztráty na středu, které soupeř trestal. Dále nás trápí tradičně koncovka, nutno ale říct, že za našimi golmany hrála občas zvonkohra. Výborný výkon rozhodčích. Zdravíme Bócu na rodinný oběd.
60:00
Střely ve 3. části: 14:7
60:00
59:53
Kanzelsberger horní tyčka
58:45
Branku družstva Florbal Chomutov B U23 vstřelil #98 Tomáš Kotlan, asistoval #17 Marek Nekuda (5:2).
55:19
Vyloučen hráč #16 Jan Hrdlička družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za hrubost.
51:43
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #16 Jan Hrdlička, asistoval #3 Ondřej Kočí (5:1).
51:43
Domácí "využívají" oslabení
50:46
Vyloučen hráč #58 Daniel Havlíček družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za sekání.
49:37
Domácí se bez větších potíží ubránili
47:37
Vyloučen hráč #16 Jan Hrdlička družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za sekání.
46:50
Kanzelsberger trefuje chomutovského gólmana do masky
46:15
Víšek našel před brankou Semeráda, ten ale ztroskotal na Vagelovi
44:50
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #16 Jan Hrdlička, asistoval #29 Jakub Zíka (4:1).
44:50
A teď Bohoušek gól
44:40
Teď teda Bohoušek tyčka
44:00
Jako jó, furt se hraje, ale že by něco stálo za zápis, to tak nějak moc ne...
31:24
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #58 Daniel Havlíček bez asistence (3:1).
29:14
Branku družstva Florbal Chomutov B U23 vstřelil #98 Tomáš Kotlan, asistoval #8 Matyáš Müller (2:1).
15:06
Vyloučen hráč #27 Michal Marek družstva Florbal Chomutov B U23 na 2 minuty za sekání.
14:15
Pěknou kombinaci domácí vyřešil chomutovský gólman
11:19
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #43 Antonín Semerád, asistoval #3 Ondřej Kočí (2:0).
11:19
Kočák výborně vyvezl, nahrává Semerádovi a je to 2:0
10:22
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #58 Daniel Havlíček, asistoval #11 Matěj Víšek (1:0).