2:3
3:0
- : -

FBC Štíři Č. Budějovice B - FBC ROKYCANY 6:3
16. Zdeněk Valdauf, 24. David Caha, 26. Mikuláš Fořt, 48. Vojtěch Fišer, 49. Jindřich Hrdý, 59. Jan Poncar - 30. Lukáš Mašek, 32. Martin Fiala, 33. Václav Hajšman; rozhodčí: Petr Holeček - Petr Stejskal; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 25; zásahy brankářů: Lukáš Bicek 14 - Martin Štochl 21; po třetinách: 1:0, 2:3, 3:0;
Komentář domácích Bicek Lukáš (Vedoucí):
Dnes konečně vízězství. Po kvalitní první třetině přišel krátký výpadek v druhé třetině, který soupeř dokázal potrestat a srovnat utkání. Třetí třetina byla již opět v naší režii a utkání jsme zlomili na naší stranu. Děkujeme soupeři za zápas a přejeme šťastnou cestu domů.
Komentář hostů Štván Martin (Trenér):
Jsem rád, že jsme za stavu 3:0 pro soupeře nesložili zbraně a dokázali jsme srovnat na 3:3. Vyrovnaná třetí třetina byla spíš o tom, kdo dá první gól, dotáhne zápas do vítězného konce. Je smůla, že na tak důležitý zápas jedeme v oslabené sestavě. Děkujeme soupeři za zápas a gratulujeme k vítězství.
60:00
Střely ve 3. části: 9:7
60:00
58:57
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #18 Jan Poncar, asistoval #92 Jáchym Peprný (6:3).
56:56
Timeout FBC ROKYCANY
48:15
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #11 Jindřich Hrdý, asistoval #72 David Caha (5:3).
47:16
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #78 Vojtěch Fišer, asistoval #92 Jáchym Peprný (4:3).
32:58
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #56 Václav Hajšman, asistoval #10 Martin Štván (3:3).
31:41
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #25 Martin Fiala, asistoval #20 Lukáš Mašek (3:2).
29:18
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #20 Lukáš Mašek, asistoval #46 Jakub Boháč (3:1).
25:06
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #47 Mikuláš Fořt, asistoval #13 Adam Severin (3:0).
23:50
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #72 David Caha, asistoval #11 Jindřich Hrdý (2:0).
15:27
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #9 Zdeněk Valdauf, asistoval #47 Mikuláš Fořt (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Holeček a Petr Stejskal.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC ROKYCANY: brankář: Martin Štochl; hráči v poli: Martin Štván, Václav Hajšman, Jiří Levý, Lukáš Mašek, Martin Fiala
00:00
Line-up domácích FBC Štíři Č. Budějovice B: brankář: Lukáš Bicek; hráči v poli: Tomáš Drobiš, Mikuláš Fořt, Josef Čížek, Zdeněk Valdauf, Marek Fučík