0:1
1:0
- : -

FBŠ Hattrick Brno B - Sokol Brno I EMKOCase GulliversB 3:2pn
9. František Smejkal, 45. Michal Horák, N Michal Horák - 4. Tomáš Tenk, 18. Antonín Adolf Jebavý; rozhodčí: Zdeněk Mlčoušek - Marek Loskot; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; diváků: 21; zásahy brankářů: Stanislav Buchta ? - Radim Tomšík ?; po třetinách: 1:1, 0:1, 1:0;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB hráč #28 Daniel Milota , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ Hattrick Brno B hráč #63 Martin Kříž , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB hráč #85 Eduard Štěrbák , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ Hattrick Brno B hráč #9 Adam Šikula , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB hráč #29 Tomáš Tenk , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ Hattrick Brno B hráč #89 Michal Horák a vstřelil rozhodující gól (3:2).
45:00
Zahájena trestná střílení.
45:00
44:35
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno B vstřelil #89 Michal Horák, asistoval #75 David Sláma (2:2).
43:14
Timeout FBŠ Hattrick Brno B
30:00
30:00
17:49
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB vstřelil #65 Antonín Adolf Jebavý bez asistence (1:2).
15:00
15:00
08:55
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno B vstřelil #94 František Smejkal, asistoval #89 Michal Horák (1:1).
07:41
Vyloučen hráč #40 David Sládek družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB na 2 minuty za bránění ve hře.
03:31
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB vstřelil #29 Tomáš Tenk, asistoval #18 Lukáš Hřebíček (0:1).