1:1
1:1
- : -

BLACK ANGELS A - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 2:3pn
1. Lukáš Janoštík, 19. Mikuláš Fuchs - 9. Zdeněk Ploch, 21. Matěj Kulhavý, N Tomáš Exner; rozhodčí: Tomáš Nechutný - Jakub Vycpálek; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Maxmilián Munduch ? - Tomáš Priesel ?; po třetinách: 1:1, 1:1;

Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV hráč #21 Tomáš Exner a vstřelil rozhodující gól (2:3).

Nájezd na branku provedl z družstva BLACK ANGELS A hráč #28 Danny Kalous , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV hráč #89 Matěj Kulhavý a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva BLACK ANGELS A hráč #11 Jiří Janoštík a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV hráč #39 Zdeněk Ploch a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva BLACK ANGELS A hráč #4 Vojtěch Budínský , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV hráč #89 Matěj Kulhavý , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva BLACK ANGELS A hráč #28 Danny Kalous a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV hráč #21 Tomáš Exner , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva BLACK ANGELS A hráč #11 Jiří Janoštík , ale gól nevstřelil.
26:00
Zahájena trestná střílení.
26:00
22:18
Vyloučen hráč #49 Mikuláš Mužík družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání.
20:48
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #89 Matěj Kulhavý, asistoval #16 Martin Svítil (2:2).
18:17
Branku družstva BLACK ANGELS A vstřelil #60 Mikuláš Fuchs bez asistence (2:1).
13:00
13:00
08:57
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #39 Zdeněk Ploch bez asistence (1:1).
00:53
Branku družstva BLACK ANGELS A vstřelil #29 Lukáš Janoštík, asistoval #13 Václav Semecký (1:0).