5:1
1:3
- : -

FBC Letka Toman Finance Group - FAT PIPE TJ Slovan Havířov 10:8
3. Tobiáš Plaček, 10. Radovan Kufa, 12. Matěj Kostřica, 14. Luboš Babiš, 18. Tobiáš Plaček, 23. Jonáš Borovský, 23. Radovan Kufa, 25. Radovan Kufa, 29. Šimon Toška, 31. Tobiáš Plaček - 7. Ondřej Lipina, 8. Matěj Kravčík, 10. Ondřej Kravčík, 12. Matěj Kravčík, 30. Vít Lestyan, 36. Petr Novák, 37. Ondřej Lipina, 45. Ondřej Kravčík; rozhodčí: Robert Horák - Martin Ručka; vyloučení: 0:1 + Lukáš Pavlas 4; využití: 1:0; zásahy brankářů: Antonín Persich ? - Lukáš Kubálek -9, David Hloušek ?; po třetinách: 4:4, 5:1, 1:3;
45:00
44:11
Branku družstva FAT PIPE TJ Slovan Havířov vstřelil #8 Ondřej Kravčík, asistoval #70 Vít Lestyan (10:8).
43:28
Timeout FBC Letka Toman Finance Group
39:37
Vyloučen hráč #72 Lukáš Pavlas družstva FAT PIPE TJ Slovan Havířov na 2+2 minuty za hrubost.
36:49
Branku družstva FAT PIPE TJ Slovan Havířov vstřelil #87 Ondřej Lipina bez asistence (10:7).
35:41
Branku družstva FAT PIPE TJ Slovan Havířov vstřelil #17 Petr Novák, asistoval #54 Matěj Kravčík (10:6).
30:51
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #9 Tobiáš Plaček, asistoval #48 Radovan Kufa (10:5).
30:00
30:00
29:35
Branku družstva FAT PIPE TJ Slovan Havířov vstřelil #70 Vít Lestyan, asistoval #30 David Kolodziej (9:5).
28:00
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #27 Šimon Toška z trestného střílení (9:4).
28:00
Střídání brankáře. Nový brankář #4 David Hloušek družstva FAT PIPE TJ Slovan Havířov
24:57
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #48 Radovan Kufa, asistoval #9 Tobiáš Plaček (8:4).
22:47
22:32
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #91 Jonáš Borovský, asistoval #27 Šimon Toška (6:4).
17:19
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #9 Tobiáš Plaček bez asistence (5:4).
16:23
Vyloučen hráč #15 Jakub Onderka družstva FAT PIPE TJ Slovan Havířov na 2 minuty za sekání.
15:00
15:00
13:58
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #77 Luboš Babiš, asistoval #91 Jonáš Borovský (4:4).
11:21
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #94 Matěj Kostřica, asistoval #48 Radovan Kufa (3:4).
11:01
Branku družstva FAT PIPE TJ Slovan Havířov vstřelil #54 Matěj Kravčík, asistoval #87 Ondřej Lipina (2:4).
09:47
09:41
Branku družstva FAT PIPE TJ Slovan Havířov vstřelil #8 Ondřej Kravčík, asistoval #54 Matěj Kravčík (1:3).
07:58
Branku družstva FAT PIPE TJ Slovan Havířov vstřelil #54 Matěj Kravčík bez asistence (1:2).
06:15
Branku družstva FAT PIPE TJ Slovan Havířov vstřelil #87 Ondřej Lipina, asistoval #54 Matěj Kravčík (1:1).
02:49
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #9 Tobiáš Plaček, asistoval #21 Jan Obluk (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Robert Horák a Martin Ručka.
00:00
00:00
Line-up hostů FAT PIPE TJ Slovan Havířov: brankář: Lukáš Kubálek; hráči v poli: Ondřej Lyčka, Ondřej Lipina, Vít Lestyan, Jakub Onderka, Karel Mičulka