6:1
1:0
- : -

FBC Vikings Kopřivnice - FBC Letka Toman Finance Group 9:2
1. Lukáš Michna, 6. Ondřej Holaň, 17. Vojtěch Monsport, 20. Ondřej Holaň, 20. Ondřej Holaň, 26. Robert Socha, 28. Ondřej Holaň, 30. Ondřej Holaň, 39. Lukáš Michna - 3. Šimon Toška, 27. Šimon Toška; rozhodčí: Lukáš Kornecký - David Musial; vyloučení: 3:3; využití: 1:0; zásahy brankářů: Lukáš Mikušek ? - Dominik Malohlava ?, Antonín Persich ?; po třetinách: 2:1, 6:1, 1:0;
45:00
43:32
Vyloučen hráč #23 Martin Döhner družstva FBC Letka Toman Finance Group na 2 minuty za sekání.
41:01
Trestné střílení družstva FBC Letka Toman Finance Group neproměnil #9 Tobiáš Plaček.
38:27
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #13 Lukáš Michna, asistoval #18 Ondřej Monsport (9:2).
31:30
Vyloučen hráč #25 Benjamín Janek družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za sekání.
30:00
Střídání brankáře. Nový brankář #34 Antonín Persich družstva FBC Letka Toman Finance Group
30:00
30:00
29:58
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #15 Ondřej Holaň bez asistence (8:2).
28:41
Vyloučen hráč #17 Vítězslav Kríž družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za sekání.
27:05
26:10
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #27 Šimon Toška, asistoval #91 Jonáš Borovský (6:2).
25:03
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #8 Robert Socha, asistoval #15 Ondřej Holaň (6:1).
24:22
Vyloučen hráč #27 Šimon Toška družstva FBC Letka Toman Finance Group na 2 minuty za hrubost.
21:13
Vyloučen hráč #21 Jan Obluk družstva FBC Letka Toman Finance Group na 2 minuty za sekání.
19:53
Timeout FBC Letka Toman Finance Group
19:53
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #15 Ondřej Holaň, asistoval #5 Jakub Küffer (5:1).
19:28
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #15 Ondřej Holaň, asistoval #8 Robert Socha (4:1).
16:54
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #10 Vojtěch Monsport, asistoval #25 Benjamín Janek (3:1).
15:00
15:00
09:43
Vyloučen hráč #6 Tomáš Kusz družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za sekání.
05:46
02:09
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #27 Šimon Toška, asistoval #32 Tobiáš Prasek (1:1).
00:30
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #13 Lukáš Michna, asistoval #5 Jakub Küffer (1:0).