3:1
1:1
- : -

FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 - Florbal Primátor Náchod 8:4
3. Michal Horák, 10. Michal Horák, 18. Tomáš Zeisel, 20. Adam Klusoň, 24. Adam Klusoň, 31. Michal Horák, 35. Adam Klusoň, 60. Jakub Vařecha - 3. Jan Majer, 19. Martin Hanuš, 32. Jan Majer, 52. Jakub Langpaul; rozhodčí: Zdeněk Mlčoušek - Jan Saňka; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 21; zásahy brankářů: Matěj Buršík 21 - David Fröde 18; po třetinách: 4:2, 3:1, 1:1;
Komentář domácích Fiala Marek (Trenér):
S druhou třetinou jsme dnes spokojeni.V první a třetí jsme měli velké rezervy.Budem trpělivě pracovat a pomaličku se zlepšujem. Soupeři děkujeme za utkání a přejem pohodovou cestu domů.
Komentář hostů Čečetka Jan (Trenér):
Zápas rozhodla větší kvalita soupeře na míčku a to, že nám v klíčových útočných i obranných soubojích chyběl krok navíc. Děkuji všem aktérům na zápas.
60:00
Střely ve 3. části: 5:8
60:00
59:48
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #15 Jakub Vařecha bez asistence (8:4).
57:51
Timeout Florbal Primátor Náchod
57:47
Hosté trefují tyč.
51:10
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #97 Jakub Langpaul bez asistence (7:4).
51:10
Chybu Kocha hosté potrestali brankou.
49:15
Buršík je Lukáš Kril brněnského brankoviště.
44:17
Vařecha znovu mimo.
41:40
Gryc brousí rádius 27 jako Steve Yzerman.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 9:8
40:00
38:01
Vyloučen hráč #31 Michal Malec družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 na 2 minuty za hrubost.
38:01
Vyloučen hráč #99 Jan Majer družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za hrubost.
34:53
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #67 Adam Klusoň, asistoval #15 Jakub Vařecha (7:3).
34:53
Klusoň kompletuje hattrick.
33:27
Eliáš palí mimo.
31:46
Buršík tam při golové střele ležel jako pytel brambor.
31:43
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #99 Jan Majer, asistoval #6 Jakub Vysoký (6:3).
31:33
Klusoň netrefuje prázdnou bránu.
31:30
Vařecha by dneska netrefil ani vrata od stodoly.
30:57
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #89 Michal Horák, asistoval #75 David Sláma (6:2).
30:57
Horák kompletuje hattrick.
27:21
Sláma netrefuje prázdnou bránu.
24:20
Princ Krasoň domácí sestavy (Sláma) bojuje o míček stejně jako jeho pohádková předloha bojovala o Fionu.
23:46
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #67 Adam Klusoň, asistoval #31 Michal Malec (5:2).
22:00
Dobrá střela Náchoda, ale Buršík bezchybný.
18:29
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #61 Martin Hanuš, asistoval #89 Antonín Donaj (3:2).
17:40
Tento zápas zatím připomíná tramvojové spojení mezi Litvínovem a Mostem.
17:15
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #47 Tomáš Zeisel, asistoval #67 Adam Klusoň (3:1).