2:2
4:1
- : -

Florbal Primátor Náchod - FbC Hradec Králové  7:4
8. Lukáš Prause, 31. Martin Hanuš, 34. Martin Hanuš, 41. Jan Majer, 42. Jakub Langpaul, 52. Adam Jakubský, 57. Antonín Donaj - 8. Prokop Hanzlík, 26. Prokop Hanzlík, 39. Jakub Nerad, 59. Andrej Janda; rozhodčí: Vladimír Lešák - Filip Neumann; vyloučení: 4:2; využití: 0:1; diváků: 56; zásahy brankářů: Vojtěch Fof 17 - Jakub Musil 14; po třetinách: 1:1, 2:2, 4:1;
Komentář domácích Čečetka Jan (Vedoucí):
První půlku zápasu naše hra směrem dopředu postrádala kvalitu a lehkost. Od našeho druhého obdrženého gólu se naše hra do útoku začala zkvalitňovat, což se projevilo i gólově ve třetí třetině. Pro nás velká škoda, že jsme zápas nedokázali uhrát celý na tři lajny. Tento typ zápasu bychom měli být schopní kontrolovat celý na tři pětky. Díky všem aktérům za zápas
Komentář hostů Žižka Jeroným (Asistent trenéra):
První dvě třetiny ve znamení opatrnějšího a vyrovnaného florbalu. Ve třetí třetině nás domácí předčili ve kvalitě i rychlosti pohybu a zaslouženě strhli utkání na svou stranu. Díky za zápas v duchu fair play a těšíme se na odvetu.
60:00
Střely ve 3. části: 8:6
60:00
58:56
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #5 Andrej Janda, asistoval #4 Filip Brejcha (7:4).
58:56
Brejcha nejprve do tyče, Janda si míček v předbrankovém prostoru našel a ze vzduchu dorazil
58:10
Langpaul ukázkově přečetl crosovou přihrávku a kdyby mu míček nesjel, vsadil bych si, že jeho individuální akce skončí gólem.
56:58
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #89 Antonín Donaj, asistoval #24 Lukáš Rázl (7:3).
56:58
Donaj přes skoro celé hřiště trefuje prázdnou branku přidává další hřebíček do rakve
56:10
Fof má dnes svůj den, nyní zastavil únik dva na jednoho
55:10
Langpaulovi to nejprve sjelo, ale rychle se zorientoval a nakonec z toho byla nebezpečná střela
54:33
Prauseho sušná střela skončila v rukách brankáře
53:26
Vyloučen hráč #95 Matěj Kremeník družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za zvedání florbalky.
52:58
Pohledná kace Kremeníka a Rathouského, gólem ovšem nekončí
51:02
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #87 Adam Jakubský, asistoval #50 Lukáš Prause (6:3).
51:02
Odchovanci z Dobrušky Prause a Jakubský nyní vytřeli všem přítomným zrak. Prause našel nádhernou crosovou nahrávkou přes celou šířku hřiště svého spoluhráče a ten se v takových situacích neplete.
48:43
Hosté si nyný zvali oddechový čas. Dokážou ještě se zápasem něco udělat?
48:26
Knettigův výborný individuální výkon, nejprve vypíchl míček, vystřelil a pak znovu míček vybojoval.
47:42
Prauseho střela pouze do připraveného brankáře
45:24
Těmito přesilovkami asi Hradec díru do světa neudělá...
44:48
Bombastický zákrok Fofa
43:29
Vyloučen hráč #85 Adam Balek družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za špatné střídání.
41:55
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #97 Jakub Langpaul, asistoval #60 Jakub Kubásek (5:3).
41:51
Je to tam! Konečně se trefil i Jakub Langpaul. Ze své velice netypické pozice od mantinelu vymetl přední šibenici.
41:25
Festa nyní prošel mezi tři hráči jako by se nechumelilo, ale nic z toho nebylo
41:19
Sturz tvrdě zastavený Hanušem. Tudy to nepůjde
40:18
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #99 Jan Majer, asistoval #97 Jakub Langpaul (4:3).
38:52
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #27 Jakub Nerad, asistoval #5 Andrej Janda (3:3).
38:32
Vysoký ukazuje, že je všestranně nadaný sportovec, nyní si míček fotbalově pokopl a poslal soupeře na párek
33:31
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #61 Martin Hanuš z trestného střílení (3:2).
33:31
Martin Hanuš se prostě nemýlí. Nyní si Musila takzvaně pokoupal.
30:43
30:43
Chladnokrevné zakončení v podání Martina Hanuše a máme tu vyrovnáno. Za zmínku stojí nádherný individuální únik Adama Jakubského, který trestné střílení vybojoval.
25:47
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #98 Prokop Hanzlík, asistoval #82 Vítek Ryba (1:2).
25:41
Vyloučen hráč #87 Adam Jakubský družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za zvedání florbalky.
24:28
Vysoký teď spíše tenisově než florbalově obehrál soupeře
23:35
Ryba nyní rychle rozehrál volný úder a málem z toho byl gól
23:10
Vyloučen hráč #35 Adam Kosař družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za sekání.
20:00
Vyloučen hráč #21 Jan Lebeda družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za zdržování hry.
20:00
20:00
Hradec přišelpozdě na začátek druhé třetiny a uvidíme tu dnešní první přesilovku domácích
14:55
Langpaul pokračuje v dnešním excelentním výkonu, nyní si připsal ukázkový blok.
14:08
Vypadá to, že bude dnes Hradec čekat na chybu soupeře a využívat breakové situace
12:48
Dobrá obrana ze strany Hradce
11:35
Že by si Hradec vytvořil nějaké šance se říct nedá.
10:12
Langpaul nyní předvedl ukázkový sprint, odstavil si tělem soupeře a při nádherné kličce byl zfaulován. Jen tak dál Kubo!
09:28
Nebezpečná střela Wolfa.
09:15
Vyloučen hráč #87 Adam Jakubský družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za hrubost.
08:49
Rybova ztráta v útočném pásmu.
08:28
Střela Pekárka pouze do bloku.
07:35
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #50 Lukáš Prause bez asistence (1:1).
07:35
A máme vyrovnáno. Nádherná střela Prauseho skončila až za zády Musila.
07:04
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #98 Prokop Hanzlík, asistoval #74 Martin Cupal (0:1).
07:04
A máme tu první branku utkání. Hanzlíkovi se povedlo dorazit Cupalovu střelu.