2:0
3:3
1:0

FBC Panthers Liberec - Florbal Primátor Náchod B 7:6p
13. Tomáš Szabo, 30. Tomáš Szabo, 33. Ondřej Neuman, 45. Pavel Hůza, 54. Jiří Špak, 54. Ondřej Neuman, 65. Tomáš Szabo - 12. Patrik Winter, 13. Václav Grulich, 14. Lukáš Prause, 42. Lukáš Prause, 51. Patrik Winter, 53. Adam Středa; rozhodčí: Marek Pohunek - Jakub Mauer; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 2; zásahy brankářů: Josef Slabý 30 - Jan Pop 24; po třetinách: 1:3, 2:0, 3:3, 1:0;
Komentář domácích Obermann Jan (Trenér):
dneska opět ztracené body, co jsme byli schopni nedat je vtipné. Každpádně díky všem zúčastněným, soupeři i pořadatelům.
Komentář hostů Prouza Daniel (Trenér):
Takovéto zápasy proti zkušenému a důraznému soupeři potřebuje náš mladý tým hrát jako sůl. Bohužel jsme se opět nevyvarovali pasáží, kdy jsme se nechali rozhodit důraznou hrou soupeře. Po nevyužitých šancích na obou stranách dospělo utkání do prodloužení, ve kterém jsme bohužel nenaplnili předpoklady a nezískali bod navíc. Přesto děkuji svému týmu za nasazení, uvidíme, jakou bude mít jeden získaný bod v konečném zúčtování hodnotu.
65:00
Střely v prodloužení: 2:2
64:57
64:57
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #18 Tomáš Szabo, asistoval #93 Ondřej Neuman (7:6).
64:57
Božský Sabič trefuje růžek branky 3 vteřiny před koncem! 2 body jsou doma ;)
63:55
Sabič v obrovské šanci nedal. Hosté z protiútoku také nedávají, skvěle Pepa!
62:30
První velká šance na náchodské straně, ale naštěstí hosté netrefují bránu.
60:01
Prodloužení 3 na 3, to už chce opravdu odvahu, takový návrat do přípravek a elévů :) Kluci si ještě zaběhají.
60:00
60:00
Střely ve 3. části: 14:15
60:00
59:59
Tak i přes enormní snahu Panterů už se do konce základní části stav nezměnil. Uvidíme prodloužení 3 na 3.
59:01
Začala poslední minuta základní části, půjdeme do prodloužení?
58:02
Ufff, Hůzič ve velké šanci. Teď Náchod opravdu nestíhá a gól visí ve vzduchu.
57:20
Timeout FBC Panthers Liberec
57:17
V rychlém sledu několik nebezpečných střel domácích.
56:00
Panteři teď grilují náchodské a s pivařema to nevypadá dobře.
54:00
Vondrys říká, krásný gól a to je pan odborník ;) Opět srovnáno. Vypadalo to s PAnetry už hodně zle, ale během chvilky se vrací do zápasu a konec bude opravdu dechberoucí.
53:59
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #93 Ondřej Neuman, asistoval #66 Michal Skibko (6:6).
53:25
Drama pokračuje a svým dílem k tomu přispívá Špaky, který nekompromisně propálil vše před sebou. Nezištná nahrávka od Ňoumiče, to je kvalitka ovšem ;)
53:01
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #3 Jiří Špak, asistoval #93 Ondřej Neuman (5:6).
52:33
Bohužel, rychlá kombinace hostů a Panteři už prohrávají o 2 góly. Zvednou se ještě? Držme palce, šance na to jsou!
52:20
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #32 Adam Středa, asistoval #50 Lukáš Prause (4:6).
51:55
Šance na obou stranách, s postupujícím časem zápas dostává grády!
51:00
A neproměněná šance Pantery hodně mrzí, nedáš dostaneš, toto okřídlené pravidlo opět v permanenci a hosté si berou vedené zpět pro sebe.
50:37
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #70 Patrik Winter bez asistence (4:5).
50:30
Špak má i smůlu, teď zazvonila tyčka.
50:15
Nedorozumění v domácí obraně a Náchod měl velkou šanci na další gól, ale Pepa ve spolupráci s Jéňou nebezpečí uhasili.
49:07
Emoce stoupají, hostující hráči stojí na lavičce všichni, Panteři, už starší pánové, zatím zůstávají v klidu a na laviččce sedí :)
46:42
Máme zaděláno na zajímavý konec matche. Hosté se snaží, teď Pantery ve velké šanci zachránila tyčka.
44:44
Brankář hostů neudržel ostrou Hůzičovu ránu, je vyrovnáno, 4:4.
44:34
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #88 Pavel Hůza, asistoval #93 Ondřej Neuman (4:4).
43:55
Ňouma neměl komu nahrát a tak chtě nechtě musel do zakončení, bohužel nedal.
43:22
Náchod ožil a teď jsou hosté hodně nepříjemní
41:26
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #50 Lukáš Prause, asistoval #23 Jáchym Cejnar (3:4).
41:23
Hosté střílí gól, na tohle byl i Pepa krátký. Dominik mohl vzápětí vyrovnat, ale ve velké šanci přestřelil.
40:38
Panteři ubrínuli oslabení a byli v něm i nebezpeční, ale bohužel zatím největší problém je, že míčky nelétají do brány.
40:01
Druhá třetina přinesla zasloužené vyrovnání a dost dalších šancí na gól. Snad ty panteří přijdou v závěrečné třetině.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 7:11
40:00
38:59
Máme tu první vyloučení, Skippy za sekání. Věřme v panteří oslabení.
38:33
Vyloučen hráč #66 Michal Skibko družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za sekání.
36:05
I Pepa se v bráně činí, teď předvedl skvostný zákrok. Pepa na hrad!
33:01
Máme vyrovnáno, Ňouma za to vzal a od vlastní brány projel celým hřištěm a zkušeně zavěsil, pěkný vingl. Jen tak dál!
32:59
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #93 Ondřej Neuman bez asistence (3:3).
32:00
Panteři jsou ve druhé části jasně lepší, ale z mnoha šancí zatím vytěžili jediný gól.
30:31
Do prázdný jen srab, říká Špak.
30:00
Je tu góóól, Panteři adorují Sabiče, drží Pantery na dostřel. Zkušená střela proklouzla golmanovi mezi nohama.
29:37
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #18 Tomáš Szabo, asistoval #81 Dominik Trunec (2:3).
28:21
Špakovi to zatím nelepí, ale věříme, že to přijde v pravý okamžik. Ani Ňoumovi to teď nevyšlo, míček je pod brankářem. Neví jak, ale chytil to.
27:30
Velká šance náchodských, ale ani nadvakrát se neprosadili a Pepa drží akcie Panterů.
23:57
Mezi diváky je i legenda panteřího Béčka, pan Vondrys. Děkujeme za tuto potěšující návštěvu :)
22:48
Fantastický zákrok hostujícího brankáře proti Špakymu, to byl jasný gól.
22:07
Panteří snaha zatím ke snížení nevede, Náchod dobře blokuje a Pantery nepouští do velkých šancí.
20:01
Pádlič o přestávce vdechnul 2 bebéčka, takže cukry doplněny a my očekáváme výkon ;)
20:00
20:00
Střely v 1. části: 8:8
20:00
19:59
První třetina skončila výsledkem 1:3, Panteři zatím tahají za kratší stranu provazu. Ale není všem třetinám konec ;)
19:51
Po delší době opět v útoku náchodští a Josef v bráně zachránil, to byla šance, ne že ne!
15:55
Panteři se snaží o zvrat, pěkná střela Jéni, ale hostující brankář zatím drží.
13:59
Ňouma mohl odpovědět na 3. náchodský gól, ale bohužel velkou šanci neproměnil.
13:34
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #50 Lukáš Prause bez asistence (1:3).
13:00
Tak po první vlažné desetiminutovce se nám s góly roztrhl pověstný pytel. Sabič rychle vyrovnal, ale Náchod ostrou střelou odpověděl a opět vede.
12:35
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #37 Václav Grulich, asistoval #58 Marek Svoboda (1:2).
12:18
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #18 Tomáš Szabo bez asistence (1:1).
11:38
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #70 Patrik Winter, asistoval #13 Martin Čečetka (0:1).
11:10
Náchodské sice sponzoruje pivovar, ale na hřišti se to neprojevuje, jsou rychlí a Pantery nepoiuštějí do jejich pověstného tlaku.
09:21
Panteři se snaží zrychlit hru a pomalu se dostávají do tempa. Teď už jen gól.
07:21
První ostrá střela zápasu, z Náchodské florbalky, ale Pepa v bráně drží.
04:09
Hra je zatím vyrovnaná, bez větších šancí na obou stranách.
00:01
Přejeme Vám krásný podvečer z deštěm zkrápěného Liberce. Domácí se pokusí urvat 3 body proto béčku Náchoda. Fanděte s námi!
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Marek Pohunek a Jakub Mauer.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Primátor Náchod B: brankář: Jan Pop; hráči v poli: Adam Středa, Dalibor Vlášek, Lukáš Jirásek, Lukáš Prause, Jáchym Cejnar
00:00
Line-up domácích FBC Panthers Liberec: brankář: Josef Slabý; hráči v poli: Michal Skibko, Ondřej Neuman, Jiří Špak, Pavel Hůza, Jiří Jeník