2:3
2:3
- : -

FBC Pitbulls Kolín - Florbal Primátor Náchod B 7:10
9. Filip Pletka, 18. Václav Klepal, 19. Jan Janeček, 31. Filip Pletka, 34. Tomáš Humpolák, 41. Jan Dus, 57. Jan Dus - 4. Adam Jakubský, 8. Tomáš Kopecký, 15. Vojtěch Železo, 16. Jiří Šlitr, 21. Lukáš Jirásek, 32. Patrik Winter, 33. Tomáš Kopecký, 45. Tomáš Kopecký, 49. Adam Jakubský, 58. Jakub Vysoký; rozhodčí: Tomáš Cimrman - Jan Gross; vyloučení: 2:2; využití: 1:0; diváků: 24; zásahy brankářů: Aleš Moc 17 - Jan Pop 26; po třetinách: 3:4, 2:3, 2:3;
Komentář domácích Cícha Petr (Vedoucí):
Soupeř chytře odhadl, že nám nebude svědčit role tvůrců hry a trestal zejména z předbrankového prostoru. My jsme sice drželi balónek, ale míčku se do branky pořád nechce, asi budeme muset koupit nějaké těžší kuličky. Díky soupeři za zápas i slova podpory.
Komentář hostů Prouza Daniel (Trenér):
Dnes jsme hráli spíše účelně, než na krásu, nicméně to hlavní jsme splnili. Obětavým výkonem jsme vybojovali první venkovní výhru letošní sezóny a v dalších zápasech jí potvrdíme. Díky náchodským hráčům za předvedený výkon a soupeři za férový zápas.
60:00
Střely ve 3. části: 9:9
60:00
57:31
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #6 Jakub Vysoký bez asistence (7:10).
56:55
Kolín zkouší hru v šesti
56:29
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil #10 Jan Dus, asistoval #2 Aleš Moc (7:9).
55:30
Na hřišti se hodně přiostřilo
51:05
Kolínští hráči padají jeden za druhým
48:48
Hra většinu času u branky hostí, ti se ale rychlým brejkem dostali na druhou stranu a vstřelují gol
48:19
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #87 Adam Jakubský, asistoval #6 Jakub Vysoký (6:9).
44:28
Bodový rozdíl se opět zvyšuje
44:09
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #27 Tomáš Kopecký, asistoval #17 Jiří Vlček (6:8).
43:30
Zapeklitá situace u branky domácích, brankář z toto vyvázl naštěstí dobře
40:46
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil #10 Jan Dus, asistoval #48 Jan Janeček (6:7).
40:09
Vyloučen hráč #6 Jakub Vysoký družstva Florbal Primátor Náchod B na 2 minuty za nesportovní chování.
33:57
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil #66 Tomáš Humpolák, asistoval #21 Václav Klepal (5:7).
33:13
Nedáš, dostaneš a tým hostí se tentokrát znovu nemýlil
32:26
31:15
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #70 Patrik Winter, asistoval #87 Adam Jakubský (4:6).
30:34
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil #27 Filip Pletka bez asistence (4:5).
26:06
Skvělý zákrok domácího brankáře
25:41
Vyloučen hráč #42 David Kiet Tran Chi družstva FBC Pitbulls Kolín na 2 minuty za sekání.
24:01
Domácí na hřišti v 5
23:01
Hraje se 4 na 4
23:00
Vyloučen hráč #35 Adam Kosař družstva Florbal Primátor Náchod B na 2 minuty za sekání.
22:00
Vyloučen hráč #23 Zdeněk Vavřina družstva FBC Pitbulls Kolín na 2 minuty za nedovolené vrážení.
20:45
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #26 Lukáš Jirásek, asistoval #87 Adam Jakubský (3:5).
18:06
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil #48 Jan Janeček bez asistence (3:4).
17:39
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil #21 Václav Klepal, asistoval #12 Jan Vobořil (2:4).
15:40
Padly 2 rychlé goly od hostí, tak uvidíme co to s domácími udělá
15:28
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #20 Jiří Šlitr, asistoval #70 Patrik Winter (1:4).
14:55
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #74 Vojtěch Železo, asistoval #6 Jakub Vysoký (1:3).