1:0
3:0
- : -

Florbal Primátor Náchod B - TJ Sokol Koberovy 7:0
7. Vojtěch Železo, 12. Matěj Mikšovský, 20. Adam Kosař, 35. Lukáš Jirásek, 48. Jiří Vlček, 50. Patrik Winter, 56. Václav Grulich; rozhodčí: Václav Křepelák - Daniel Suchý; vyloučení: 2:8; využití: 2:0; diváků: 37; zásahy brankářů: Matěj Stuchlík 15 - Lukáš Pfeiffer 12; po třetinách: 3:0, 1:0, 3:0;
Komentář domácích Prouza Daniel (Trenér):
Klíčem k dnešnímu úspěchu byla celkem solidní hra na míčku a disciplinovanost. Chválím náchodské hráče za předvedený výkon, nesmíme ale usnout na vavřínech - v říjnu nás čekají další důležité zápasy. Díky soupeři a rozhodčím.
Komentář hostů Miksánek Tomáš (Asistent trenéra):
Soupeř dnes ve všech aspektech hry vyjma vyloučení lepší a zaslouženě zvítězil. S takovýmto přístupem nemůžeme na zlepšení natož bodový zisk vůbec myslet. Nezbývá než pracovat dál, intenzivněji a příště být aspoň o kousek lepší. Díky soupeři za utkání.
60:00
Střely ve 3. části: 8:7
60:00
59:59
Náchod vyhrává dnešní zápas a zapisuje si tři body do tabulky.
58:00
Stuchlíkovi chybí dvě minuty k čistému kontu.
56:42
Pohledná kombinace Náchoda, ale o osmý gól se nejednalo.
55:06
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #37 Václav Grulich, asistoval #17 Jiří Vlček (7:0).
55:06
Vypršela všechna vyloučení a je tu další gól domácích!
52:27
Vyloučen hráč #70 Patrik Winter družstva Florbal Primátor Náchod B na 2 minuty za sekání.
52:27
Další vyloučení. Tentokrát je vyloučený střelec posledního gólu, Patrik Winter.
51:11
Vyloučen hráč #26 Leoš Kopáček družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za hrubost.
51:11
S první přesilovkou nenaložili hosté moc dobře. Po pár vteřinách se nechali vyloučit už po osmé.
50:56
Vyloučen hráč #56 Matěj Mikšovský družstva Florbal Primátor Náchod B na 2 minuty za sekání.
49:48
Gól z volného úderu. Prosazuje se Patrik Winter.
49:45
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #70 Patrik Winter, asistoval #19 Martin Čečetka (6:0).
48:38
Jáchym Cejnar se dnes poprvé ukázal na hřišti a hned hledal Matěje Mikšovského před brankou, ten ale míček netrefil.
48:09
Kopecký zastavil útok hostů.
47:32
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #17 Jiří Vlček, asistoval #6 Jakub Vysoký (5:0).
46:18
Hosté zahrozili v oslabení, domácí zachránila tyčka.
46:00
Vyloučen hráč #93 Adam Buriánek družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za špatné střídání.
44:30
Tomáš Havel mijí prádnou branku.
42:28
Počet využitých přesilových her se nemění.
40:29
Domácím dnes přesilovky nejdou, z pěti využili jen jednu. Teď mají k dispozici další.
40:28
Vyloučen hráč #26 Leoš Kopáček družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za nesportovní chování.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 4:1
40:00
39:59
Druhá třetina přinesla jeden gól do sítě hostů. Náchod vede 4:0.
39:20
Koberovy hrají ve třech velmi dobře.
37:58
Vyloučen hráč #25 Michal Slavík družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za nedovolené vrážení.
37:23
Vyloučen hráč #30 Radek Primásek družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za hrubost.
37:23
Primásek se za svůj faul sportovně omluvil.
36:57
Rozhodčí zvedá ruku, bude se vylučovat opět na straně hostů.
35:57
Střela Mikšovského byla bohužel zablokována.
34:26
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #26 Lukáš Jirásek, asistoval #37 Václav Grulich (4:0).
34:26
Čtvrtý gól domácích!
32:47
Kopecký se probil ke střele. Míček branku neohrozil.
31:46
Koberovy se teď usadili na polovině domácích
30:22
Stuchlík si po delší době sáhl na balónek.
28:06
Tečovaná střela Knettiga nadělala problémy brankáři hostí.
26:33
Nebezpečná střela Mikšovského gól nepřinesla.
24:47
Vyloučen hráč #23 Lukáš Hradecký družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za sekání.
24:11
Bude se vylučovat. Náchod si zahraje další přesilovku.
22:00
Skóre se v přesilovce nezměnilo.
20:51
Koberovy vyváží míček v oslabení a hrají na utočné polovině.
20:01
Vyloučen hráč #30 Radek Primásek družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za zdržování hry.
20:01
Pozdní příchod hostů na hřiště znamená další přesilovku pro Náchod.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 7:7
20:00
19:32
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #48 Adam Kosař, asistoval #65 Jonáš Mikšovský (3:0).
19:32
První přesilovka a první přesilovkový gól, který vstřelil Adam Kosař.
19:22
Vyloučen hráč #8 Petr Frkala družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za nedovolené vrážení.
17:22
Na hřišti je zpět první náchodská formace.
16:00
Grulich vystřelil z větší vzdálenosti, brankář Koberov neměl problém s tím, aby střelu zkrotil.
14:35
Stuchlík je tu s dalším skvělým zákrokem.
13:47
Domácí zakládají další útok.
11:47
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #56 Matěj Mikšovský, asistoval #48 Adam Kosař (2:0).
11:47
Krásná střela Mikšovského a Náchod jde do dvoubrankového vedení!
10:33
Švitorka byl sám před domácí brankou, gól ale nevstřelil.
10:01
Náchod uklidnil hru a přestřídává své formace.
08:05
Vlášek nebezpečně namazal, následná střela Koberov naštěstí branku neohrozila.
06:00
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #74 Vojtěch Železo, asistoval #48 Adam Kosař (1:0).
06:00
Adam Kosař vyslal prudkou střelu na branku, kterou však brankář chytil. Na následnou dorážku Železa už ale nestačil.
05:27
Hosté se pokouší dostat na polovinu soupeře, ale marně.
04:23
Více ze hry mají prozatím Náchodští.
03:00
Matěj Mikšovský vybojoval volný úder u střídačky hostů.
01:57
Havel hledal Wintera před brankou, ten na míček nedosáhl.
00:28
První střelu zápasu si připisují Koberovy.
00:01
Úvodní vhazování pro domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav Křepelák a Daniel Suchý.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Koberovy: brankář: Lukáš Pfeiffer; hráči v poli: Adam Buriánek, Petr Frkala, Lukáš Hlavnička, Leoš Kopáček, Lukáš Hradecký
00:00
Line-up domácích Florbal Primátor Náchod B: brankář: Matěj Stuchlík; hráči v poli: Vojtěch Železo, Adam Kosař, Dalibor Vlášek, Jonáš Mikšovský, Matěj Mikšovský