1:1
1:1
0:0

Florbal Primátor Náchod B - TJ Sokol Dvůr Králové nL 3:2pn
37. Adam Jakubský, 56. Daniel Kříž, N Daniel Kříž - 38. Jakub Frýzl, 60. Petr Janíček; rozhodčí: Daniel Suchý - Filip Neumann; vyloučení: 2:5; využití: 0:0; diváků: 45; zásahy brankářů: Vlastimil Skalický 13 - David Stibor 19; po třetinách: 0:0, 1:1, 1:1, 0:0;
Komentář domácích Prouza Daniel (Trenér):
Dvě třetiny jsme byli lepším týmem a hráli jsme na naše poměry slušně na míčku. Hra ve třetí třetině ale byla hodně rozháraná a utkání jsme již nekontrolovali. Přesto jsme byli krůček od tří bodů, nakonec se ale proti houževnatému soupeři musíme spokojit se dvěma. Body, které jsme v dosavadním průběhu soutěže poztráceli si budeme muset vybojovat zpět proti některému z favoritů. Šanci máme již v pátek proti libereckému Béčku, věřím, že předvedeme naše maximum a favoritovi zatopíme. Děkuji všem aktérům za dnešní zápas.
Komentář hostů Zíbr Tomáš (Trenér):
Bod za dnešní ospalý výkon je dar z nebes. S tímhle nasazením těžko navážeme na výkony z předchozích zápasů. Díky Náchodu za zápas,  vždycky se sem rád vracím :)

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL hráč #71 Pavel Kuneš , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Primátor Náchod B hráč #68 Tomáš Havel , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL hráč #18 Martin Heřmanský , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Primátor Náchod B hráč #12 Daniel Kříž a vstřelil rozhodující gól (3:2).

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL hráč #13 Rudolf Suk , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Primátor Náchod B hráč #17 Jiří Vlček , ale gól nevstřelil.
65:00
Zahájena trestná střílení.
65:00
Střely v prodloužení: 1:3
65:00
64:59
Vyloučen hráč #71 Pavel Kuneš družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL na 2 minuty za hrubost.
64:59
Prodoužení gól nenabídlo a tak tu jsou trestná střílení.
64:01
Poslední minuta prodloužení a na míčku jsou hosté.
63:47
Hra je přerušena a tak se bude hrát opět 3 na 3.
63:19
Oba vyloučení hráči se vrátili na hřiště a do prvního přerušení se bude hrát 4 na 4.
61:19
Vyloučen hráč #12 Daniel Kříž družstva Florbal Primátor Náchod B na 2 minuty za sekání.
61:19
Vyloučen hráč #19 Jakub Háze družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL na 2 minuty za špatné střídání.
61:19
Máme tu vyloučení na obou stranách.
60:01
Prodloužení se bude hrát 3 na 3 po dobu 5 minut.
60:00
60:00
Střely ve 3. části: 8:4
60:00
59:59
Půjdeme do prodloužení a to si zde nikdo nepřál.
59:21
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #7 Petr Janíček, asistoval #71 Pavel Kuneš (2:2).
58:35
Timeout TJ Sokol Dvůr Králové nL
57:52
Hosté v plném počtu.
55:52
Vyloučen hráč #77 Michael Havran družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL na 2 minuty za nesportovní chování.
55:52
Další přesilovka pro domácí.
55:03
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #12 Daniel Kříž, asistoval #24 Lukáš Rázl (2:1).
55:03
Daniel Kříž rozvlnil sít.
53:55
Vlček zkusil štěstí z větší vzdálenosti, Stibor jeho střelu vyrazil.

50:54
Vyloučen hráč #20 Karel Vašák družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL na 2 minuty za hrubost.
50:54
Vyloučen hráč #12 Daniel Kříž družstva Florbal Primátor Náchod B na 2 minuty za hrubost.
50:54
Uvidíme hru 4 na 4.
49:13
Rázl minul branku a na míčku je Dvůr.
47:25
Fanoušci defenzivního florbalu jsou s průběhem dnešního zápasu určitě spokojeni.
44:25
Winter naboural do brankáře Stibora, oba jsou v pořádku.
42:47
Pruběh hry se nijak nezměnil. Mimo trestné střílení na začátku třetiny je hra stejná jako po celé utkání.
40:22
Trestné střílení družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL neproměnil #71 Pavel Kuneš.
40:22
Kuneš přestřelil branku při trestném střílení.
38:47
Jakubský je po vstřeleném gólu při chuti a rozvíjí další útočnou akci.
37:36
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #12 Jakub Frýzl, asistoval #18 Martin Heřmanský (1:1).
37:36
Máme tady zase vyrovnaný stav.
36:51
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #87 Adam Jakubský, asistoval #17 Jiří Vlček (1:0).
36:51
Adam Jakubský konečně odmazáva nulu na časomíře, svůj samostatný únik vyřešil ukázkově.
36:23
Všichni v hale už by chtěli vidět alespoň jeden gól.
33:53
Vlček poslal jednoho z protihráčů k zemi.
32:04
Stibor trefil svým výhozem Vysokého, ten než se zorientoval o míček přišel.
30:01
Volný úder ze zajímavé pozice pro domácí.
28:49
Protiútok hostů byl zakončen střelou mimo branku.
26:53
Havel vyslal prudkou střelu na brankáře Stibora, ale stav je stále 0:0.
25:59
Vlašek si obhodil protihráče a pak přihrál Křížovi, ten svou přihrávkou spoluhráče nenašel.
23:25
Střídačka hostí nesohlasí s verdiktem rozhodčích.
22:41
Na hřišti třetí náchodská formace.
21:27
Náchod vlétl do druhé třetiny a už dvakrát zahrozil.
17:29
Hosté napadají až za domácí brankou, míček nevybojovali.
16:00
Náchod kontroluje utkání, zatím však nikdo nedokázal skórovat.
12:48
Závar před brankou hostí, gól však nikoli.
10:44
V utkání jsou zatím aktivnějšími domácí.
08:53
Další zákrok Skalického!
06:50
Jirásek minul odkrytou braknu.
06:05
Na hřišti druhá přesilovková formace domácích.
05:11
Vyloučen hráč #32 Matěj Voves družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL na 2 minuty za nedovolené vrážení.
05:11
Skvělá příležitost pro Náchod v podobě přesilové hry.
05:00
Havran na koberečku u rozhodčích.
03:01
Kuneš poprvé prověřil Skalického v brance. Jeho střela neměla gólové parametry.
02:13
Jebavý vybojoval volný úder pro domáci.
00:01
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Suchý a Filip Neumann.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Dvůr Králové nL: brankář: David Stibor; hráči v poli: Denis Dlouhý, Pavel Kuneš, Karel Vašák, Petr Janíček, Rudolf Suk
00:00
Line-up domácích Florbal Primátor Náchod B: brankář: Vlastimil Skalický; hráči v poli: Jiří Vlček, Lukáš Jirásek, Lukáš Rázl, Václav Grulich, Adam Jakubský