4:1
1:4
- : -

Florbal Primátor Náchod - Panthers Praha 5:8
22. Adam Středa, 32. Daniel Kříž, 37. Jonáš Mikšovský, 38. Lukáš Rázl, 43. Jonáš Mikšovský - 1. David Mašát, 9. David Mašát, 11. Michal Sládek, 26. Marek Svoboda, 44. Michal Sládek, 46. Petr Kölbl, 47. Vojtěch Wojnar, 59. Jan Kšír; rozhodčí: Lukáš Ležák - Martin Ležák; vyloučení: 3:2; využití: 0:1; diváků: 60; zásahy brankářů: Vlastimil Skalický 15 - Jan Kobza 17; po třetinách: 0:3, 4:1, 1:4;
Komentář domácích Třešňák Tomáš (Trenér):
Kdyby ve sportu fungovalo CTRL + C a CTRL + V, tak to sedí na naše výkony a průběh zápasu. Uplně stejné jako poslední zápas s Turnovem, špatný vstup do zápasu, dobrá druhá třetina a pak nepochopitelný výpadek ve 3. třetině. Soutěž je vyrovnaná a nemůžeme mít takové výpadky na začátku, pak se to špatně dohání. Když to zlepšíme, budeme mít body, protože tým sílu má, což ukáže vždy, když se dokáže vrátit do zápasu. Díky soupeři za zápas a fanouškům za podporu.
Komentář hostů Míka Patrik (Trenér):
Naše zápasy jsou pro diváky atraktivní, pro trenéry už o poznání méně. Doufám a věřím, že z každého zápasu získáváme zkušenosti a před druhou částí sezony již budeme schopni hrát všechny třetiny na maximum a nevynechávat minimálně jednu z nich. Děkujeme soupeři za výše uvedené cenné zkušenosti a těšíme se na odvetu u nás doma.
60:00
Střely ve 3. části: 5:8
60:00
58:59
Hosté dávají gól do prázdné branky
58:58
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #40 Jan Kšír, asistoval #49 David Mašát (5:8).
55:30
Nejdříve fantastický zákrok Skalického a pak skvělý návrat Čápa!
54:03
Hosté budou hrát další přesilovku
54:02
Vyloučen hráč #32 Adam Středa družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za hrubost.
48:07
Náchod má skvělou šanci zvrátit průběh zápasu, protože bude hrát 2 minuty v početní výhodě
48:06
Vyloučen hráč #49 David Mašát družstva Panthers Praha na 2 minuty za hra na zemi.
46:09
Dva slepené góly hostů a Náchod musí znovu dohánět
46:08
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #93 Vojtěch Wojnar, asistoval #40 Jan Kšír (5:7).
46:02
Náchod už hraje v plném počtu
45:36
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #47 Petr Kölbl, asistoval #41 Pavel Daněk (5:6).
45:22
Po velmi zvláští situaci bude hrát Náchod oslabení
45:21
Vyloučen hráč #47 Ondřej Macháček družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za blokování florbalky.
43:05
Hosté rychle reagují a srovnávají stav utkání
43:04
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #98 Michal Sládek, asistoval #91 Matouš Hrubý (5:5).
42:24
Brácha na bráchu podruhé a Náchod je ve vedení!
42:23
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #65 Jonáš Mikšovský, asistoval #56 Matěj Mikšovský (5:4).
37:38
Rázl vyrovnává zápas po volném úderu z rohu!
37:37
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #24 Lukáš Rázl, asistoval #58 Marek Svoboda (4:4).
37:00
Brácha na bráchu a je to gól!
36:59
35:30
Hra se začíná přiostřovat
34:45
Velkou šanci měl teď Železo po náhravce Rázla, ale skóre zůstává stejné, velká škoda pro Náchod
32:50
Skvělý zákrok hostujícího brankáře, který vyrazil Prauseho střelu
31:37
31:24
Kříž dává branku v oslabení a dostává Náchod zpátky do zápasu!
31:23
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #12 Daniel Kříž, asistoval #17 Jiří Vlček (2:4).
29:51
Hosté již hrají v plném počtu
29:38
Uvidíme krátkou hru 4 na 4
29:37
Vyloučen hráč #21 Dalibor Vlášek družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za sekání.
27:52
Náchod bude mít k dispozici 2 minuty přesilové hry
27:51
Vyloučen hráč #27 Antonín Ježek družstva Panthers Praha na 2 minuty za blokování florbalky.
27:30
Odložené vyloučení hostů
26:50
Jedním z pozitiv v dnešním utkání je výkon Vojty Železa, který po dlouhé absenci hraje skvěle!
25:05
Velmi smolný okamžik pro Náchod a hosté jsou opět v tříbrankovém vedení
25:04
Vlastní branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #58 Marek Svoboda (1:4).
23:15
Panthers se už také dostávají do hry a obstřelují Skalického branku ze všech stran
21:20
Náchod vstoupil do druhé třetiny skvěle a dává první branku! M. Mikšovský skvěle našel Středu, který nekompromisně zakončil!
21:19
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #32 Adam Středa, asistoval #56 Matěj Mikšovský (1:3).
20:50
Náchod měl velkou šanci hned ze začátku třetiny, bohužel ale nedokázal vstřelit kontaktní branku
10:44
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #98 Michal Sládek, asistoval #20 Jakub Žiška (0:3).
09:30
Rázl střílel z dobré pozice, ale bohužel neprostřelil hostujícího obránce
08:47
Hoste mají zatím více ze hry a díky důrazu v brankovišti vedou už o 2 branky
08:46
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #49 David Mašát, asistoval #40 Jan Kšír (0:2).
07:30
Hosté zatím více na míčku
06:20
Náchod měl další šanci z volného úderu, ale Jakubský nedokázal dostat míček za záda hostujícího brankáře