6:3
0:1
- : -

FBK Atlas Blansko - FbK TJ Svitavy 9:4
9. Vojtěch Fedra, 11. Jakub Fedra, 19. Jakub Fedra, 24. Vojtěch Fedra, 27. Milan Ducar, 28. Lukáš Kučera, 34. Denis Müller, 38. Dominik Janík, 40. Lukáš Kučera - 21. Tomáš Hynek, 23. Ondřej Husák, 26. František Pešl, 45. Ondřej Mach; rozhodčí: Tadeáš Grega - Martin Kohoutek; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 80; zásahy brankářů: Jan Opletal 30 - Filip Lamař 24; po třetinách: 3:0, 6:3, 0:1;
Komentář domácích Mach Ondřej (Asistent trenéra):
Na naši palubovku zavítal soupeř, který ještě v minulé sezoně hrál národní ligu, na kterého jsme se dobře připravili. Místy tvrdé, ale férové utkání. Jsme rádi, že jedeme na vítězné vlně a připravíme se na další těžké utkání. Děkujeme soupeři, rozhodčím a našim skvělým fanouškům! #atlas.ultras
Komentář hostů Motl Jakub (Vedoucí):
Dneska velmi atraktivní utkání, kde rozhodlo pár individuálních chyb uprostřed druhé třetiny. Myslím si, že oba týmy předvedly sympatickéí výkony. Blansko o trochu víc wrestlingově, z čehož pramenily právě naše chyby. Dělal nám problém náš předbrankový prostor, do příště zlepšíme. Gratuluji domácím k výhře, rozhodčím děkuji za vedení utkání, a nakonec neděkuji vulgárním fanouškům, kteří by si mohli nechat sprosté poznámky doma. #nestrečuj.
60:00
Střely ve 3. části: 11:9
60:00
56:30
Vyloučen hráč #61 Denis Müller družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za hra rukou.
52:04
Vyloučen hráč #22 Jakub Fedra družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za sekání.
44:38
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #16 Ondřej Mach, asistoval #17 Dominik Kovář (9:4).
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 14:13
40:00
39:54
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #19 Lukáš Kučera, asistoval #22 Jakub Fedra (9:3).
39:54
Vyloučen hráč #7 Tomáš Hynek družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za nesportovní chování.
37:45
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #51 Dominik Janík, asistoval #62 Milan Ducar (8:3).
33:04
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #61 Denis Müller, asistoval #72 Vojtěch Polách (7:3).
28:44
Vyloučen hráč #17 Dominik Kovář družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za blokování florbalky.
27:35
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #19 Lukáš Kučera, asistoval #12 Vojtěch Fedra (6:3).
26:02
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #62 Milan Ducar, asistoval #51 Dominik Janík (5:3).
25:16
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #95 František Pešl, asistoval #15 Vít Sauer (4:3).
23:09
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #12 Vojtěch Fedra, asistoval #19 Lukáš Kučera (4:2).
22:49
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #13 Ondřej Husák, asistoval #7 Tomáš Hynek (3:2).
20:58
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #7 Tomáš Hynek, asistoval #13 Ondřej Husák (3:1).
20:00
20:00
Střely v 1. části: 8:12
20:00
18:33
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #22 Jakub Fedra, asistoval #19 Lukáš Kučera (3:0).
10:19
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #22 Jakub Fedra, asistoval #12 Vojtěch Fedra (2:0).
08:39
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tadeáš Grega a Martin Kohoutek.
00:00
00:00
Line-up hostů FbK TJ Svitavy: brankář: Filip Lamař; hráči v poli: Ondřej Husák, David Říha, Ondřej Mach, Ondřej Pakosta, Tomáš Hynek
00:00
Line-up domácích FBK Atlas Blansko: brankář: Jan Opletal; hráči v poli: Patrik Crla, Jan Frýdek, Jakub Fedra, Lukáš Kučera, Vojtěch Fedra