0:1
- : -
Zlín Lions

Zlín Lions - Bulldogs Brno 1:5
23. Michaela Daníčková - 3. Natálie Živná, 8. Natálie Živná, 13. Natálie Živná, 22. Kateřina Vrlová, 25. Natálie Kocáková; rozhodčí: Jan Kouba - David Zástřešek; vyloučení: 1 + Nikita Amy Grivalská 4:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Kateřina Vrlová ? - Veronika Fiedlerová ?; po třetinách: 0:2, 1:2, 0:1;
36:00
33:30
Omluvenka za nečinnost, ale tempo opadlo a téměř nic se na hřišti neděje.
25:32
Vyloučen hráč #97 Nikita Amy Grivalská družstva Zlín Lions na 2+2 minuty za hrubost.
25:32
Hokejový krosček do florbalu taky nepatří :(
25:00
Co na to napsat? Snad jen - škoda.
24:57
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #19 Natálie Kocáková bez asistence (1:5).
24:19
Vyloučen hráč #16 Eliška Pilařová družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za špatné střídání.
24:19
Brno samo dává domácím šanci na korekci skóre, vyloučení za šest hráčů na hřišti, což se samozřejmě nesmí.
24:01
Jdeme do třetí části a čekáme stejně hezký zbytek utkání jako doposud.
24:00
24:00
22:01
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #87 Michaela Daníčková, asistoval #2 Kateřina Vrlová (1:4).
21:22
Smolný moment pro Lvici Vrlovou a její vlastní branka. Odčiňuje svou chybu, Zlín vstřelil branku!
21:20
Vlastní branku družstva Zlín Lions vstřelil #2 Kateřina Vrlová (0:4).
17:20
Rovněž Daníčková mohla zvednout ruce nad hlavu, brankářka Brna byla proti, tak je Míša nechala zase dole a přidala i hlavu.
13:50
Doležalová měla snížení na své florbalce, jen zvolila špatnou stranu úderu, skóre se nemění.
12:52
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #31 Natálie Živná, asistoval #88 Lota Najsrová (0:3).
12:51
Ten sice přichází, bohužel ale do sítě domácích.
12:40
Druhá třetina utkání začíná náporem domácích, fanoušci si přejí gól!
12:00
12:00
11:51
Vrlová v brance domácích čaruje, ještě by se mohly přidat útočnice...
07:55
07:19
Výhoda bez využití, hraje se v pěti na obou stranách.
05:19
Vyloučen hráč #48 Lucie Žikovská družstva Zlín Lions na 2 minuty za bránění ve hře.
05:19
Vyloučení ověem na druhé strany, mantinely zůstaly na místě jen tak tak.
05:02
Žaroská si vysloužila sekyru jak od zapřísálého dřevorubce, píská se faul.
04:20
Asi jde o hodně, holky si nedarují ani kousek hřiště, diváky souboj baví.
02:19
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #31 Natálie Živná, asistoval #67 Linda Končelíková (0:1).