2:3
3:4
- : -

FBK Atlas Blansko - T.J. Sokol Břeclav 7:11
6. Ondřej Kala, 8. William Baráth, 21. William Baráth, 22. William Baráth, 27. Petr Bárta, 32. Lukáš Frýdek, 35. Ondřej Kala - 2. Martin Brabec, 3. Tomáš Brhel, 9. Pavel Gargulák, 11. Eda Hűbner, 17. Michal Říha, 23. Michal Šálek, 23. Roman Kilián, 30. Roman Kilián, 31. Eda Hűbner, 32. Michal Šálek, 36. Michal Šálek; rozhodčí: Jiří Dorazil - Adam Šimon Kasal; vyloučení: 1 + Petr Bárta 4:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Matěj Komárek ? - Radek Jamrich ?; po třetinách: 2:4, 2:3, 3:4;
36:00
35:45
Branku družstva T.J. Sokol Břeclav vstřelil #10 Michal Šálek, asistoval #97 Eda Hűbner (7:11).
34:11
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #22 Ondřej Kala, asistoval #20 Radim Králík (7:10).
33:18
Timeout FBK Atlas Blansko
31:51
Branku družstva T.J. Sokol Břeclav vstřelil #10 Michal Šálek bez asistence (6:10).
31:11
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #78 Lukáš Frýdek, asistoval #14 Jáchym Kuchař (6:9).
30:37
Branku družstva T.J. Sokol Břeclav vstřelil #97 Eda Hűbner, asistoval #10 Michal Šálek (5:9).
29:53
Branku družstva T.J. Sokol Břeclav vstřelil #63 Roman Kilián, asistoval #66 Michal Říha (5:8).
29:13
Vyloučen hráč #14 Jáchym Kuchař družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za nesportovní chování.
29:13
Vyloučen hráč #8 Martin Brabec družstva T.J. Sokol Břeclav na 2 minuty za nesportovní chování.
26:46
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #43 Petr Bárta bez asistence (5:7).
24:00
24:00
22:27
22:14
Branku družstva T.J. Sokol Břeclav vstřelil #10 Michal Šálek, asistoval #8 Martin Brabec (4:6).
21:41
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #6 William Baráth, asistoval #20 Radim Králík (4:5).
20:13
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #6 William Baráth bez asistence (3:5).
19:39
Vyloučen hráč #43 Petr Bárta družstva FBK Atlas Blansko na 2+2 minuty za hrubost.
16:48
Branku družstva T.J. Sokol Břeclav vstřelil #66 Michal Říha, asistoval #63 Roman Kilián (2:5).
12:00
12:00
10:46
08:15
Branku družstva T.J. Sokol Břeclav vstřelil #47 Pavel Gargulák bez asistence (2:3).
07:47
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #6 William Baráth, asistoval #15 Dita Škaroupková (2:2).
05:59
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #22 Ondřej Kala, asistoval #11 Martin Kala (1:2).
02:09
Branku družstva T.J. Sokol Břeclav vstřelil #26 Tomáš Brhel, asistoval #66 Michal Říha (0:2).
01:29
Branku družstva T.J. Sokol Břeclav vstřelil #8 Martin Brabec, asistoval #97 Eda Hűbner (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Dorazil a Adam Šimon Kasal.
00:00
00:00
Line-up hostů T.J. Sokol Břeclav:
00:00
Line-up domácích FBK Atlas Blansko: hráči v poli: Ondřej Kala, Radim Králík, Martin Kala, Petr Bárta, Kryštof Němec