4:0
2:0
- : -

FBC Falcons Žižkov - FBC Slavia Praha C 7:3
4. Zdeněk Burian, 15. Petr Káda, 20. Tomáš Mojžíš, 21. Otto Hejda, 23. Michal Myšík, 35. Otto Hejda, 35. Zdeněk Burian - 6. Erik Schier, 6. David Vambera, 10. Miroslav Matoušek; rozhodčí: Karel Kotyza - Radoslav Hašlík; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Daniel Urban -3 - David Kokoška ?; po třetinách: 1:3, 4:0, 2:0;
36:00
34:48
Branku družstva FBC Falcons Žižkov vstřelil #10 Zdeněk Burian, asistoval #77 David Myšík (7:3).
34:06
Branku družstva FBC Falcons Žižkov vstřelil #18 Otto Hejda, asistoval #33 Tomáš Mojžíš (6:3).
24:00
24:00
23:02
Vyloučen hráč #39 Tomáš Vambera družstva FBC Slavia Praha C na 2 minuty za vysoká florbalka.
22:40
Branku družstva FBC Falcons Žižkov vstřelil #35 Michal Myšík, asistoval #77 David Myšík (5:3).
21:34
Vyloučen hráč #30 Jan Zahradník družstva FBC Slavia Praha C na 2 minuty za hra na zemi.
20:55
Branku družstva FBC Falcons Žižkov vstřelil #18 Otto Hejda, asistoval #17 Petr Káda (4:3).
19:26
Branku družstva FBC Falcons Žižkov vstřelil #33 Tomáš Mojžíš, asistoval #18 Otto Hejda (3:3).
14:41
Branku družstva FBC Falcons Žižkov vstřelil #17 Petr Káda, asistoval #35 Michal Myšík (2:3).
12:00
12:00
09:31
Branku družstva FBC Slavia Praha C vstřelil #12 Miroslav Matoušek, asistoval #30 Jan Zahradník (1:3).
05:46
Branku družstva FBC Slavia Praha C vstřelil #13 David Vambera, asistoval #39 Tomáš Vambera (1:2).
05:16
Branku družstva FBC Slavia Praha C vstřelil #68 Erik Schier, asistoval #6 Tadeáš Michl (1:1).
03:17
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Karel Kotyza a Radoslav Hašlík.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Slavia Praha C:
00:00
Line-up domácích FBC Falcons Žižkov: brankář: Daniel Urban; hráči v poli: Petr Káda, Tomáš Mojžíš, Tomáš Klepal, David Myšík, Michal Myšík