0:4
- : -
FBC Liberec

FBC Česká Lípa - FBC Liberec 3:13
13. Jan Zátka, 30. Viktor Steinz, 39. Jan Zátka - 7. Bartoloměj Smolka, 7. Ondřej Čumpelík, 10. Matěj Stránský, 17. Tomáš Urban, 18. Bartoloměj Smolka, 25. Adam Stýblo, 26. Tomáš Čermák, 28. Tomáš Urban, 40. Jakub Horník, 47. Lukáš Dolejš, 48. Štěpán Sázavský, 50. Richard Malý, 55. Jakub Horník; rozhodčí: Tadeáš Sidenberg - Lukáš Mucha; vyloučení: 2 + Ladislav Pekárek OS:3; využití: 1:2; diváků: 53; zásahy brankářů: Milan Švajcr 50 - Vilém Svrček 18; po třetinách: 1:5, 2:4, 0:4;
Komentář domácích Dzierža Marek (Trenér):
Vstup do utkání se nám moc nevyvedl, v průběhu utkání jsme si pak už na soupeřovo tempo zvykli více, ale stejně to skřípalo. Do dalšího utkání nás čeká spousta práce. Děkujeme soupeři za utkání a přejeme šťastnou cestu domů.
Komentář hostů Klucho Matěj (Trenér):
Slušně kontrolované utkání, některé pasáže byly velmi dobré. Jsme rádi, že se prosadily všechny tři lajny. Díky všem za utkání.
54:06
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #69 Jakub Horník, asistoval #59 Ondřej Cejnar (3:13).
49:54
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #35 Richard Malý, asistoval #34 Petr Kukla (3:12).
47:42
Zeman získal míček za vlastní brankou.
47:09
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #20 Štěpán Sázavský, asistoval #19 Tomáš Čermák (3:11).
46:21
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #71 Lukáš Dolejš, asistoval #59 Ondřej Cejnar (3:10).
46:14
Hosté hrají přesilovku 5 na 3.
46:07
Vyloučen hráč #21 Jan Zátka družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za sekání.
45:39
Vyloučen hráč #5 Ladislav Pekárek družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za nesportovní chování.
45:39
Vyloučen hráč #5 Ladislav Pekárek družstva FBC Česká Lípa - osobní trest.
44:54
Vyloučen hráč #28 Matěj Stránský družstva FBC Liberec na 2 minuty za nedovolené vrážení.
40:01
První buly třetí třetiny vyhrávají hosté.
38:33
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #21 Jan Zátka, asistoval #2 Viktor Steinz (3:8).
38:09
Pekárek střílí do bloku.
36:34
Vyloučen hráč #20 Štěpán Sázavský družstva FBC Liberec na 2 minuty za hrubost.
29:56
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #2 Viktor Steinz, asistoval #5 Ladislav Pekárek (2:8).
28:55
Vyloučen hráč #8 Bartoloměj Smolka družstva FBC Liberec na 2 minuty za sekání.
27:35
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #29 Tomáš Urban, asistoval #35 Richard Malý (1:8).
27:25
Stránský vrací zpátky na Čermáka.
25:48
Liberec na míčku.
25:03
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #19 Tomáš Čermák, asistoval #17 Ondřej Čumpelík (1:7).
24:25
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #23 Adam Stýblo, asistoval #69 Jakub Horník (1:6).
21:35
Trestné střílení družstva FBC Česká Lípa neproměnil #5 Ladislav Pekárek.
20:01
První buly druhé třetiny vyhrávají domácí.
17:00
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #8 Bartoloměj Smolka bez asistence (1:5).
16:51
Liberec rozehrává před brsnkou domácích.
16:25
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #29 Tomáš Urban, asistoval #88 Jakub Horák (1:4).
15:35
Domácí faulovali, hosté orzehrávají na vlastní polovině.
14:28
Liberec rozehrává ve vlastním rohu.
12:25
12:10
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #21 Jan Zátka, asistoval #5 Ladislav Pekárek (1:3).
11:06
Čermák kombinuje s Horákem.
10:00
Jásek rozehrává na vlastní polovině.
09:38
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #28 Matěj Stránský, asistoval #19 Tomáš Čermák (0:3).
09:12
07:34
Šulc fauluje, Liberec rozehrává v útočném rohu.
06:54
Domácí tým v útoku.
06:24
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #17 Ondřej Čumpelík, asistoval #34 Petr Kukla (0:2).
06:03
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #8 Bartoloměj Smolka, asistoval #71 Lukáš Dolejš (0:1).
04:33
Hrdlička fauluje a hosté rozehrávají před vlastní střídačkou.
03:13
Domácí tým rozehrává od vlastní branky.
01:46
Stránský fauluje a Matouš rozehrává.
01:00
Smolka výborně získal míček a LIberec jde do útoku.
00:09
Domácí celek rozehrává ve vlastním rohu.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tadeáš Sidenberg a Lukáš Mucha.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Liberec: brankář: Vilém Svrček; hráči v poli: Lukáš Dolejš, Ondřej Cejnar, Bartoloměj Smolka, Jakub Horník, Adam Stýblo
00:00
Line-up domácích FBC Česká Lípa: brankář: Milan Švajcr; hráči v poli: Matyáš Flekl, Oliver Šulc, Václav Drahoš, Jan Zátka, Ladislav Pekárek
00:00
Dobrý večer vážení florbaloví diváci vítáme vás u florbalového online přenosu z 1. kola CE souteže juniorů mezi týmy FBC Česká Lípa a FBC Liberec. Chlapské debry vyhrál tým českolipských, zda tomu bude i v juniorském derby uvidíme již za hodinu. Přejeme krásné čtení.