0:4
3:0
0:0

ACEMA Sparta Praha U23 B - TJ Sokol Královské Vinohrady C 4:5pn
4. Adam Novák, 31. Michal Václavík, 35. Jakub Ucháč, 38. Adam Kocián - 16. Jiří Krůšek, 17. Richard Klíma, 18. Jiří Krůšek, 25. Jiří Krůšek, N Jiří Krůšek; rozhodčí: Miroslav Tomeš - Vladimír Buzický; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Roman Nový ? - Jakub Záhora ?; po třetinách: 1:0, 0:4, 3:0, 0:0;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva ACEMA Sparta Praha U23 B hráč #74 Adam Kocián , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva ACEMA Sparta Praha U23 B hráč #23 Martin Zeman , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva ACEMA Sparta Praha U23 B hráč #81 David Žďárský , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva ACEMA Sparta Praha U23 B hráč #74 Adam Kocián a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C hráč #94 Jiří Krůšek a vstřelil rozhodující gól (4:5).

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C hráč #96 Bruno Sandner , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C hráč #47 Jan Otta , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C hráč #23 Richard Klíma , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C hráč #26 Martin Zima a vstřelil gól.
45:00
Zahájena trestná střílení.
45:00
45:00
45:00
44:04
Vyloučen hráč #47 Jan Otta družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C na 2 minuty za sekání.
37:54
Branku družstva ACEMA Sparta Praha U23 B vstřelil #74 Adam Kocián, asistoval #26 Jan Kos (4:4).
36:43
Vyloučen hráč #93 Vojtěch Doucha družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C na 2 minuty za sekání.
34:41
Branku družstva ACEMA Sparta Praha U23 B vstřelil #13 Jakub Ucháč, asistoval #78 Michal Václavík (3:4).
30:39
Branku družstva ACEMA Sparta Praha U23 B vstřelil #78 Michal Václavík, asistoval #13 Jakub Ucháč (2:4).
30:00
30:00
24:16
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C vstřelil #94 Jiří Krůšek, asistoval #26 Martin Zima (1:4).
22:40
Vyloučen hráč #81 David Žďárský družstva ACEMA Sparta Praha U23 B na 2 minuty za sekání.
18:08
Trestné střílení družstva ACEMA Sparta Praha U23 B neproměnil #23 Martin Zeman.
17:22
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C vstřelil #94 Jiří Krůšek, asistoval #23 Richard Klíma (1:3).
16:55
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C vstřelil #23 Richard Klíma z trestného střílení (1:2).
15:28
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C vstřelil #94 Jiří Krůšek, asistoval #96 Bruno Sandner (1:1).
15:00
15:00
03:41
Branku družstva ACEMA Sparta Praha U23 B vstřelil #56 Adam Novák, asistoval #26 Jan Kos (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Miroslav Tomeš a Vladimír Buzický.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Královské Vinohrady C: brankář: Jakub Záhora; hráči v poli: Ben Kosterich, Martin Zima, Bruno Sandner, Richard Klíma, Gustav Ondrejčík