3:2
- : -
FBC Hranice

FBC Hranice - Spartak Pelhřimov 9:5
3. René Mikel, 12. Jan Grygar, 16. Jakub Bitter, 34. Jan Kolajta, 36. Lubomír Kratochvíl, 37. Jan Kolajta, 52. Jan Kolajta, 56. Jan Grygar, 58. Jan Kolajta - 12. Dan Kalina, 20. Tomáš Kocián, 35. Marek Švrkala, 42. Viktor Vlach, 46. Kryštof Smejkal; rozhodčí: Tomáš Brus - Roman Sladký; vyloučení: 2:1; využití: 1:2; diváků: 65; zásahy brankářů: Jakub Kosar 17 - Libor Domkář 13; po třetinách: 3:2, 3:1, 3:2;
Komentář domácích Kolajta Jan (Vedoucí):
Dnes z naší strany velké zlepšení. Předvedli jsme výbornou bojovnost a nasazení, k tomu jsme přidali i florbalovou kvalitu a vysloužili jsme si tím 3 body. Konečně se nám povedl vstup do utkání. Menší výpadek jsme měli jen na začátku třetí třetiny, naštěstí jsme nenechali soupeře skóre dotáhnout. Děkujeme seoupeři za férové utkání. Děkujeme taky především skvělým fanouškům, kteří v hale vytvořili fantastickou atmosféru, a doufám, že jsme je navnadili i na další domácí utkání.
Komentář hostů Koten Jan (Trenér):
Soupeř si za aktivitu, důraz a produktivitu 3 body zasloužil. Budu se opakovat s hodnocením z minulého utkání - chybí nám kvalita v zakončení. Pozitivem dnes mohou být přesilovky či odložená vyloučení, kde jsme dali 4 branky. Ve hře 5 na 5 pouze jediná, což je na vítězství hrozně málo. Věřím, že nasazení ze začátku třetí třetiny si přeneseme do dalších zápasů. Díky soupeři za utkání a domácím divákům za pěknou atmoseféru.
60:00
Střely ve 3. části: 8:5
60:00
57:03
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #33 Jan Kolajta, asistoval #8 René Mikel (9:5).
55:22
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #97 Jan Grygar, asistoval #88 Tomáš Václavík (8:5).
51:06
45:24
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #37 Kryštof Smejkal, asistoval #27 Václav Fučík (6:5).
44:06
Vyloučen hráč #28 Lubomír Kratochvíl družstva FBC Hranice na 2 minuty za sekání.
41:09
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #22 Viktor Vlach, asistoval #19 Lukáš Zrzavý (6:4).
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 9:5
40:00
36:26
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #33 Jan Kolajta, asistoval #92 Jaromír Šenkeřík (6:3).
35:54
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #28 Lubomír Kratochvíl, asistoval #99 Jakub Bitter (5:3).
34:56
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #9 Marek Švrkala, asistoval #19 Lukáš Zrzavý (4:3).
33:50
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #33 Jan Kolajta, asistoval #6 Ondřej Dobeš (4:2).
31:56
Vyloučen hráč #8 Tomáš Kocián družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za hrubost.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 5:7
20:00
19:45
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #8 Tomáš Kocián, asistoval #19 Lukáš Zrzavý (3:2).
15:30
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #99 Jakub Bitter, asistoval #28 Lubomír Kratochvíl (3:1).
11:40
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #97 Jan Grygar, asistoval #6 Ondřej Dobeš (2:1).
11:15
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #7 Dan Kalina bez asistence (1:1).
09:57
Vyloučen hráč #22 Tomáš Andrýsek družstva FBC Hranice na 2 minuty za opakované přestupky.
02:58
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #8 René Mikel, asistoval #33 Jan Kolajta (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Brus a Roman Sladký.
00:00
00:00
Line-up hostů Spartak Pelhřimov: brankář: Libor Domkář; hráči v poli: Tomáš Kocián, Kryštof Smejkal, Dan Kalina, Jan Knězů, Václav Fučík
00:00
Line-up domácích FBC Hranice: brankář: Jakub Kosar; hráči v poli: Michal Kušner, Jiří Vraj, René Mikel, Jan Kolajta, Jaromír Šenkeřík