2:2
2:5
- : -

FBC MSEM Přerov - TJ Slovan Havířov 5:9
10. Noel Gavaller, 30. Maxim Šefčík, 34. Matěj Bizek, 51. Ondřej Kowalik, 54. Tobiáš Pavliš - 6. Pavel Lasota, 17. Tomáš Prus, 26. Quang Mink Nguyen, 33. Tomáš Prus, 51. Martin Stibor, 51. Tomáš Hodulík, 52. Filip Hromádka, 58. Tomáš Prus, 60. Tomáš Prus; rozhodčí: Pavel Hála - Martin Hudeček; vyloučení: 1 + Ondřej Kowalik TDKU + 4:4 + Jakub Molin OS; využití: 0:0; diváků: 93; zásahy brankářů: Matěj Faltus 22 - Ivo Sikora 19; po třetinách: 1:2, 2:2, 2:5;
Komentář domácích Malina Petr (Trenér):
Nevěřil jsem, že někdy budu po zápase 100% stát za a chápat svého hráče, který vidí červenou kartu. Soupeř zahrál dnes pěkně, zlobili nás a dokázali se dostávat do šancí. Náš tým zahrál ještě líp, s výkonem jsem spokojen, chybičky se stanou, to je sport. Zápas měl potenciál být kvalitní dramatickou podívanou.
Komentář hostů Erbs Matěj (Trenér):
Strašně těžké utkání, které nás posunulo dále vpřed. I když je to pro většinu kluků premierová sezóna v mužské soutěži, nechali tam dneska srdíčko a hodně velké odhodlání, které vedlo k našemu vítězství. Málem jsem potřeboval lékařské ošetření, ale jsem strašně rád a moc děkuji týmu za opravdu náročně vybojované 3 body.
60:00
Střely ve 3. části: 9:9
60:00
59:55
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #55 Tomáš Prus, asistoval #9 Ivo Sikora (5:9).
58:40
Trestné střílení družstva TJ Slovan Havířov neproměnil #56 Patrik Charvát.
57:53
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #55 Tomáš Prus, asistoval #91 Tomáš Hodulík (5:8).
56:40
Timeout FBC MSEM Přerov
53:56
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #69 Tobiáš Pavliš, asistoval #86 Maxim Šefčík (5:7).
53:56
Dějí se tu hrůzy. Kowalik dostal červenou, Přerov hraje v šesti. No paráda.
52:52
Vyloučen hráč #18 Jakub Molin družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
51:44
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #13 Filip Hromádka, asistoval #91 Tomáš Hodulík (4:7).
51:44
Vyloučen hráč #10 Ondřej Kowalik družstva FBC MSEM Přerov do konce utkání.
51:44
Vyloučen hráč #10 Ondřej Kowalik družstva FBC MSEM Přerov na 2+2 minuty za nesportovní chování.
50:53
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #91 Tomáš Hodulík z trestného střílení (4:6).
50:42
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #65 Martin Stibor bez asistence (4:5).
50:42
Námaz z rozehrávky domácích zanmená odskok soupeře o jednu branku. A máme tu další nájezd, hodně se tu řve a křicí. Emoce jsou na obou stranách.
50:23
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #10 Ondřej Kowalik, asistoval #74 Matěj Faltus (4:4).
50:23
Matěj Faltus je král, asistence jak víno na Ondru Kowalika.
45:19
Vyloučen hráč #56 Patrik Charvát družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za nesportovní chování.
43:36
Zápas sleduje 91 spokojených diváků.
42:29
Trestné střílení družstva TJ Slovan Havířov neproměnil #65 Martin Stibor.
42:29
Stibor nájezd do tyči.
41:50
Přerov držel souepře v tlaku, ale z přesilovky nic nevymyslel.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 9:13
40:00
39:20
Vyloučen hráč #55 Tomáš Prus družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za blokování florbalky.
38:21
Neuvěřitelná kac edruhé lajny Přerova. SIkoera vytáhlzákrok zápasu. Na druhé straně odpovídá kránsým zákrokem Faltus.
34:12
Dnes je to hodně slušný hokej. Sekání pány sudí moc nezajímá.
33:38
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #27 Matěj Bizek, asistoval #69 Tobiáš Pavliš (3:4).
33:38
Bizeeeeeeek!
32:01
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #55 Tomáš Prus, asistoval #13 Filip Hromádka (2:4).
31:30
Šefčík v obrovské šanci. Na druhé straně po slepené brance odskakuje Havířov opět na rozdíl dvou branek.
29:33
Weiss v obrovské šanci. Přerov je na koni.
29:02
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #86 Maxim Šefčík, asistoval #14 Matěj Ševčík (2:3).
28:21
V obrovské šanci Pavliš i Kowalik. Avšak konečně se probudil superligáč Šefčík , který přízemní střelou na zadní tyč snižuje na 2:3.
26:47
Vyloučen hráč #18 Jakub Molin družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za nesportovní chování.
26:47
Vyloučen hráč #18 Jakub Molin družstva TJ Slovan Havířov - osobní trest.
26:25
Matěj Faltus čaruje. Jenom za tuhle třetinu chytil tak tři góly.
25:13
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #90 Quang Mink Nguyen, asistoval #91 Tomáš Hodulík (1:3).
19:59
Sledujeme vyrovnané utkání. Končí první třetina.
18:16
Bělaška do tyče.
16:33
16:20
Domácí ustáli oslabení. Avšak nasledně z brejkové situace vstřílí branku Prus.
13:59
Vyloučen hráč #71 Martin Kubalík družstva FBC MSEM Přerov na 2 minuty za sekání.
11:50
Rozhodčí teď zápas trošku pustili, na obě strany trošičku hokej.
09:47
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #61 Noel Gavaller, asistoval #12 Jonáš Pavliš (1:1).
09:47
Junior Pavliš našel krásnou přesnou přihrávkou Gavallera před bránou a ten se střelou z první nemýlil.
06:00
Přerov teď tlačil soupeře na jejich polovině, na druhé straně však otevíra skóre Havířov, po dorážce v brankovišti.
05:58
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #11 Pavel Lasota, asistoval #65 Martin Stibor (0:1).
04:00
Zatím se nic nic neděje, oba týmy čekají na šanci
02:30
Ve velké šanci Molin, Faltus pozorný.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Hála a Martin Hudeček.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Slovan Havířov: brankář: Ivo Sikora; hráči v poli: Daniel Sekula, Jakub Molin, Tomáš Prus, Boleslav Moudrý, Patrik Charvát
00:00
Line-up domácích FBC MSEM Přerov: brankář: Matěj Faltus; hráči v poli: Tomáš Hořecký, Jakub Weiss, Ondřej Kowalik, Jonáš Pavliš, Noel Gavaller
00:00
VítámeVás na 5.kole Národní ligy, kde se střetne domácí Přerov se Slovanem Havířov