1:2
0:1
- : -

ASK Bystřice n.P. - Snipers Třebíč B 4:5
2. Dominik Cisár, 2. Ondřej Dvořák, 12. Patrik Polách, 21. Rudolf Mazánek - 4. Filip Dvořák, 6. Kryštof Buchtela, 19. Michal Pazderník, 27. Filip Dvořák, 40. Adam Svoboda; rozhodčí: Josef Pařízek - Daniel Kršek; vyloučení: 4:1; využití: 0:1; diváků: 27; zásahy brankářů: Matěj Sláma ? - Jakub Veselý -4; po třetinách: 3:2, 1:2, 0:1;
44:35
Timeout ASK Bystřice n.P.
44:35
Vyloučen hráč #12 Tomáš Fryšavský družstva ASK Bystřice n.P. na 2 minuty za nesportovní chování.
39:39
Branku družstva Snipers Třebíč B vstřelil #73 Adam Svoboda, asistoval #31 Lukáš Bartes (4:5).
30:00
30:00
29:28
Trestné střílení družstva ASK Bystřice n.P. neproměnil #5 Rudolf Mazánek.
26:22
Branku družstva Snipers Třebíč B vstřelil #85 Filip Dvořák, asistoval #82 Michal Pazderník (4:4).
20:59
Branku družstva ASK Bystřice n.P. vstřelil #5 Rudolf Mazánek bez asistence (4:3).
18:56
Branku družstva Snipers Třebíč B vstřelil #82 Michal Pazderník, asistoval #51 Kryštof Buchtela (3:3).
16:37
Vyloučen hráč #95 Radek Korba družstva Snipers Třebíč B na 2 minuty za nesportovní chování.
15:00
15:00
11:39
Branku družstva ASK Bystřice n.P. vstřelil #11 Patrik Polách bez asistence (3:2).
05:18
Branku družstva Snipers Třebíč B vstřelil #51 Kryštof Buchtela, asistoval #65 Rudolf Horák (2:2).
04:37
Vyloučen hráč #11 Patrik Polách družstva ASK Bystřice n.P. na 2 minuty za nesportovní chování.
04:37
Vyloučen hráč #11 Patrik Polách družstva ASK Bystřice n.P. na 2 minuty za nedovolené vrážení.
04:17
Vyloučen hráč #44 Josef Šilhán družstva ASK Bystřice n.P. na 2 minuty za opakované přestupky.
03:45
Branku družstva Snipers Třebíč B vstřelil #85 Filip Dvořák, asistoval #8 Michal Nestrojil (2:1).
01:43
Branku družstva ASK Bystřice n.P. vstřelil #7 Ondřej Dvořák, asistoval #6 Pavel Kuda (2:0).
01:01
Branku družstva ASK Bystřice n.P. vstřelil #13 Dominik Cisár bez asistence (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Josef Pařízek a Daniel Kršek.
00:00
00:00
Line-up hostů Snipers Třebíč B: brankář: Jakub Veselý; hráči v poli: Rudolf Horák, Michal Pazderník, Lukáš Bartes, Kryštof Buchtela