3:1
0:3
- : -

BLACK ANGELS YONEX - PSN Tatran Střešovice 4:6
5. Tomáš Horák, 23. Matěj Lubas, 33. Tomáš Vinkler, 34. Ondřej Pecka - 8. Adam Kučera, 9. Lukáš Macháček, 39. Vojtěch Panuška, 53. Marek Hozman, 57. Adam Kučera, 60. Marek Hozman; rozhodčí: Daniel Fišer - Lukáš Recht; vyloučení: 2:4; využití: 0:0; diváků: 105; zásahy brankářů: Martin Procházka 22 - Lev Kliment 9, Adam Draslar 10; po třetinách: 1:2, 3:1, 0:3;
Komentář domácích Zalubil Jakub (Trenér):
Pro nás dobré utkání před skvělou diváckou kulisou ve Kbelích. O vítězi rozhodly naše neproměněné přesilové hry a třetí třetina, ve které jsme nenavázali na druhou třetinu. Děkujeme za utkání a těšíme se na odvetu.
Komentář hostů Menhart Jakub (Trenér):
Zatím nám utíkají začátky zápasů. Věřím, že do dalších utkání vstoupíme lépe připraveni. Děkujeme divákům za výbornou atmosféru a soupeři za zápas.
60:00
Střely ve 3. části: 9:14
60:00
59:59
Bleci inkasují při odloženém vyloučení do prázdné branky a Tatran tak vítězí po 60 minutách 6:4.
59:33
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #5 Marek Hozman, asistoval #25 Lukáš Macháček (4:6).
59:20
BA se v oslabení snaží vyrovnat ze všech sil.
58:36
Vyloučen hráč #60 Robin Bělík družstva BLACK ANGELS YONEX na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
58:36
Něco přes minutu do konce utkání si šel sednout i Robin Bělík za nedovolenou vzdálenost.
57:45
Bleci to zkouší bez Procházky v brance.
57:02
Timeout BLACK ANGELS YONEX
57:02
Vyloučen hráč #66 Vojtěch Kún družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání.
57:02
Bleci si 3 minuty před koncem zahrají přesilovku a stále tak živí naději na vyrovnání.
56:17
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #17 Adam Kučera, asistoval #25 Lukáš Macháček (4:5).
56:17
Tatran se díky nenápadné střele, kterou Procházka neviděl a Tatran se ujímá vedení.
53:48
Kocourek parádním blokem zastavuje útok hostí.
52:53
Hostující pětice teď ždímá Bleky na jejich polovině.
52:21
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #5 Marek Hozman, asistoval #68 Vojtěch Panuška (4:4).
52:21
Tatran využil odloženého vyloučení a 8 minut před závěrečným hvizdem srovnává stav utkání.
51:42
Nebezpečnou ránu z hole BA si Draslar pohlídal.
51:20
Tatran se snaží vymyslet něco, co by platilo na domácího Procházku.
49:12
Kocourek trefil pouze masku tatranského Draslara.
48:23
Hra se postupně začíná přiostřovat a na obou stranách můžeme vidět tvrdé souboje.
47:43
Obrana Angels si připisuje 2 úspěšné bloky.
46:45
Brankář BA se roztáhl jak široký, tak dlouhý a opět svými zákroky deptá útok hostujících Střešovic.
46:10
Za domácím Procházkou zazvonila horní tyč, naštěstí pro Bleky se míček odrazil mimo brankový prostor.
45:00
Procházka drží vedení svého týmu parádními zákroky.
44:20
Sraženou střelu si v chumlu hráčů našel Procházka a lapil míček do svých rukavic.
43:10
Tatranští zvyšují aktivitu a chtějí vyrovnat skóre.
42:10
Další Procházkův zákrok.
41:30
Doležalovu prohazovačku zastavil jeden z hostujících hráčů.
40:50
I Martin Procházka si připsal první úspěšný zákrok poslední části a Bleci se vydali do útoku.
40:30
Po úvodní střele Bleků se na začátku třetiny míčku zmocnili hráči v červených dresech.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 8:7
40:00
39:50
Draslar na poslední chvíli zachránil Tatran.
38:11
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #68 Vojtěch Panuška, asistoval #17 Adam Kučera (4:3).
38:11
Tentokrát byl i skvělý Procházka krátký na zakončení Panušky.
35:45
Procházka nadvakrát zachránil 2 famózními zákroky domácí Bleky.
33:49
Timeout PSN Tatran Střešovice
33:49
Branku družstva BLACK ANGELS YONEX vstřelil #53 Ondřej Pecka bez asistence (4:2).
33:49
Střídání brankáře. Nový brankář #87 Adam Draslar družstva PSN Tatran Střešovice
33:49
Pecka překonal střelou na tyč hostujícího brankáře a vyhnal tak Lva Klimenta z branky.
32:19
Branku družstva BLACK ANGELS YONEX vstřelil #81 Tomáš Vinkler, asistoval #91 Matěj Hodač (3:2).
32:19
Bleci jdou v druhé polovině zápasu do vedení díky ráně Vinklera.
31:15
Celek ze Střešovic se snaží dostat na polovinu domácích.
30:23
Šermířský souboj před domácí svatyní vyhráli Bleci.
29:30
Nebezpečný únik Tatranu zastavila obrana domácích.
28:30
Doležal při standartní situaci Angels mířil mimo.
27:35
BA šli do situace 2 na 1, ani tentokrát nemusel Tatran lovit míček ze své sítě.
24:23
Bleci se snažili prosadit, pozorný gólman hostů akci zabránil.
22:08
Branku družstva BLACK ANGELS YONEX vstřelil #12 Matěj Lubas, asistoval #88 Adam Štyler (2:2).
22:08
Lubas srovnává skóre a po 2 minutách je stav 2:2
21:20
Slosiarik při parádní akci nezamířil přesně.
20:40
Trestné střílení družstva BLACK ANGELS YONEX neproměnil #88 Adam Štyler.
19:15
Závar před Procházkou uklidňuje obranný blok Bleků.
18:00
Ani tentokrát BLACK ANGELS nevyužili početní výhodu.
17:20
Projektil Robina Bělíka zblokován hostující obranou
16:01
Domácí Angels mají k dispozici další přesilovku.
16:00
Vyloučen hráč #5 Marek Hozman družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za blokování florbalky.
14:50
Bleci se snaží vymyslet útočnou akci z vlastní poloviny.
13:55
Procházka bez problému kryl střelu Hozmana.
12:50
Tatran čeká na poziční chybu domácích.
10:52
I hostující se Soukup vrátil na hřiště a opět na obou stranách vyrovnané síly.
10:12
Na začátku 11. minuty se domácí vrátili do plného počtu.
08:33
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #25 Lukáš Macháček, asistoval #6 Michal Antonín Malhocký (1:2).
08:12
Vyloučen hráč #44 Tobiáš Hejda družstva BLACK ANGELS YONEX na 2 minuty za sekání.
08:12
Hejda příliš tvrdě dorážel a sekl hostujícího brankáře a vysloužil si tak 2 minuty.
07:43
Pětice BA kombinuje na polovině soupeře.
07:06
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #17 Adam Kučera bez asistence (1:1).
07:06
Vyloučen hráč #15 Vít Soukup družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za nesportovní chování.
06:52
Vyloučen hráč #15 Vít Soukup družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
06:37
Po vstřelení první branky zápasu Bleci i nadále kontrolují hru.
04:08
Branku družstva BLACK ANGELS YONEX vstřelil #29 Tomáš Horák bez asistence (1:0).
04:08
Tomáš Horák se uvolnil a vymetl pavučinky v hostující kleci.
02:53
Lubas zkoušel tečovat na hostujícím brankovišti, tatranský gólman byl pozorný.
02:31
Po standartce Angels si na své hole míček získali hosté.
01:21
Bleci si vystřídali a i nadále se drží na míčku.
00:01
Úvodní buly utkání pro domácí BA.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Fišer a Lukáš Recht.
00:00
00:00
Line-up hostů PSN Tatran Střešovice: brankář: Lev Kliment; hráči v poli: Adam Kučera, Michal Antonín Malhocký, Marek Hozman, Lukáš Macháček, Vojtěch Panuška
00:00
Line-up domácích BLACK ANGELS YONEX: brankář: Martin Procházka; hráči v poli: Adam Štyler, Jakub Kocourek, Ondřej Pecka, Lukáš Sůva, Matěj Lubas