2:3
- : -
FbC Skuteč
Komentář domácích Šťastník Jan (Trenér):
O vítězství rozhodla druhá třetina, ve které jediné jsme hráli jakžtakž solidně. První a třetí třetina byla velmi slabá zejména do obrany. Soupeř mohl vstřelit spoustu branek a takhle rozhodně hrát nechceme.
Pochvala za druhou třetinu, dneska hrát jednu třetinu stačilo, příště už to stačit nebude.
Komentář hostů Hromádko Marek (Vedoucí):
První třetina nadějná, druhá třetina katastrofická, ve 3. třetině jsme to už nedokázali obrátit. Děkujeme soupeři za hru.
60:00
54:58
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #74 Kryštof Maňour, asistoval #42 Karel Kuta (12:6).
51:59
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #74 Kryštof Maňour, asistoval #33 Adam Krátký (12:5).
51:52
Vyloučen hráč #88 Jakub Hledík družstva FbC Skuteč na 2 minuty za nesportovní chování.
46:02
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #74 Kryštof Maňour, asistoval #51 Jonáš Moravec (12:4).
44:58
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B vstřelil #96 Lukáš Matoušek, asistoval #5 Gabriel Miklík (12:3).
42:28
Štěpán Blažek si připisuje už čtvrtou branku.
42:27
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B vstřelil #12 Štěpán Blažek bez asistence (11:3).
40:17
Miklík chybuje, Bauer chytá.
40:00
40:00
39:43
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B vstřelil #12 Štěpán Blažek, asistoval #7 František Blažek (10:3).
39:43
Překrásná branka po spolupráci bratrů Blažkových.
38:06
Timeout TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B
38:06
Vyloučen hráč #15 Adam Vařejčko družstva FbC Skuteč na 2 minuty za držení.
36:38
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B vstřelil #7 František Blažek, asistoval #81 Tomáš Světlík (9:3).
36:08
Světlík pouze do tyče.
34:52
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B vstřelil #24 David Sedláček, asistoval #81 Tomáš Světlík (8:3).
34:02
Domácí Brankář Bauer opět vytahuje bravurní zákroky.
33:08
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B vstřelil #81 Tomáš Světlík, asistoval #24 David Sedláček (7:3).
29:50
Hosté dotávají výhodu přesilové hry a šanci na snížení rozdílu ve skóre.
29:43
Vyloučen hráč #15 Leoš Faltus družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
29:23
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #44 Tomáš Šikl, asistoval #19 Ondřej Krejčí (6:3).
29:13
Štěpán Blažek těsně přestřeluje soupeřovu branku.
25:41
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B vstřelil #12 Štěpán Blažek, asistoval #81 Tomáš Světlík (6:2).
24:33
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B vstřelil #5 Gabriel Miklík bez asistence (5:2).
24:33
Miklík nekompromisně zavěšuje.
23:43
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B vstřelil #7 František Blažek, asistoval #8 David Přibil (4:2).
19:11
Domácí se poprvé v utkání ujímají vedení.
17:00
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B vstřelil #7 František Blažek, asistoval #12 Štěpán Blažek (2:2).
17:00
A opět je srovnáno.
16:12
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #42 Karel Kuta, asistoval #88 Jakub Hledík (1:2).
13:45
Super zákrok hostujícího golmana.
10:02
David Přibil při signalizované výhodě přesilové hry srovnává,
10:01
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B vstřelil #8 David Přibil, asistoval #30 Lukáš Bauer (1:1).
07:44
Domácí Sedláček netrefuje poloprázdnou bránu.
06:49
Domácí tým v obrovské šanci.
03:23
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #33 Adam Krátký, asistoval #44 Tomáš Šikl (0:1).
02:50
Poraněný prst byl zdravotnící ošetřen a může se pokračovat ve hře.
02:45
Ošetřování brankáře domácího týmu.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Húska a Pavel Vích.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Skuteč: brankář: Jonáš Moravec; hráči v poli: Marek Hromádko, Kryštof Maňour, Karel Kuta, Martin Vojta, Jakub Hledík
00:00
Line-up domácích TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B: brankář: Lukáš Bauer; hráči v poli: Jakub Ficko, Gabriel Miklík, Milan Palášek, Leoš Faltus, Lukáš Matoušek