2:2
2:2
- : -

FBK Spartak Hluk - FBC SLOVÁCKO 8:5
2. Filip Konstant, 9. Ondřej Bartoš, 12. Tomáš Janča, 12. Vojtěch Duda, 34. Tomáš Janča, 37. Tomáš Janča, 46. Martin Krchňáček, 48. Marek Šimíček - 3. Lukáš Blizňák, 25. Lukáš Blizňák, 25. Marek Janča, 59. Marek Janča, 59. Jiří Chromek; rozhodčí: Tadeáš Grega - Martin Kohoutek; vyloučení: 7:6; využití: 2:2; diváků: 117; zásahy brankářů: Richard Podškubka 28 - David Číž 19; po třetinách: 4:1, 2:2, 2:2;
Komentář domácích Rochovanský Pavel (Trenér):
Derby je doma! I když má dnes předseda Béďa narozeniny, tak jsme mu dárek nedopřáli. K utkání jsme přistoupili, že jej chceme vyhrát a konečně v dostatečném počtu hráčů celé utkání odmakali. Přes několik hluhých a vyhrocených úseků jsme měli utkání pod kontrolou a kvalita byla na naší straně. Uvidíme v jakém složení budeme nastupovat do dalších zápasů a dle toho budou naše výkony vypadat. Těšíme se na druhé derby do Hradiště, nechybělo tomu nic. Soupeři přeji hodně štěstí a věřím, že dlouho na chvostu tabulky nezůstanou.
Komentář hostů Provazník Jiří (Trenér):
Hluk se dostal do rychlého vedení z breaků, které jsme jim dali zadarmo. Zápas bych rozdělil do dvou částí. Po manku na začátku zápasu jsme se vzchopili a do půlky zápasu jsme byli lepší tým na hřišti. Domácí hodně podržel jejich vynikající brankář, který chytl nemožné. Druhá polovina se proměnila ve festival vyloučení, což značně ovlivnilo vývoj zápasu.
Děkuji soupeři za zápas a přeji hodně štěstí v lize.

60:00
Střely ve 3. části: 6:10
60:00
58:44
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil #11 Jiří Chromek, asistoval #48 Vít Ides (8:5).
58:29
Vyloučen hráč #7 Vojtěch Duda družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za vysoká florbalka.
58:22
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil #22 Marek Janča, asistoval #53 Martin Hadaš (8:4).
57:40
Hosté hrají powerplay.
56:59
Vyloučen hráč #96 Jiří Šubík družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za blokování florbalky.
55:40
Vyloučen hráč #52 Jakub Zatloukal družstva FBC SLOVÁCKO na 2 minuty za držení.
55:30
Skvělý brankář Podškubka
54:59
Hosté hrají v šesti bez brankaře,
54:08
Vyloučen hráč #84 David Váňa družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za sekání.
53:34
Začíná se přiostřovat.
51:16
Vyloučen hráč #73 Vojtěch Bistrý družstva FBC SLOVÁCKO na 2 minuty za hrubost.
50:28
Vyloučen hráč #83 Martin Krchňáček družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za hrubost.
48:18
Vyloučen hráč #19 Robin Kollár družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za zdržování hry.
47:53
Timeout FBC SLOVÁCKO
47:53
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #67 Marek Šimíček, asistoval #7 Vojtěch Duda (8:3).
46:45
Na hřišti panuje nervozita.
46:20
Hra se zrychluje.
45:23
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #83 Martin Krchňáček, asistoval #51 Tomáš Janča (7:3).
44:10
Skvělý zásah hostujícího brankaře.
43:10
Vyloučen hráč #6 Petr Števček družstva FBC SLOVÁCKO na 2 minuty za sekání.
42:10
Domácí šanci nepromněnili.
41:55
Hraje se zatím velmi opatrno na obou stranách.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 7:10
40:00
39:04
Vyloučen hráč #17 Filip Konstant družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za sekání.
38:13
Vyloučen hráč #36 Lukáš Malíček družstva FBC SLOVÁCKO na 2 minuty za sekání.
38:13
Domácí hru začali kontrolavat.
36:39
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #51 Tomáš Janča, asistoval #19 Robin Kollár (6:3).
36:16
Vyloučen hráč #48 Vít Ides družstva FBC SLOVÁCKO na 2 minuty za sekání.
35:20
Utkání začíná se vyhrocovat na obou stranách.
33:34
33:07
Vyloučen hráč #21 Jakub Číž družstva FBC SLOVÁCKO na 2 minuty za sekání.
32:01
Domácí zahodili tutovku.
29:45
Vyloučen hráč #26 Ondřej Bartoš družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za sekání.
28:45
Skvělý zásah domácího golmana.
28:09
Velká šance hostů, ale nebyla proměněna.
27:32
Hosté hrají ofenzivně.
26:10
Hosty zachránila branková konstrukce.
25:45
Slovácko zrychlilo hru a jsou na dostřel.
24:48
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil #22 Marek Janča, asistoval #11 Jiří Chromek (4:3).
24:39
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil #95 Lukáš Blizňák, asistoval #48 Vít Ides (4:2).
24:04
Hra se srovnala, hraje se vyrovnaná partie.
21:10
Hosté se snaží hrát aktivně a velkou šanci nepromněnil Bliznák.
12:05
Domácí jsou velmi produktivní a jasně dominují.

11:37
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #7 Vojtěch Duda, asistoval #67 Marek Šimíček (4:1).
11:17
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #51 Tomáš Janča, asistoval #98 Tomáš Tuhý (3:1).
10:17
Slovácko přidalo na tvrdosti ve hře.
08:51
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #26 Ondřej Bartoš, asistoval #7 Vojtěch Duda (2:1).
08:51
Skvělá akce domácího týmu skončila gólem.
08:33
Oba týmy hrají opatrně.
06:41
Šance na obou stranách. Utkání je hodně soubojové.
05:01
Zatím vyrovnané utkání.
03:55
Rychlé branky v úvodu utkání.
02:27
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil #95 Lukáš Blizňák, asistoval #52 Jakub Zatloukal (1:1).
01:04
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #17 Filip Konstant, asistoval #90 Ondřej Frank (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tadeáš Grega a Martin Kohoutek.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC SLOVÁCKO: brankář: David Číž; hráči v poli: Vít Ides, Jakub Zatloukal, Jakub Číž, Tomáš Otépka, Lukáš Blizňák
00:00
Line-up domácích FBK Spartak Hluk: brankář: Richard Podškubka; hráči v poli: Ondřej Hubáček, Marek Šimíček, Ondřej Bartoš, Vojtěch Duda, David Váňa