1:3
1:1
0:1

FAT PIPE Traverza - FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň 4:5p
2. Jáchym Syrovátko, 4. Robert Štipka, 29. Ondřej Valenta, 55. Jan Fiala - 21. Jakub Mikolášek, 29. Adam Stejskal, 33. Jakub Mikolášek, 48. Filip Štědrý, 62. Pavel Šimeček; rozhodčí: Jiří Kropáček - Tomáš Novák; vyloučení: 3:1 + Adam Stejskal 4; využití: 0:0; diváků: 32; zásahy brankářů: Josef Bína 32 - Daniel Dolák 37; po třetinách: 2:0, 1:3, 1:1, 0:1;
Komentář domácích Řehulka Filip (Trenér):
Dnes fyzicky hodně náročné utkání, ve kterém jsme se snažili držet krok s velmi aktivním soupeřem. Bohužel jsme absolutně selhali v koncovce a vytvořili velké množství individuálních chyb, které soupeř bez problému potrestal. Děkujeme soupeři za pěkné a atraktivní utkání.
Komentář hostů Kubinec Lukáš (Trenér):
Pro nás těžké utkání, které jsme i v mírně kombinované sestavě zvládli alespoň za dva body. První třetinu byl soupeř lepší, na začátku na nás vlétl. Od druhé třetiny jsme hru měli více pod kontrolou. Děkuji soupeři za pohledné utkání.
65:00
Střely v prodloužení: 1:2
61:16
61:16
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #9 Pavel Šimeček, asistoval #20 Filip Štědrý (4:5).
61:16
 Plzeň se prosazuje z nenápadné šance.
60:10
Prodloužení začalo na obou stranách z ostra.
60:00
60:00
Střely ve 3. části: 12:11
60:00
58:13
Domácí Valenta zachraňuje Traverzu v situaci 2:1.
56:57
Ve 100% šanci hostů promáchl jeden z útočníků.
56:28
Chaloupka od mantinelu do středu branky, Dolák chytá.
55:55
Na hřišti dnes  častěji než někteří hráči pořadatelka s mopem.
54:56
Branku družstva FAT PIPE Traverza vstřelil #13 Jan Fiala, asistoval #24 Tomáš Vávra (4:4).
54:56
Po krásné kombinaci Traverzy zakončuje beckhandem Jan Fiala a vyrovává stav utkání.
54:44
  Traverza se žene za vyrovnáním.
53:57
Krásnou kombinaci domácích mohl doklepnout do branky Pudich, hostující golman chytá.
52:07
Vyloučen hráč #13 Ondřej Kuhajda družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za hrubost.
52:07
Po šanci Pudicha ho dohrál hráč hostů a Traverza dostává šanci na přesilovou hru.
49:40
Traverza se ihned po ubráněném oslabení vrhá do útoku.
48:35
Pudich drží balon za brankou soupeře a šetří cenné vteřinky Syrovátkova trestu.
48:22
Hostujícíc hráč s číslem 19 nastřelil spojnici.
47:24
Vyloučen hráč #50 Jáchym Syrovátko družstva FAT PIPE Traverza na 2 minuty za sekání.
47:11
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #20 Filip Štědrý, asistoval #9 Pavel Šimeček (3:4).
47:11
Plzeň se z velice povedeného protiútoku prosazuje. A otáčí vývoj zápasu.
45:43
Střelu hostujícího útočníka vyráží Bína.
45:00
Plášek ve velké šanci vysoko nad.
44:46
Traverza opět rozehrává ze obranné poloviny.
44:04
Nyní naopak hraje na své útočné polovině Plzeň.
42:40
Vidíme velice svižné tempo na obou stranách.
41:23
Traverza drží balon na své polovině, rozehrát dopředu se jí zatím nedaří.
40:09
Chlumský faulován na polovině Traverzy, Traverza u balonu.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 15:16
40:00
38:19
MIkuláš Plášek v obří šanci trefuje jen golmana. Na druhé straně chytá i Bína.
37:24
Hostující Stejskal zbytečně fauluje domácího kapitána, Traverza má rozehrávku.
35:07
3. formace Plzně drží Traverzu na její polovině
34:28
Rychle rozehranou standardku Plzně zakončuje Mošna mimo.
32:23
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #8 Jakub Mikolášek, asistoval #37 Adam Stejskal (3:3).
32:23
Krásnou kombinaci Plzně zakončuje opět Mikolášek. A prostřeluje Bínu.
31:32
Brankovou konstrukci zvenku trefuje hostujjící Loffelmann.
31:00
Hra je hodně akční z obou stran. Vidíme hodně osobních soubojů.
28:36
Branku družstva FAT PIPE Traverza vstřelil #12 Ondřej Valenta, asistoval #42 Patrik Chládek (3:2).
28:36
TRAVERZA rychle odpovídá z hole Valenty.
28:15
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #37 Adam Stejskal, asistoval #8 Jakub Mikolášek (2:2).
28:15
Tlak Plzně vedl nakonec k vyrovnání z hole Stejskala.
26:44
Plzeň je aktivní v útoku, ale k vyrovnání to zatím nevede.
25:20
V zápětí hostující Filip Štědrý přestřeluje ve 100 % šanci.
25:01
Kašík sebral na půlce balonek a střílí, Pudich stíní. Gólman chytá.
24:32
Traverza teď rozehrává na půlce hostujícícho týmu, ke gólu to zatím nevede.
23:20
Pudich na středu hřiště okupován obranou Plzně prostřelil brankáře, míček však do sítě nedoputoval.
22:39
Kašík založil protiútok Traverzy, k Pudichovi se přihrávka nedostala.
21:27
Po tlaku Plzně se konečně do brejku dostává Traverza, Chalouoka trefuje brankáře, doráženící Plášek také.
20:48
20:48
Stejskal hledal vzducehm Mikoláška, ten z první trefuje a prostřeluje Bínu.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 13:8
20:00
17:59
Vyloučen hráč #7 Petr Heřmanský družstva FAT PIPE Traverza na 2 minuty za bránění ve hře.
17:20
Slibná kombinace hostů končí blokem hráčů v bílých dresech.
16:15
Plášek s Chaloupkou napadají hostjkící tým vysoko, balon získali však jen na chviličku.
15:15
Standardku z velice dobré pozice zakončuje hostující hráč do brankáře. Bína pozorný a vyráží.
14:50
Slibnou kombinaci katolického likviduje domácí Fiala.
12:35
Chlumský obešel v situaci 1 na 1 hostujícího útočníka, našel Kašíka, ten ještě Pražáka. Pražákovi střela nesedla a tak zakončuje bekchandem po zemi.
10:55
Po sérii vyloučení se nyní hraje na obou stranách s plným nasazením, ale bez faulů.
08:14
Vyloučen hráč #8 Martin Kašík družstva FAT PIPE Traverza na 2 minuty za sekání.
08:14
Domácím dlouho přesilovku nehráli, za sekání si 2 minuty odsedí mladá posila FG, Martin Kašík.
07:05
Vyloučen hráč #37 Adam Stejskal družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2+2 minuty za hrubost.
07:05
Stejskal si počkal u hostující střídačky na Vávru. Dostává 2 + 2 minuty.
06:30
Hostujícíc Blažek hledal před brankou spoluhráče, ten trefuje Bínu.
05:34
Tým hostů se snaží útočit. Jednu z povedených akcí jim kazí dobře bránícíc Pudich s Kašíkem.
03:41
Branku družstva FAT PIPE Traverza vstřelil #68 Robert Štipka, asistoval #3 Michal Pražák (2:0).
01:21
Branku družstva FAT PIPE Traverza vstřelil #50 Jáchym Syrovátko, asistoval #70 Mikuláš Plášek (1:0).
01:21
Povedenou akci po ose Plášek - Syrovátko zakončuje druhý jmenovaný gólem.
00:10
Z Plzně dorazil 4 členný fanklub, který je slyšet již od úvodního hvizdu.
00:01
Úvodní buly vyhrál tým hostů.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Kropáček a Tomáš Novák.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň: brankář: Daniel Dolák; hráči v poli: Jiří Sloup, Filip Blažek, Tomáš Katolický, Filip Štědrý, Pavel Šimeček
00:00
Line-up domácích FAT PIPE Traverza: brankář: Josef Bína; hráči v poli: Marek Chlumský, Martin Kašík, Robert Štipka, Michal Pražák, Jan Pudich