1:0
1:3
- : -

Panthers Praha - FbC Hradec Králové 2:8
31. David Navrátil, 59. Matouš Hrubý - 5. Vít Heger, 12. Lukáš Kašpar, 14. Jiří Unzeitig, 18. Filip Hušek, 19. Ondřej Souček, 52. Michael Souček, 53. Vít Heger, 60. Michael Souček; rozhodčí: Lukáš Ležák - Martin Ležák; vyloučení: 3:2; využití: 0:0; diváků: 23; zásahy brankářů: Jan Buzík 20 - Ondřej Bárta 20; po třetinách: 0:5, 1:0, 1:3;
Komentář domácích Nováková Andrea (Vedoucí):
Prospaná první třetina se těžko dotahuje. Zlepšený výkon od druhé třetiny a následné powerplay ve třetí třetině na zisk tří bodů do tabulky nestačil. Musíme se to do příštího týdne zlepšit. Děkujeme soupeři za utkání a přejeme pohodobou cestu zpět.
Komentář hostů Pokorný Tomáš (Trenér):
Dnešní utkání nás konečně prověřilo i do obranné fáze. Nicméně díky týmovému výkonu a výborně zvládlé první třetině, jsme si vytvořili náskok, který se nám podařilo do konce utkání kontrolovat. Téžké utkání a děkuji celému týmu. Od zítra zase přemýšlíme nad dalším utkáním. Děkuji soupeři za utkání a zdravím do HK.
60:00
Střely ve 3. části: 10:7
60:00
59:46
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #99 Michael Souček, asistoval #47 Adam Hušek (2:8).
58:06
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #91 Matouš Hrubý, asistoval #47 Petr Kölbl (2:7).
55:43
Mašát trefuje břevno.
52:23
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #77 Vít Heger bez asistence (1:7).
51:36
Timeout Panthers Praha
51:36
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #99 Michael Souček, asistoval #92 Štěpán Heger (1:6).
49:52
Kšír prošel přes dva bránící hráče, byl ale zastaven tím třetím.
48:41
Ani jednomu z týmu se nedaří proměňovat své šance.
47:14
No mě klepne.
43:21
Střela v provedení Wojnara těsně míjí brankovou konstrukci.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 7:9
40:00
35:58
Domácí konečne zabrali a hra teď vypadá opravdu vyrovnaně.
32:27
Vyloučen hráč #25 Petr Škoda družstva Panthers Praha na 2 minuty za blokování florbalky.
32:24
Škodovi sjel při střele balonek z čepele a hosté jdou do brejku.
31:58
První střela mimo.
30:52
Vyloučen hráč #8 Max Kuštan družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za bránění ve hře.
30:52
Máme tady další přesilovou hru pro Panthers. Podaří se domácím tuto šanci využít?
30:07
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #7 David Navrátil, asistoval #98 Michal Sládek (1:5).
30:07
Navrátil z dorážky připisuje domácím první gol.
30:01
Buzík má dnes opravdu neuvěřitelný postřeh!
27:48
Souček zakončuje po rychlé akci z okraje velkého brankoviště, Buzík ale opět zasahuje.
25:58
Domácí mají za sebou neúspěšnou přesilovou hru a hosté jdou do pěti.
23:58
Vyloučen hráč #82 David Krása družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za sekání.
23:16
Hušek nahrávka Součkovi překažena nohou domácího brankáře.
21:27
Mašát z otočky trefuje břicho golmana hostí.
18:34
Domácí by měli přidat na důrazu před brankou.
18:27
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #53 Ondřej Souček, asistoval #19 Jiří Unzeitig (0:5).
17:27
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #74 Filip Hušek, asistoval #77 Vít Heger (0:4).
17:24
Domácí hrají v plném počtu.
15:24
Vyloučen hráč #25 Petr Škoda družstva Panthers Praha na 2 minuty za bránění ve hře.
14:21
Nerad střílí tahem z půlky hřište na připraveného Buzíka.
13:08
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #19 Jiří Unzeitig, asistoval #53 Ondřej Souček (0:3).
13:08
Unzeitig zakončuje zpoza brány.
12:06
Kšír dostal rychlou nahrávku přímo před svatyni hostí. Dostat balónek za brankovou čáru se mu ale nepodařilo.
11:06
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #5 Lukáš Kašpar, asistoval #19 Jiří Unzeitig (0:2).
09:47
Vyloučen hráč #7 David Navrátil družstva Panthers Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení.
07:36
Panthers jdou po ubráněné akci do rychlého brejku, ale branku míjí.
04:55
Dvojitý ukázkový kamzík golmana domácích.
04:28
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #77 Vít Heger, asistoval #94 Daniel Elicer (0:1).
03:46
Nebezpečná střela  z půlky v podání Žižky, golman hostí zasahuje.
00:01
Úvodní buly pro tým hostí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Ležák a Martin Ležák.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Hradec Králové: brankář: Ondřej Bárta; hráči v poli: Filip Nerad, Vojtěch Nosek, Daniel Elicer, Filip Hušek, Vít Heger
00:00
Line-up domácích Panthers Praha: brankář: Jan Buzík; hráči v poli: Antonín Ježek, Vojtěch Wojnar, Matěj Vavroušek, Tomáš Jančík, Jan Kšír