0:1
2:1
- : -

Torpedo Havířov - Asper Šumperk 5:3
2. Vojtěch Peřka, 9. Dominik Folwarczný, 17. Denis Kubiczek, 48. Martin Kutáček, 54. Adam Feber - 5. Jan Mannl, 34. Jiří Trávníček, 49. Jan Mannl; rozhodčí: Martin Both - Kamil Sojka; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 120; zásahy brankářů: Michal Kolář 17 - Antonín Byvan 25; po třetinách: 3:1, 0:1, 2:1;
Komentář domácích Kotula Pavel (Vedoucí):
Na soupeře jsme se celý týden připravovali a vyplatilo se nám to. Náš výkon měl bohužel klesající tendenci a mohlo nás mrzet množství nevyužitých šancí. Zbytečně jsme zápas zdramatizovali, ale důležité je, že tři body zůstaly doma. Děkuji hráčům za zodpovědný přístup a soupeři za utkání.
Komentář hostů Mrázek Ondřej (Trenér):
Oproti minulému ulítanému utkání jsme dnes čekali více takticky zodpovědnou bitvu, což se nakonec potvrdilo. Domácí dali v první třetině tři góly z ničeho, ale celkově jsou naše starty pomalé. Ve druhé třetině jsme trošku změnili rozestavení a hra se opticky vyrovnala, ale i tak Havířov několik brejků neproměnil. My jsme ale zahodili dvě přesilovky, díky kterým jsme mohli utkání dorovnat. Celkově se snažíme hrát příliš individuálně, což na tak kvalitního soupeře stačit nebude. Byť jsme se snažili až do konce, domácí vyhráli zaslouženě. Děkujeme za utkání jak soupeři, tak rozhodčím i divákům.
60:00
Střely ve 3. části: 13:10
60:00
59:30
Feber ani Kutáček prázdnou bránu netrefili.
58:22
Hosté to zkouší bez brankáře.
58:00
Šumperk se ubránil a má ještě šanci zkorigovat.
57:00
Domácí nikam nespěchají.
55:57
Vyloučen hráč #65 Antonín Harapát družstva Asper Šumperk na 2 minuty za nedovolené vrážení.
55:57
Torpedo má velkou šanci definitivně rozhodnout tento zápas.
53:42
Timeout Asper Šumperk
53:42
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #88 Adam Feber, asistoval #31 Vojtěch Peřka (5:3).
53:42
Krásná akce domácích! Peřka našel skoro přes celé hřiště Febera a ten střelou z první vymetl levý roh.
53:12
Kutáček střelou z první taky míjí.
51:32
Šulc znovu nad, dnes mu zatím bohužel není přáno.
51:29
Feber již mohl po kličce zakončovat do prázdné brány, ale na poslední chvíli ho zastavil skvělým zákrokem jeden z obránců.
49:45
Torpedo spálilo další velkou šanci.
48:41
Klid domácích netrval dlouho, Mannl střelou do růžku rychle snižuje zpět na rozdíl jedné branky.
48:40
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #7 Jan Mannl z trestného střílení (4:3).
48:40
Zbytečná ztráta a následný faul, Šumperk má výhodu trestného střílení.
47:58
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #69 Martin Kutáček, asistoval #88 Adam Feber (4:2).
47:58
Balonek jen tak tak doskákal za čáru, ale je tam! Trocha uklidnění pro domácí.
47:31
Feberův únik taky lapen.
46:15
Šulc opět vychytán Byvanem, několikáty souboj dnes.
44:32
Střela Krause v nebezpečné pozici ztečována mimo.
43:35
Kučera vysoko nad.
43:01
Po faulu na Kučeru nám popadaly mantinely.
42:45
Kolář vyráří maskou.
42:15
Vojta Peřka zastavil nebezpečný protiútok.
41:30
Šulc nadvakrát vyzkoušel Byvana.
41:24
Velkou šanci na vyrovnání zazdil Mannl.
40:01
Třetí buly tentokrát pro hosty, v této statsitice to je 2-1 pro Torpedo.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 7:6
40:00
39:00
Šumperk si připravuje možná poslední útok této třetiny.
38:01
Torpedo v plném počtu.
36:45
Feber v úniku vychytán.
36:01
Vyloučen hráč #23 Denis Kubiczek družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za sekání.
33:02
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #18 Jiří Trávníček bez asistence (3:2).
33:02
Šance z ničeho a Šumperk šťastným gólem snižuje na rozdíl jedné branky.
32:20
Kučera předvedl další krásný pass, tentokrát našel Šulce, toho vychytal skvělý Byvan.
31:35
Střelu Křístka zblokoval Mrázek.
29:45
Tentokrát Kučera v roli nahrávače, Peřka po jeho passu orazítkoval pravou tyč.
29:13
Kučera po krásné nahrávce Vilíma do boční sítě.
27:57
Krásná indiviuální akce Mikuloka, kterou zastavil až Byvan.
27:15
Nyní se hra trochu uklidnila.
24:45
Torpedo první oslabení přežilo.
24:14
Šumperk tlačí, ale domácí se statečně brání.
23:30
Krásný zákrok Koláře pravou rukou.
22:45
Vyloučen hráč #21 Erik Šochman družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za blokování florbalky.
22:45
První přesilovku si zahrají hosté.
21:10
Větší tutovku Trávníček již mít nemohl, ovšem selhal.
20:01
Druhé buly opět pro Torpedo, které se ihned tlačí do útoku.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 12:4
20:00
19:45
Torpedo vklidu dohrává povedenou třetinu.
18:17
Ozývají se dorostenci Šumperka, kteří po svých zápasech zůstali na utkání jejich mužského celku.
17:57
Vilím před bránou také minul.
17:25
Šochman backhandem těsně mimo, další střely rovněž.
16:19
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #23 Denis Kubiczek, asistoval #66 Marián Kloza (3:1).
16:19
Malá domů Šumperka potrestána. Z volného úderu trefuje střelu pod víko Kubiczek.
16:15
Spousta zblokovaných střel na straně Šumperka.
15:11
Feber ve velké šanci nepřeloboval Byvana.
14:30
Mrowiec zblokoval střelu Venouše.
13:41
Kučera si po mantinelu prorazil cestu do útočného pásma, poté těsně minul branku.
12:33
Nejprve Klozovou šanci vychytal Byvan v následné ještě větší šanci přestřelil Kraus.
12:00
Nepřesné zpracování Mrázka dává míček Torpedu.
10:00
Další zákrok Byvana, tentokrát ho prověřil Křístek.
08:53
Obrovská šance Torpeda, kterou skvěle vychytal Byvan.
08:14
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #77 Dominik Folwarczný, asistoval #86 Jakub Mikulok (2:1).
08:14
Přesná střela, kterou z otočky vyslal Folwarczný zapadla přesně pod víko.
07:30
Fair play gesto i na druhé straně.
06:51
Po zranění hostujícího hráče domácí sportovně vrací míček.
06:10
Nyní ma ze hry více Šumperk.
04:02
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #7 Jan Mannl, asistoval #65 Antonín Harapát (1:1).
04:02
První střela propadla i domácímu brankáři a Šumperk brzy srovnává.
03:30
Přihrávku před bránu promáchl Folwarczný, následně rychlý protiútok, který domácí ubránili.
02:33
Torpedo od začátku zápasu maká na plno a zatím se hosté k míčku moc nedostávají.
01:36
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #31 Vojtěch Peřka, asistoval #69 Martin Kutáček (1:0).
01:36
Hodně šťastný gól na úvod, střela padala z výšky až nakonec zapadla za záda Byvana.
01:21
Nepřesná rozehrávka havířovského obránce, u míčku Šumperk. Stejná hrubka o chvíli později i na druhé straně a situace se obrací.
00:01
Úvodní buly tohoto zápasu vyhrálo domácí Torpedo.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Both a Kamil Sojka.
00:00
00:00
Line-up hostů Asper Šumperk: brankář: Antonín Byvan; hráči v poli: Jakub Hruban, Jindřich Kamler, Jiří Trávníček, Ondřej Mrázek, Daniel Venouš
00:00
Line-up domácích Torpedo Havířov: brankář: Michal Kolář; hráči v poli: Ondřej Kučera, Erik Šochman, Kamil Peřka, Jakub Vilím, Jakub Holeš