0:4
3:4
- : -

FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B - FBŠ ATT Gorily Plzeň 3:10
46. Matyáš Moller, 55. Radek Calta, 59. Pavel Hamrle - 8. Ondřej Budek, 18. Tomáš Pour, 35. Ondřej Hlinovský, 37. Ondřej Budek, 37. Ondřej Budek, 39. Ondřej Budek, 44. Ondřej Budek, 44. Ondřej Hlinovský, 56. Ondřej Budek, 60. Ondřej Budek; rozhodčí: Miroslav Tomeš - Jaroslav Němeček; vyloučení: 4:1; využití: 0:1; diváků: 83; zásahy brankářů: Ondřej Trhlík 24 - Martin Lenárt 8; po třetinách: 0:2, 0:4, 3:4;
Komentář domácích Jíra František (Trenér):
Derby se vším všudy, nebyla nouze o góly, ani o emoce. V polovině zápasu jsme vypadli z tempa, které jsme chytili zase až ke konci, což už bylo pozdě na větší drama. Určitě cením bojovnost, máme se od čeho odrážet do dalších zápasů. Děkujeme všem zúčastněným.
Komentář hostů Vandák Jakub (Vedoucí):
V první třetině jsme trochu pomaleji nabírali tempo, zbytek zápasu již byl z naší strany lepší a víceméně v naší režii. Branek jsme dnes mohli vstřelit určitě víc, důležité je však vítězství a také to, že všichni hráči dohráli zápas bez zranění. Děkujeme soupeři za zápas a fanouškům za domácí prostředí!
60:00
Střely ve 3. části: 5:12
60:00
59:57
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #11 Ondřej Budek, asistoval #58 Bořek Ozom (3:10).
58:12
Branku družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B vstřelil #5 Pavel Hamrle bez asistence (3:9).
55:05
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #11 Ondřej Budek, asistoval #17 Matěj Surák (2:9).
54:15
Branku družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B vstřelil #16 Radek Calta, asistoval #5 Pavel Hamrle (2:8).
46:35
Vyloučen hráč #95 Jan Svoboda družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
45:56
Branku družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B vstřelil #44 Matyáš Moller, asistoval #16 Radek Calta (1:8).
43:30
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #64 Ondřej Hlinovský, asistoval #19 Vojtěch Hejduk (0:8).
43:05
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 3:11
40:00
39:11
Vyloučen hráč #77 Adam Petrák družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B na 2 minuty za opakované přestupky.
38:46
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #11 Ondřej Budek bez asistence (0:6).
36:54
Timeout FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B
36:54
36:16
34:02
28:53
Vyloučen hráč #19 David Rybnikár družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B na 2 minuty za hrubost.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 3:11
20:00
17:29
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #20 Tomáš Pour, asistoval #13 Kryštof Lehečka (0:2).
16:46
Vyloučen hráč #33 Lukáš Kratochvíl družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B na 2 minuty za sekání.
08:49
Vyloučen hráč #11 Ondřej Budek družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň na 2 minuty za sekání.
07:34
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Miroslav Tomeš a Jaroslav Němeček.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ ATT Gorily Plzeň: brankář: Martin Lenárt; hráči v poli: Marek Osvald, Tomáš Pour, Bořek Ozom, Matěj Surák, Ondřej Budek
00:00
Line-up domácích FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B: brankář: Ondřej Trhlík; hráči v poli: Lukáš Kratochvíl, Jiří Paďourek, David Rybnikár, Filip Rybnikár, Radek Calta