4:3
0:4
- : -

Florbal Sokolov - FBC DDM Kati Kadaň 5:14
20. Milan Skopový, 24. Petr Kleiner, 35. Stanislav Hykš, 36. Stanislav Hykš, 38. Lukáš Konvalina - 3. Jiří Prokop, 9. Jiří Prokop, 11. Patrick Lenke, 14. Daniel Jäschke, 14. Mikuláš Kulík, 16. Daniel Jäschke, 19. Daniel Jäschke, 24. Patrick Lenke, 24. Michal Kolitsch, 40. Mikuláš Kulík, 41. Dominik Mach, 56. Marek Macura, 57. Dominik Mach, 57. Jiří Prokop; rozhodčí: Michal Žáček - Jakub Matějka; vyloučení: 6 + Petr Hoch OS + 4 + Štěpán Mosler OS:4 + Daniel Muchna 4; využití: 3:1; diváků: 29; zásahy brankářů: Ondřej Heimerle 34 - Matěj Holeček 22; po třetinách: 1:7, 4:3, 0:4;
Komentář domácích Mosler Štěpán (Trenér):
Tragický výkon v první třetině, poté sem nám podařilo zlepšit pohyb a alespoň trochu se vrátit do zápasu. Třetí třetina byla dost ovlivněná naší nedisciplinovaností, které pramenilo nejen z našeho výkonu. Soupeřům děkujeme za zápas.
Komentář hostů Štěrba Erik (Trenér):
Ale jo, jsem rád, že se nám podařilo zase začít trefovat zařízení. Na hokejce jsme odehráli velmi dobrý zápas. Škoda jen našeho klasického 5min vypínáku. Tam kdyby nás nepodržel golman, tak by to určitě bylo zas drama až do konce. Děkuju svým svěřencům za nasazení, díky pořadatelům, rozhodčím i soupeři za zápas a hezký zbytek víkendu.
60:00
Střely ve 3. části: 5:11
60:00
59:32
Vyloučen hráč #27 Stanislav Hykš družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
56:50
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #12 Jiří Prokop, asistoval #9 Daniel Jäschke (5:14).
56:42
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #3 Dominik Mach, asistoval #26 Marek Pokorný (5:13).
55:35
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #5 Marek Macura, asistoval #29 Jaroslav Michálek (5:12).
52:56
Vyloučen hráč #7 Jan Skopový družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za zdržování hry.
47:45
Vyloučen hráč #16 Štěpán Mosler družstva Florbal Sokolov - osobní trest.
47:45
Vyloučen hráč #72 Jan Hlavsa družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za držení.
47:45
Vyloučen hráč #16 Štěpán Mosler družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za nesportovní chování.
45:25
Vyloučen hráč #64 Petr Hoch družstva Florbal Sokolov - osobní trest.
45:25
Vyloučen hráč #18 Daniel Muchna družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2+2 minuty za hrubost.
45:25
Vyloučen hráč #64 Petr Hoch družstva Florbal Sokolov na 2+2 minuty za hrubost.
45:25
Vyloučen hráč #64 Petr Hoch družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za nesportovní chování.
40:24
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #3 Dominik Mach bez asistence (5:11).
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 14:15
40:00
39:45
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #73 Mikuláš Kulík, asistoval #33 Dominik Šebek (5:10).
37:38
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #2 Lukáš Konvalina, asistoval #16 Štěpán Mosler (5:9).
36:19
Vyloučen hráč #11 Ondřej Kopp družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za blokování florbalky.
35:13
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #27 Stanislav Hykš, asistoval #99 Petr Kleiner (4:9).
34:03
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #27 Stanislav Hykš, asistoval #16 Štěpán Mosler (3:9).
23:38
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #63 Michal Kolitsch, asistoval #3 Dominik Mach (2:9).
23:23
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #13 Patrick Lenke, asistoval #73 Mikuláš Kulík (2:8).
23:19
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #99 Petr Kleiner, asistoval #7 Jan Skopový (2:7).
22:54
Vyloučen hráč #26 Marek Pokorný družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za bránění ve hře.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 8:22
20:00
19:17
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #70 Milan Skopový, asistoval #72 Jan Hlavsa (1:7).
18:53
Vyloučen hráč #29 Jaroslav Michálek družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za sekání.
18:35
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #9 Daniel Jäschke, asistoval #12 Jiří Prokop (0:7).
15:21
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #9 Daniel Jäschke, asistoval #27 Ondřej Kalach (0:6).
14:56
Vyloučen hráč #70 Milan Skopový družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za držení.
13:40
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #73 Mikuláš Kulík, asistoval #29 Jaroslav Michálek (0:5).
13:06
10:41
Vyloučen hráč #9 Daniel Jäschke družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za hrubost.
10:14
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #13 Patrick Lenke z trestného střílení (0:3).
08:18
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #12 Jiří Prokop bez asistence (0:2).
02:07
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #12 Jiří Prokop, asistoval #18 Daniel Muchna (0:1).