3:2
- : -
FBS Olomouc

PASKOV SAURIANS - FBS Olomouc 3:7
45. Vojtěch Lukšík, 55. Peter Šobich, 59. Viktor Bőhm - 8. Tomáš Skoupil, 20. Tomáš Skoupil, 23. Karel Skupník, 24. Vojtěch Krhovják, 29. Jiří Novák, 45. Tomáš Skoupil, 54. Vít Friedl; rozhodčí: Dominik Pustówka - Dalibor Jekielek; vyloučení: 3 + Patrik Bonczek 4:1 + Matěj Pecha 4; využití: 1:1; diváků: 95; zásahy brankářů: Vojtěch Kořínek 20 - Jan Štěpánek 25; po třetinách: 0:2, 0:3, 3:2;
Komentář domácích Hrček Libor (Trenér):
Absence v naší sestavě byly velmi citelné a zásadní pro dnešní výsledek. Soupeř byl ve všech ohledech výrazně lepší a zaslouženě vyhrál. Gratuluji mu k vítězství a děkuji rozhodčím i všem divákům, kteří si do haly našli cestu.
Komentář hostů Stehlík Karel (Vedoucí):
Dnes povedený výkon, je vidět, že omlazený tým má velký potenciál. Bude to ještě kus cesty, ale pevně věřím, že s morálem, kteří naši borci drží to přinese dlohodobé ovoce. Paskov velmi zkušený , kousavý soupeř, je cítit , že mnoho kluků má dlouholeté zkušenosti. Teď bude důležité se soustředit na další zápasy a dále pracovat. Soupeři velký dík.
60:00
Střely ve 3. části: 12:10
60:00
59:30
Timeout PASKOV SAURIANS
58:29
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #14 Viktor Bőhm bez asistence (3:7).
56:28
Vyloučen hráč #33 Matěj Pecha družstva FBS Olomouc na 2+2 minuty za hrubost.
54:18
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #21 Peter Šobich, asistoval #14 Viktor Bőhm (2:7).
53:30
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #5 Vít Friedl, asistoval #19 Vojtěch Krhovják (1:7).
52:33
Nervozita stoupá.
51:12
Trestné střílení družstva PASKOV SAURIANS neproměnil #14 Viktor Bőhm.
50:04
Vyloučen hráč #32 Filip Krčmář družstva PASKOV SAURIANS na 2 minuty za hrubost.
48:29
Paskov se snaží hrát aktivně i v oslabení.
46:44
Vyloučen hráč #88 Lukáš Kurečka družstva PASKOV SAURIANS na 2 minuty za vysoká florbalka.
44:39
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #83 Vojtěch Lukšík, asistoval #27 Matěj Kožušník (1:6).
44:10
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #11 Tomáš Skoupil, asistoval #26 Jan Kopecký (0:6).
43:56
Vyloučen hráč #36 Marek Gaščík družstva PASKOV SAURIANS na 2 minuty za hrubost.
37:53
Paskovu se nedaří přechod do útočné poloviny a když se tam dostane, tak tam dlouho nevydrží.
29:34
Bonzcek přehodil v ostrém souboji protihráče přes mantinel a vyfasoval 2+2.
29:29
Vyloučen hráč #4 Patrik Bonczek družstva PASKOV SAURIANS na 2+2 minuty za hrubost.
28:52
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #82 Jiří Novák, asistoval #71 Jan Rolenc (0:5).
26:44
Paskov se snaží ale zatím bezúspěšně. Až na střelu Kožušníka neohrozil branku soupeře.
23:19
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #19 Vojtěch Krhovják, asistoval #29 Šimon Borik (0:4).
23:15
Paskov jako by přestal hrát a obdržel 2 rychlé góly ve velice krátkém čase.
22:52
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #18 Karel Skupník, asistoval #71 Jan Rolenc (0:3).
20:00
20:00
Střely v 1. části: 10:9
20:00
19:44
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #11 Tomáš Skoupil, asistoval #15 Igor Macháček (0:2).
19:44
FBS Olomouc zvýšila tlak na domácí a vytvořeným chaosem a překonala domácího gólmana Kořínka střelou ze dvou metrů.
16:14
FBS Olomouc začíná být aktivnější.
14:10
Zatím nejvýraznější šance domácích ale hra byla přerušena pro hru vysokou holí.
11:05
Paskov až na dva neúspěšné střelecké pokusy, zatím výrazně neohrozil branku soupeře.
09:05
Vyloučen hráč #47 Bohdan Kopelec družstva FBS Olomouc na 2 minuty za hrubost.
07:38
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #11 Tomáš Skoupil, asistoval #29 Šimon Borik (0:1).
07:00
Paskov má zatím více ze hry. Ale stále bez gólu.
03:45
Zatím bez výraznějších šancí na obou stranách.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Dominik Pustówka a Dalibor Jekielek.
00:00
00:00
Line-up hostů FBS Olomouc: brankář: Jan Štěpánek; hráči v poli: Matěj Pecha, Vít Friedl, Igor Macháček, Tomáš Skoupil, Šimon Borik
00:00
Line-up domácích PASKOV SAURIANS: brankář: Vojtěch Kořínek; hráči v poli: Ladislav Zdržava, Viktor Bőhm, Filip Krčmář, Vojtěch Daněk, Martin Michna