1:1
3:2
- : -

Fbc Šternberk - FbK Horní Suchá 5:8
10. Kristián Dufek, 22. Jakub Jurkulák, 56. Jakub Horák, 57. Jakub Horák, 58. Kristián Dufek - 1. Daniel Tychtl, 8. Filip Krajíček, 12. Daniel Matloch, 12. Daniel Matloch, 20. Milan Mašurka, 38. Filip Krajíček, 49. Daniel Matloch, 60. Daniel Matloch; rozhodčí: Šimon Chovanec - Jiří Kroupa; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 67; zásahy brankářů: Martin Krejčí 28 - Filip Plíhal 19; po třetinách: 1:5, 1:1, 3:2;
Komentář domácích Večerka Jan (Trenér):
Co k tomu říct? Zápas nám prohrála první třetina a naše totální naivita v ní. Nechali jsme jít Horní Suchou úplně zbytečně do vedení, bohužel...Ve třetí třetině jsme skóre stáhli, ale bohužel to nestačilo. Snad budou nějaké body příště. Děkuji soupeři, divákům i rozhodčím v banánových dresech.
Komentář hostů Krucina Petr (Vedoucí):
Zase pro nás další nový soupeř. Start byl dle plánu, kluci si plnili co měli a byli efektivní. Pak jsme chtěli kontrolovat hru, což se zhruba do konce druhé třetiny dařilo. V třetí třetině jsme od toho úplně ustoupili a hráči chtěli nesmyslně sbírat kanadské body. To se nám ke konci třetiny začalo pěkně vymstívat. Naštěstí po timeoutu se kluci srovnali a zápas dohráli za 3 body. Děkujeme soupeři, divákům, rozhodčím.
60:00
Střely ve 3. části: 12:12
60:00
59:49
A už doopravdy.
59:48
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #31 Daniel Matloch, asistoval #38 Jiří Třinecký (5:8).
59:03
Šternberk dá hlavy dohromady a uvidíme, co z toho vznikne.
57:39
I Dufek na první pokus minul, na druhý mu to vyšlo a fanoušci jsou ve varu, jsou jak urvaní ze řetězu.
57:38
Timeout FbK Horní Suchá
57:38
Branku družstva Fbc Šternberk vstřelil #4 Kristián Dufek bez asistence (5:7).
56:57
Do konce zápasu zbývají 3 minuty, rozdíl ve skóre jsou 3 góly.
56:56
Poté co Horák nahrál na Jurkuláka, který minul, to Horák zkouší na druhý pokus sám a dobře dělá.
56:55
Branku družstva Fbc Šternberk vstřelil #91 Jakub Horák bez asistence (4:7).
56:41
I kapitán hostů končí v soupeřově brance potom co se strany otočily, možná je to porkleté místo.
55:55
Možná ještě bude drama ...
55:51
No konečně se trefuje i Horák po přihrávce Porcházku A.
55:50
Branku družstva Fbc Šternberk vstřelil #91 Jakub Horák, asistoval #97 Adam Procházka (3:7).
54:38
Kapitám hostů má pocuchaný nervy, pořád se mu něco nelíbí a žádá od rozhodčích vysvětlení jejich pískání.
53:53
Šternberk má teď neopakovatelnou šanci něco se zápasem ještě udělat.
53:27
Vyloučen hráč #10 Piotr Stolecki družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za nesportovní chování.
53:00
Golman Horní Suché teď zalehl míček, ale protože se  bál, zda je už za čárou nebo není, pořádně si musel rozmyslet kdy se zvedne.
52:32
Šternberk už cítí, že mu teče do bot a začíná hrát moc tvrdě, což nedopadá nikdy dobře.
52:05
Šternberk tak dlouho otálel s rozehrávkou, až to rozhodčí nevydržel a míček přisoudil soupeři.
51:28
V nebezpečné situaci se teď ocitl i pan fotograf, který si sedl proklatě blízko mantinelům.
51:19
Oba týmy hrají fair play, co se týče toho, když je písknuto opačně pro soupeře, míčky si týmy nechávají.
50:14
Novák to narval jenom do obránce.
49:26
Jurkulák ukázal divákům základy breakdancu.
48:41
Matloch teď v Krejčího brance vymetl pavučinku v pravém horním rohu.
48:40
48:01
Tenkrátovi spadla florbalka, není to moc zajímavý, ale je to asi to nejzajímavější z toho, co se na hřišti děje.
46:29
Hra je celkově uvolněná, není to hra na krev, což se u Šternberka moc často nestává.
45:06
Ve třetí třetině se toho moc zajímavého neděje. Hra je docela vyrovnaná, Štrenberk bude mrzet nepovedená první třetina. Poslední dvě třetiny týmy předvádí florbal, na který se divákovi pěkně dívá.
42:43
Krejčí předvádí v brance někdy až neuvěřitelné zákroky. Nicméně to platí i pro brankaře hostů.
41:43
Horák v další gólové šanci, která se musí dávat.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 8:13
40:00
39:34
Fanoušci radí rozhodčím, jak pískat, rozčiluje je, že faul na Figiho zůstal bez vyloučení.
38:57
Místo míčku si do brány soupeře lehl Horák, to se jako gól bohužel nepočítá, ale pokus to byl dobrý.
38:20
Druhá třetina je gólově slabá, ale akcemi a napětím praská ve švech.
37:19
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #18 Filip Krajíček, asistoval #17 Václav Večeřa (2:6).
37:03
Adam Provházka právě ukázel, že kromě florbalu věnuje svůj volný čas i akrobacii.
36:11
Míček přesně trefil pití rozhodčího na časoměřičském stole.
35:13
Čekáme než se utře hřiště v soupeřově brance, radši se neptáme z jakého důvodu.
35:00
Myšlenka rozehrávky Nováka byla dobrá, realizace už pokulhávala.
33:43
Hosté šli do přečíslení, Kalač svůj tým zachránil.
30:50
Vypadá to, že Jan Procházka dneska skončil, nedoléčené koleno si opět poranil a zůstává ležet nehybně na hřišti. Z toho ho po zásahu zdravotníka odnáší spoluhráči.
30:23
Adam Procházka v zápalu hry upustil florbalku a začal mávat rukama nad hlavou, než ji našel.
29:59
Kalačova střela nad ..
29:02
Je vidět, že bratři Procházkovi jsou zvyklí spolupracovat jak v životě, tak při hře.
27:59
Procházka Adam teď při vedení míčku uklouzl jak na slupce od banánu.
27:03
Oba brankaři si dobře postavili své branky, Dufek trefuje tyčku. Týmy si tak nemají co vyčítat.
26:20
Ještě že si Krejčí dobře postavil branku, to ho teď zachránilo před vstřeleným gólem, hosté trefili spojnici.
25:32
Charvát na hřišti s míčkem čaruje jak Harry Potter v Bradavicích.
24:06
Aspoň  jedna pozitivní věc, domácí ustáli oslabení bez obdrženého gólu.
23:27
Rozhodčí opět uznává svou chybu, poté co se hosté přiznali, že se poslední míčku dotkli oni.
22:06
Od fanoušků se ozývá, že je škoda, že Grégr neseká alespoň tak jako včera v Belu.
22:05
Vyloučen hráč #19 Lukáš Grégr družstva Fbc Šternberk na 2 minuty za sekání.
21:43
Kuba Jurkulák teď odčinil nepovedenou střelu, když teď se mu už povedla, a že bylo na co se dívat.
21:42
Branku družstva Fbc Šternberk vstřelil #99 Jakub Jurkulák, asistoval #91 Jakub Horák (2:5).
21:15
Jurkulák teď promarnil velkou šanci.
20:49
Kupka z otočky střílí, ale jen do brankaře.
20:01
První třetina nedopadla pro Šternberk podle představ, snad jim přestávka pomohla a ve druhé třetině to půjde lépe.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 4:10
20:00
19:56
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #12 Milan Mašurka, asistoval #91 Daniel Tychtl (1:5).
19:46
Prostě jen pěkná využitá rozehrávka před bránou.
19:45
Jindra se snažil blokovat, ale míček si málem zklepl do vlastní branky.
18:36
Hráč soupeře málem skočil na časoměřičský stolek.
18:20
Horák dnes nemá štěstí na zakončení.
17:58
Rozhodčí pronesl proslov ke střídačce hostů.
17:30
Charvát by potřeboval o hodně větší branku, míček se mu odrazil a skončil skoro na stropě.
15:57
Kuriózní pád Nováka v objetí se soupeřem na soupeřovu střídačku.
15:46
Tenkrátova přihrávka na Horáka bohužel přes brankaře neprošla, jinak by z toho Horák mohl dávat skoro do prázdné.
14:41
NOvák se snažil přihrát dopředu, ale míček mu vyskočil ve, rozehrává soupeř.
13:02
Rozhodčí uznal svou chybu, což se moc často nestává, nařídil buly a přidal svůj názor, kdo by měl koho nechat vyhrát, k čemuž se připojil i vedoucí domácího týmu.
12:18
Kombinace Novák a Horák - ke gólu chybělo pár centimetrů.
11:27
Ššternberk se ještě nevzpamatoval z nájezdu, jinak si nedokážu vysvětlit, že dostal další gól.
11:26
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #31 Daniel Matloch, asistoval #18 Filip Krajíček (1:4).
11:02
Nájezd za všechny prachy, teď naopak měli víc štestí hostéé, protože tohle nebyl vůbec složitý, ale ani trochu pěkný nájezd, a přesto se skore zvyšuje.
11:01
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #31 Daniel Matloch z trestného střílení (1:3).
10:30
Teď domácí měli kousek štěstí, míček se kutálel jen kousek od brankové čáry.
09:56
Hores mohl jít do samostatného úniku, sám na bránu, soupeř mu šanci ale překazil.
09:12
První pořádná střela našich a hned je z toho gól. Jen tak dále.
09:11
Branku družstva Fbc Šternberk vstřelil #4 Kristián Dufek, asistoval #64 Jindřich Novák (1:2).
07:56
Dneska to Figimu běhá,jako kdyby před zápasem obul sedmimílové boty.
07:10
Opakování buly, na první pokus to nevyšlo.
07:09
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #18 Filip Krajíček, asistoval #31 Daniel Matloch (0:2).
07:08
Tak ani tentokrát se zázrak nekonal, oslabení se nepodařilo a je z toho další gól.
05:56
Domácí hrají po vyloučení Juráka oslabení, uvidíme jak se s ním popasují,
05:55
Vyloučen hráč #84 Jiří Jurák družstva Fbc Šternberk na 2 minuty za blokování florbalky.
05:10
Velká šance pro hosty zvýšit na dvoiugólový rozdíl, naštěstí šla střela mimo bránu.
04:25
Figi zašlápl míček, ale Honza ho rychle opravil a hra pokračuje.
02:20
Hned od začatku se hraje v rychlém tempu.
01:10
I domácí ohrozili bránu soupeře, ale pouze ohrozili, nic z toho nebylo.
00:49
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #91 Daniel Tychtl, asistoval #14 Michael Mrózek (0:1).
00:49
... příležitos hosté chytili za pačesy.
00:46
První přerušení hry kvůli sekání domácích ...
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Šimon Chovanec a Jiří Kroupa.
00:00
00:00
Line-up hostů FbK Horní Suchá: hráči v poli: Daniel Matloch, Václav Večeřa, Jiří Třinecký, Filip Krajíček, Jan Hensler
00:00
Line-up domácích Fbc Šternberk: hráči v poli: David Kalač, Jindřich Novák, Kristián Dufek, Adam Kupka, Jakub Charvát