3:2
2:4
- : -

Sklo Bohemia Světlá n/S - Hornets Brno ZŠ Horní  5:8
30. Luboš Brzoň, 32. Martin Pavelka, 32. Josef Smejkal, 41. Martin Pavelka, 60. Martin Kučírek - 8. Pavel Brückner, 10. Daniel Havel, 22. Pavel Brückner, 25. Jan Almásy, 43. Jan David Šamánek, 50. Lukáš Chudíček, 54. Filip Barus, 56. Marek Šauer; rozhodčí: Jiří Kučera - Michal Roudenský; vyloučení: 1:3; využití: 1:0; diváků: 75; zásahy brankářů: Tomáš Černohlávek 46 - Tomáš Limberg 27; po třetinách: 0:2, 3:2, 2:4;
Komentář domácích Pavelka Martin (Trenér):
V první třetině jsme nedokázali proměnit naše šance. Druhá třetina přinesla zasloužené snížení skóre. Třetí třetina přinesla snový začátek, po dvou obdržených gólech jsme byli nuceni otevřít hru, což vedlo k navýšení vedení hostů. Celkově dobrý výkon proti silnému soupeři. Děkujeme soupeři a divákům.
Komentář hostů Brückner Pavel (Trenér):
Ospalý nástup prvních 10 minut, zařezaní na patách. Naštěstí jsme převzali v polovině třetiny iniciativu a předvedli solidních 10 minut hry. Slabá druhá třetina umožnila soupeři vrátit se do utkání. Třetí třetina o bojovnosti. Šaman děkuji Peťovi Plodíkovi! My děkujeme soupeři i rozhodčím za utkání.
60:00
Střely ve 3. části: 6:19
60:00
59:59
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #6 Martin Kučírek, asistoval #7 Martin Pavelka (5:8).
59:50
Vyloučen hráč #98 Jiří Žák družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
59:48
Timeout Hornets Brno ZŠ Horní
59:48
Vyloučen hráč #84 Dominik Sláma družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za zdržování hry.
57:05
Vyloučen hráč #7 Martin Pavelka družstva Sklo Bohemia Světlá n/S na 2 minuty za hrubost.
55:35
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #11 Marek Šauer, asistoval #27 Matyáš Weinstein (4:8).
53:42
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #23 Filip Barus, asistoval #21 Pavel Brückner (4:7).
49:58
Timeout Sklo Bohemia Světlá n/S
49:58
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #99 Lukáš Chudíček bez asistence (4:6).
42:26
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #7 Jan David Šamánek, asistoval #21 Pavel Brückner (4:5).
40:06
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #7 Martin Pavelka, asistoval #3 Patrik Mendl (4:4).
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 11:20
40:00
31:54
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #81 Josef Smejkal, asistoval #33 Jaroslav Krátký (3:4).
31:24
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #7 Martin Pavelka, asistoval #19 Luboš Brzoň (2:4).
29:34
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #19 Luboš Brzoň, asistoval #33 Jaroslav Krátký (1:4).
28:23
Vyloučen hráč #27 Matyáš Weinstein družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za nedovolené vrážení.
24:10
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #38 Jan Almásy, asistoval #67 Dominik Hude (0:4).
21:14
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #21 Pavel Brückner, asistoval #45 Tomáš Havlíček (0:3).
20:00
20:00
Střely v 1. části: 15:15
20:00
09:53
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #20 Daniel Havel, asistoval #22 Tomáš Rak (0:2).
07:53
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #21 Pavel Brückner, asistoval #7 Jan David Šamánek (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Kučera a Michal Roudenský.
00:00
00:00
Line-up hostů Hornets Brno ZŠ Horní : brankář: Tomáš Limberg; hráči v poli: Tomáš Rak, Marek Šauer, Jiří Žák, Matyáš Weinstein, Daniel Havel
00:00
Line-up domácích Sklo Bohemia Světlá n/S: brankář: Tomáš Černohlávek; hráči v poli: Patrik Mendl, Matyas Fišer, Luboš Brzoň, Martin Pavelka, Milan Tvrdík