3:4
5:1
- : -

FTC Vysoké Mýto - Andone SK Jihlava 10:5
3. Lukáš Večeře, 12. Petr Lesák, 28. Vojtěch Novák, 31. Vojtěch Novák, 34. David Vaňásek, 41. Marek Cifra, 42. Vojtěch Novák, 56. Vojtěch Novák, 59. Petr Lesák, 60. Marek Cifra - 30. Ondřej Vyskočil, 30. Jan Barimov, 33. Michal Beránek, 39. Hynek Jirků, 47. Ondřej Vyskočil; rozhodčí: Pavel Houserek - Vladimír Lešák; vyloučení: 3:1; využití: 1:0; diváků: 135; zásahy brankářů: Václav Musel 37 - Štěpán Vyskočil 30; po třetinách: 2:0, 3:4, 5:1;
Komentář domácích Dejdar Aleš (Trenér):
Myslím, že naši diváci viděli parádní zápas. Máme obrovskou radost, jak se nám zapojují mladí a získávají si stále větší respekt. Vybojovaný zápas, kde jsem ale celou dobu tahali za delší konec, nebýt polevení ve druhé třetině, mohlo být vše klidnější.Díky soupeři za zápas

Komentář hostů Komenda Roman (Trenér):
Po trpělivém začátku, kde se nám nedařilo proměnování šancí a celkem se v utkání v tomto hledali. Soupeř dokázal dobře potrestat naše chyby a to rozhodlo zápas. Děkujeme soupeři
60:00
Střely ve 3. části: 12:11
60:00
59:48
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #7 Marek Cifra, asistoval #24 Vojtěch Pavlák (10:5).
59:48
Cifra svojí backhandovou střelou ukončuje střelecký zápis tohoto zápasu
58:02
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #3 Petr Lesák, asistoval #68 Libor Knypl (9:5).
55:17
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #10 Vojtěch Novák, asistoval #8 Lukáš Rolenec (8:5).
55:17
Novák nikým nehlídám před brankou dává další branku svého týmu
54:00
Jihlavští teď zavřeli hráče Mýta na jejich polovině a zasloužili si tím standartku poblíž domácí branky
52:30
Novák zřejmě nemá dneska dost, znovu se probíjel do zakončení, tentokrát mu to golman chytil
49:58
po delší době sledujeme hru bez větších přestupků kdy se střídají týmy v tom kdo dá dříve branku
47:50
třetí přesilovka pro hosty a znovu skvělá obranná domácích
46:30
Vyloučen hráč #24 Vojtěch Pavlák družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za nesportovní chování.
46:17
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #23 Ondřej Vyskočil, asistoval #76 Jan Horský (7:5).
46:17
Vyskočil skvěle využil nahrávky svého spoluhráče a snožuje stav utkání
45:00
Diváci teď mohli vidět na každé straně krásné frlobalové momenty, bohužel ani jeden neskončil brankou
44:11
Hra je teď kouskovaná díky většímu počtu faulu Jihlavských v jejich obranném pásmu
43:26
Jihlavští se snaží co nejrychleji odpovědět na rychlé goly Mýta, obrana domácích je však proti
41:53
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #10 Vojtěch Novák, asistoval #24 Vojtěch Pavlák (7:4).
41:53
Dámy a pánové čepice a šály na hřistě Vojta Novák kompletuje Hattrick!!
40:21
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #7 Marek Cifra bez asistence (6:4).
40:21
Cifra hned na začátku třetiny překonává hostujícího golmana hezkou střelou na vzdálenější tyč
38:38
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #6 Hynek Jirků, asistoval #16 David Vlk (5:4).
38:38
před brankou Musela se objevil v dobré pozici Jirků který se na vzdálenější tyč nemýlil
37:00
S blížícím se koncem druhé třetiny vidíme domácí hráče s větší kontrolou balonku než v předchozím průběhu utkání

35:30
Domácí své další oslabení opět skvěle brání
34:48
Vyloučen hráč #79 David Vaňásek družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za nesportovní chování.
34:27
Jihlavští hráči se snaží udělat něco s tímto zápasem ale brání jím v tom Musel v bráně Mýta
33:11
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #79 David Vaňásek, asistoval #6 Adam Kobr (5:3).
33:11
Kobr nabil svému kapitánovi který zvyšuje náskok svého týmu
32:07
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #45 Michal Beránek, asistoval #7 Patrik Bratršovský (4:3).
32:07
Kombinace Bratršovský - Beránek znamená snížení skóre
31:20
Další skvělý zákrok Musela který chytil velkou šanci Jihlavy
30:21
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #10 Vojtěch Novák, asistoval #5 Lukáš Večeře (4:2).
30:21
Novák prostřelil vše co měl v cestě a vrací Mýtu vedení o 2 branky
29:20
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #31 Jan Barimov, asistoval #4 Tomáš Kasper (3:2).
29:20
Nedůslednosti v obraně Mýta využil Barimov a snižuje na 3:2
29:01
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #23 Ondřej Vyskočil, asistoval #45 Michal Beránek (3:1).
29:01
Krátce po skončení oslabení hosté poprvé překonávají skvěle chytajícího Musela
28:12
Mýto se zatím skvěle brání ve svém oslabení, a nedává šanci Jihlavským ke skórování
27:44
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #10 Vojtěch Novák bez asistence (3:0).
27:44
Novák utekl všem hráčům, vymíchal golmana a skóruje v oslabení
26:58
Vyloučen hráč #16 Patrik Rašek družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za špatné střídání.
21:37
Jihlava do této třetiny vlétla jako uragán, během chvíle obrana Mýta musela řešit 4 obranné situace
20:25
Musel teď hasil propadnutí svých obránců - když mu na velkém brankovišti zůstal volný hráč hostí s balonkem na hokejce
15:50
Hosté teď dokázali zavřít domácí hráče na jejich polovině - tato snaha byla zakončena střelou doprostřed Muselovi branky
14:29
Hra se nám začíná velmi kouskovat díky přestupkům na obou stranách hřiště
13:00
Novák fauluje protihráče před svojí brankou, hosté nedokázali tuto nabídku využít
11:15
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #3 Petr Lesák, asistoval #79 David Vaňásek (2:0).
11:15
Lesák rychle využívá nabídnutou přesilovou hru po nahrávce Vaňáska
10:57
Vyloučen hráč #50 Peter Škurla družstva Andone SK Jihlava na 2 minuty za sekání.